2017’de Burçların Sağlık Alanındaki Etkileri Nasıl Olacak?

17 Haziran Yay Burcunda Dolunay: Burçlara Etkisi Nasıl Olacak?

2017’de Burçların Sağlık Alanındaki Etkileri Nasıl Olacak?

17 Haziran’da Dolunay Yay burcunda gerçekleşecek. Yay burcundaki bir Dolunay enerji, sportiflik ve dinamizm vaat eder. Bu Dolunay, sizi yeni bir sayfa açmaya ve karşılacağınız zorluklarla korku ve şüphe duymadan yüzleşmeye davet ediyor. Dolunay’ın burcunuz üzerindeki etkilerini daha net bir şekilde öğrenmek için okumaya devam edin!

En iyi falcılardan gelecek yorumları >

Dolunay dikkate alınması gereken bir astrolojik olaydır ve bu Dolunay’ın da günlük yaşamımız üzerinde sayısız etkisi vardır. Hamile kalmak için en ideal anı belirleyebileceği gibi çabalarımızın karşılığını alacağımız bir döneme de tekabül eder. Gerçekten de, 3 Haziran Yeni Ayı’ndan sonra bu dolunay size çalışmalarınızın meyvelerini toplama imkanı sağlayacak.

17 Haziran 2019: Yay burcunda Enerjik bir Dolunay!

17 Haziran’da, Yay burcundaki Dolunay sizi uzun zamandır huzursuz eden bir durumu ya da problemi daha dürüst ve açık bir şekilde analiz etmeye davet ediyor.

Her şeyden önce, Yay burcundaki Jüpiter Karesi ve Balık burcundaki Neptün zihninize şüphe tohumları ekiyor, hedeflerinize ulaşmak istiyorsunuz ama bunu gerçekleştirmek için gerekli araçlar söz konusu olduğunda birazcık kaybolmuş hissediyorsunuz. Yine de, bu Dolunay’ın etkileri sayesinde hem etkin hem de gerçekçi bir karar almayı başarıyorsunuz.

Son olarak, Satürn ve Plüton’a zıt ama Merkür’e doğru bir açıyla bağlanan Yengeç burcundaki Merkür-Mars Kavuşumu karar almak ve daha mesafeli ve ciddi biçimde sorunlara yaklaşmak adına size ilham ve karakter gücü sağlıyor. Duygularınız sizi ele geçirirken, Dolunay biraz uzaklaşıp kişisel anlamda ilerleme katetmek adına tutkularınızı düzene sokmanıza yardımcı oluyor.

Unutmayın: Dolunay’ın etkileri gerçekleşeceği tarihten biraz daha önce başlar ve daha sonra sona erer. Bu etkiler bir gün önceden hissedilmeye başlar, gece boyunca devam eder ve bir gün sonrasına kadar da devam eder.

Koç : Yakınlarınızla vakit geçirin

Dolunay özel yaşamınız ve profesyonel yaşamınız arasında yeniden bir denge kurmanızı talep ediyor. Yakınlarınız ve arkadaşlarınıza daha çok zaman ayırmak adına bu dönemden faydalanmaya bakın.

Boğa : Birikimlerinize dikkat edin!

Haziran ayında gerçekleşecek bu Dolunay sizi harcalamalarınıza dikkat etmeye davet ediyor. Sabırlı olun, gereksiz alışverişlerden uzak durun ve düzenli olarak hesap hareketlerinizi kontrol edin.

Geleceğinle ilgili merak ettiğin her şeyin cevabı falcılarımızda>>

İkizler : Güçlü olun!

Karar alacağınız durumlar söz konusu olduğunda güçlü durmayı hedefleyin. Dolunay sizi, yaşamınıza belirleyici bir değişiklik getirmek adına birikimlerinize ya da yaşamınızdaki pratik bir alana odaklanmaya yönlendiriyor.

Yengeç : Gündemde karmaşalar var

Bu Haziran Dolunayı sizi sarsacak. Ama endişelenmeye gerek yok zira bu değişim sizi karmaşık ve zor bir durumdan kurtaracak, böylece daha huzurlu bir şekilde gelişme kaydetmenize imkan sağlayacak.

Aslan : Sevdiklerinizle bir arada olun

Bu Dolunay sayesinde etrafınızın sizi seven insanlarla çevrili olduğunun farkına varıyorsunuz : aileniz, arkadaşlarınız ve partneriniz. Bu son günlerin stresinden ve gerilimindenuzak durmak için onlarla daha çok zaman geçirin.

Başak : Güzel bir haber var!

Bu Dolunay profesyonel alandagüzel bir haberineş anlamlısı olacak. Son olarak, sizin ya da ailenizden biri için bu alanda ferah bir esinti yayılıyor.

Online fal sadece 1 Euro! >

Terazi : Yol değişikliği

Eğer hala eğitiminiz devam ediyorsa, bu Dolunay size güzel haberler müjdeliyor. Gerçekten de bu Dolunay profesyonel yaşamınızı gözden geçirmenize sebep olabilir : Yoksa tutkunuzu hayata geçirmenin vakti mi geldi?

Akrep : İstikamet tatil

Haziran Dolunayı sizin için burada, şimdi bir sonraki tatil planınızı yapmanın tam zamanı! Tatil için ideal planı yapmak sizin için çok önemli, zira eğer bekarsanız, bu tatil biriyle tanışmak için iyi bir fırsat olabilir.

Falının 10dksı yalnızca 1 Euro! Hemen tıkla >>>

Yay : Seçim yapmanız gerek

Bu Dolunayla birlikte karar almak için gereken kendine güven duygunuz artacak. Duygusal anlamda, kalbiniz ve aklınız arasında bir seçim yapmanız gerek. Bu ikilemi sona erdirmeyi başaracaksınız.

Oğlak : Dürüst bir şekilde hareket ediyorsunuz

Bu Dolunay bir durumu netleştirmek için ideal bir zamana karşılık geliyor. Yarım ağızla konuşmak söz konusu bile olamaz! Kendinizi dosdoğru bir şekilde ifade ediyor, fikirlerinizi açık bir şekilde dile getiriyorsunuz.

Kova : İşin özüne odaklanıyorsunuz

Yüksek gerilimlerle çevrili bir haldesiniz ve hava değişikliğine ihtiyaç duyuyorsunuz. Size arkadaşlarınızla daha çok zaman geçirmek ve çocuklarınızla güzel anlar paylaşma imkanı sunacak bu Dolunay’ın tadını çıkarmaya bakın. Kısacası, yaşamınızdaki önceliklerinize odaklanıyorsunuz.

Balık : Gerilimlerle randevunuz var

Bu Dolunay’ın sizi endişelendirme eğilimi var. Sizin için her şey çok hızlı ilerliyor ve enerjinizi odaklamak konusunda zorluk yaşıyorsunuz, oysa ki tek bir şeye ihtiyaç duyuyorsunuz: yakınlarınızı mutlu etmek. Biraz nefes almayı ve uzaklaşmayı deneyin.

Sizin için seçtiğimiz diğer yazılar: 

Источник: https://www.astrocenter.com.tr/astroloji-1270/blog/astroloji/8509-17-haziran-yay-burcunda-dolunay-burclara-etkisi-nasil-olacak

2017 Yılı Olası Etkileri

2017’de Burçların Sağlık Alanındaki Etkileri Nasıl Olacak?

2017 yılı yıllardır geçtiğimiz çok önemli sürecin artık son dilimi olacak ve bitecek. Detaylı açıklamasını, gezegenler arası önemli açılanmaları başlığı altında okuyabilirsiniz.

Astrolojievi web sitemi kurduğum 2008 yılından beri düzenli olarak her yılın yorumlarını paylaştım. 2016 yılı için yorum yazmadım elim gitmedi, soranlara sadece “2016 yazı her anlamda çooook sıcak geçecek” demekle yetindim.

2017 için de benzer ruh hali içindeydim ancak, bu zaman diliminde yaşamayı, tanıklık etmeyi, paylaşmayı seçerek geldiğimize göre, birbirimize karşı sorumluluklarımız olduğuna hep inanan bir insan olarak, yazmayı ve paylaşmayı seçtim.

2017 yılının genel değerlendirmesine öncelikle gezegenlerin yıl boyunca konumlarına göz atarak başlayalım. Pluton yıl boyunca Oğlak burcunda ilerleyecek, 21 Nisan – 29 eylül arasında Retro yapacak, yılı Oğlak burcunda iken bitirecek.

Neptün yöneticisi olduğu Balık burcunda yıla başlayacak, 17 Haziran- 23 Kasım arasında Retro yapacak ve yılı yine Balık burcunda iken sonlandıracak. Uranüs 2017 ye Koç burcunun son derecelerinde başlayacak, 3 Ağustos’ta gerilemeye başlayacak, yılı Retro iken Koç burcunun 24 derecesinde tamamlayacak.

Bu üç gezegenle ilgili detaylı açıklamaları Tarih neden tekerrürden ibarettir? sayfamızdan okuyabilirsiniz.

Satürn 1 Ocak 2017- 20 Aralık 2017 arasında Yay Burcunda olacak, 6 Nisan- 26 Ağustos arasında Retro yapacak, 20 Aralık 2017 saat 06:49’da Oğlak Burcuna geçecek, yılı 01:23 derece Oğlak Burcunda tamamlayacak. Chiron yıl boyunca Balık burcunda olacak, 1 Temmuz- 4 aralık arası Retro yapacak.

Jüpiter yıla Terazi burcunda iken başlayacak, 6 Şubat- 18 Haziran arasında Retro yapacak, 10 Ekim 2017 de Akrep burcunda geçecek ve yılı Akrep burcunda iken bitirecek.

Mars yıla Balık burcunda başlayacak, sırasıyla Koç, Boğa, İkizler, Yengeç, Aslan, Başak ve Terazi burçlarında ilerleyerek yılı Akrep burcunun ortalarında tamamlayacak. Venüs hızlı hareket hereket ettiği için yıla Kova burcunda başlayacak ve Oğlak burcunda bitirecek. 4 Mart- 15 Nisan arasında Retro yapacak.

Merkür R ve Güneş yıla Oğlak burcunda başlayacaklar ve yıl boyunca tüm burçları dolaşacaklar. Ay yıla Kova burcunda iken başlayacak ve her 28 günde bir tüm burçları dolaşacak.

Kuzey Ay Düğümü devinimi hep Retro olan Kuzey Ay Düğümü, yıla 06:14 derece Başak Burcunda başlayacak, 29 Nisan 2017 de 29:00 derece Aslan burcuna geçecek ve yılı 17:01 derece Aslan burcunda iken tamamlayacak. Güney Ay Düğümü devinimi hep Retro olan Güney Ay Düğümü, yıla 06:14 derece Balık Burcunda başlayacak, 29 Nisan 2017 de 29:00 derece Kova burcuna geçecek ve yılı 17:01 derece Kova burcunda iken tamamlayacak.

Merkür Gerilemeleri

20 Aralık 2016 – 8 Ocak 2017, 10 Nisan 2017- 3  Mayıs 2017, 13 Ağustos 2017- 5 Eylül 2017, 3 Aralık 2017- 23 Aralık 2017 tarihleri arası.

Güneş ve Ay tutulmaları

  • 11 Şubat 2017 Aslan burcunda Ay Tutulması
  • 26 Şubat 2017 Balık burcunda Güneş tutulması
  • 7 Ağustos 2017 Kova burcunda Ay Tutulması
  • 21 Ağustos 2017 Aslan burcunda Güneş tutulması gerçekleşecek.

Gezegenler arası önemli açılanmalar

2017 ye Uranüs-Jüpiter 180 derecesi ve bu iki gezegenin Pluton ile yaptıkları 90 derecelik açılanmasıyla başlıyoruz (T kare), bu T kareye 8 Ocak’ta Plutonla Kavuşan Güneş eşlik edecek, 12 Ocakta Ay Yengeç burcunda iken T kareyi Tam kare yapacak, gerilimli ve dikkat edilmesi gereken bir gün. Benzer tam kare 8 şubatta yinelenecek ama etkisi az olabilir. 1 Mart’ta halen etkisi süren T kareye Uranüs ile Kavuşumda olan Mars, Venüs ve Ay eşlik edecek oldukça önemli bir gün.

13 Nisan 2017 oldukça önemli bir tarih,öncü burçlarda etkisi süren Uranüs-Pluton-Jüpiter T karesine, Uranüs ile kavuşan Güneş eşlik edecek, 15 Temmuz 2016 günü Uranüs ülkemiz Haritasında 24:22 derece Koç burcunda iken 11. evde idi ve aynı T kare etkisi vardı, sonrasında Uranüs Retro yaparak 10.

Evde yer aldı, yıl sonunda Retro bitti ilerlemeye devam etti ve 13 Nisan 2017 de yine aynı T kare bu sefer Uranüs-Güneş Kavuşumu ile birlikte 24:22 derece Koç burcunda ve 11. evimizde yinelenecek.

Aynı gün transit gezegenlerin ülkemiz haritasındaki etkileri daha da gerilimli, bu oluşum 26 Şubat 2017 Güneş tutulmasının sonrasında gerçekleşeceğinden dolayı, çok çok sakin olmamız, duygulardan ziyade aklımızla hareket etmemiz gerekiyor, lütfen sağduyu..

T kare oluşumu 7 Mayıs günü Uranüs Jüpiter 180 derecesinin bitmesiyle birlikte bozulsa da, her iki gezegenin Plutonla 90 derecelik açılanmaları devam ediyor ve 15 Mayıs günü çok uzun zamandır devam eden ve etkilerini yaşadığımız Uranüs-Pluton karesi nihayet bitiyor.

Aynı açılanma 5 aralık 2017 de Uranüs Retrosu nedeniyle etkisi az da olsa yineleniyor, şöyle bir dokunup geçecek, bu etki 15 Mayıs 2018 e kadar sürecek ve artık bir daha böyle çok önemli ve gerilimli bir açılanmayı (Uranüs Koç Burcunda, Pluton Oğlak burcunda iken) ne dünyada ne ülkemizde yüzyıllarca, ne de kişisel haritalarımızda ve hayatımızda  bir daha yaşamayacağız.

Jüpiter – Pluton 90 derecesi ise etkisi azalarak 11 Eylül 2017 de sonlanacak. Jüpiter her 12 yılda bir bu açılanmayı yapar etkisi önemlidir ama son birkaç yıldır yaşadığımız kadar güçlü olmaz.

Sonuç olarak gerek dünyadaki tüm ülkeler gerek ülkemiz ve olanlardan çeşitli şekilde etkilenen bizler, çok önemli bir süreçten, sınanmalardan ayıklanmalardan ve farkındalıklardan geçtik, bu zaman dilimine birlikte tanıklık etmeyi seçerek geldik, tanıklık ettik, deneyimledik ve sonlarına geldik. 2017 de de lütfen sağduyulu hallerimizi koruyalımki bu en zorlu sınanmalarımızı başarıyla atlatmış olalım.

2017 hepimize, ülkemize ve dünyaya akıl, sağduyu, huzur, sağlık, başarı,mutluluk ve bolca sevgi getirsin. Tüm dileklerimiz hayrımıza olacak şekilde gerçekleşsin. Sevgiyle..

M. MAYA 30 Aralık 2016- Ankara

Источник: https://www.astrolojievi.com/2017-yili-olasi-etkileri/

2017 Burç Yorumları İle Yeni Yılda Sizi Neler Beklediğini Öğrenin!

2017’de Burçların Sağlık Alanındaki Etkileri Nasıl Olacak?

2017 burç yorumları hakkında detaylara geçmeden önce yeni yılın hepimize mutluluk, huzur ve sağlık getirmesini diliyorum. İlişkilerle başlamamız gerekirse yeni yılın yarısının pozitif bir enerjiyle dolu olduğunu söyleyebiliriz.

Yıldız hareketleri göre uzun süren ilişkilere ve ruh ikizini arayanlara yeni yılda destek olacaktır. Eğer yeni birisiyle tanışma beklentisi içerisindeyseniz bu büyük ihtimalle baharın sonunda veya yaz aylarında gerçekleşecektir.

2017 yılında uğraştığınız işleri daha hızlı bir şekilde sonuçlandırmak ve çalışmalarınızı çoğaltmak, güzel bir fikir gibi görünse de pek hoş olmayacaktır. 2017 burç yorumları tam ters anlamında kaderimizin bizi bulması için biraz beklememiz gerektiğini savunuyor.

O halde yeni bir aşk doğarsa yeni yılda daha kuvvetli bir hale gelecektir.

2017 Burç Yorumları Koç (21 Mart – 20 Nisan)

Aşk; Yeni yılda daha önceki yıllara nazaran aşk hayatınız canlı ve hareketli geçecek.

Özellikle sevgililik dönemini bırakıp aile olmak isteyen koçlar için 2017 yılı gerçekten iyi bir yıl olacakken, bazı koç burçları ise ilişkilerinde kâbus dolu anlar yaşayacak.

2017’de sevdiklerinizle küslük yaşayabilir, aranıza mesafeler koymak zorunda kalabilir ve ilişkilerinizde çeşitli problemlerle karşılaşıp, hatalı kararlar alabilirsiniz. Tüm bu kötülüklerin ardından 2017 yılının sonları sevdiğinizle birlikte mutlu bir son ile sonlanacaktır.

İş; 2017 burç yorumları gösteriyor ki yılın başlarında parasal yönden sıkıntı yaşayacaksınız. Çünkü harcamalarınız fazlalaşmış olacak.

Yılın başlarında yaşanan bu sıkıntıları yılın ortalarına doğru atlatacak ve iş hayatınızı düzene sokacaksınız. İşiyle arası iyi olan koçlara 2017 yılı çok hayırlı gelecek.

Yeni kapılar açılacak ve aynı işinde devam edenler için başarı gelecek.

Sağlık; 2017 yılı koçlar için sağlık bakımından dikkatli olmalarını gerektiren bir yıl. Bu yüzden hem beslenmenize hem de tansiyonunuza dikkat etmelisiniz. 2017 ağustos ayı içerisinde mide sıkıntısı çekebilir ve sene genelinde uykusuzluk problemiyle başınız derde girebilir.

Detaylı >> 2017 Burç Yorumları Koç

2017 Burç Yorumları Boğa (21 Nisan – 21 Mayıs)

Aşk; Yeni yıl aşkına sadık boğa burçları için harika bir yıl olacak. 2017 burç yorumları gösteriyor ki sevgi ve sadakate bağlı boğa burçları için tam bir aşk yılı olacak.

İş; Para kazanmaktan hoşlanan fakat yorgunluğa gelemeyen boğalar için 2017 yılı masa başı işler oldukça idealdir. İş hayatı pek düzgün görünmeyen boğa burçları yeni yılda sıkıntı ve olumsuzluklarla karşılaşacak.

Sağlık; Lüks yaşantıyı seven boğa burçları savurdukları paralar yüzünden 2017 yılında maddi sıkıntılarla karşılaşabilir. Hem maddi sıkıntılar hem de iş dünyasındaki stres ile sağlığınız bozulacak. Bu yüzden stresten uzak durmalı ve sağlığınız için daha fazla dikkat etmelisiniz.

İlginizi Çekebilir:  Evinize Renk Katacak 10 Kendin Yap Yılbaşı Süsleri

Detaylı >> 2017 Burç Yorumları Boğa

2017 Burç Yorumları İkizler (22 Mayıs – 22 Haziran)

Aşk; Oldukça duygusal oldukları herkes tarafından bilinen ikizler için yeni yıl, aşk hayatındaki sürprizlerle geçecek. Ailesinde ise sevgiyle geçen bir yıl olacak. Hayatında kimse olmayan ikizler ise yılın ikinci yarısında sürpriz bir aşka yelken açacak. Her ne kadar uzun sürmeyecek olsa da duygu yoğunluğu sizi saracak.

İş; 2017 yılı ikizler burcu için duygusallığı unutarak mantığa yönelmenin yılıdır. Çünkü bu yıl ikizler iş hayatında çok fazla fırsat kapısıyla karşılaşacak.

Eğer bu durumlarda mantığınıza konuşturursanız çok güzel işlere imza atabilirsiniz. Yılın ilk 3 ayındaki harcamalarınıza dikkat ederseniz kalan zamanda herhangi bir sıkıntı çekmeyeceksiniz.

Bu yıl sizin için ferah olacak.

Sağlık; Geride kalan 2016 yılında başınıza gelen sağlık sorunları 2017 ile geçecek. Yeni yılı genel olarak rahat ve sağlıklı geçireceksiniz.

Detaylı >> 2017 Burç Yorumları İkizler

2017 Burç Yorumları Yengeç (23 Haziran – 22 Temmuz)

Aşk; Yengeçler bu yıl aşk konusunda daha gerçekçi tavırlara sahip olacak, eskisinden daha net ve keskin sınırlar çizecekler. Aşk hayatlarının biraz sıkıntılı geçeceği bir yıl olacak. Ayrıca evli olan yengeçler 2017 yılında boşanmayla karşılaşabilir. Mantıklı kararlar verebilmek için yeni yılda birçok şeyi gözden kaçıracağınızı unutmayın.

İş; Hem tempolu hem de iyi bir iş hayatı bu yıl yengeçlerle olacak. Hiç beklenmedik terfiler ile karşılaşan yengeçler, kariyerlerinin yükseldiği bir seneye kavuşacaklar.

Sağlık; Oldukça yoğun bir tempoyla geçecek bir sene elbette bazı sağlık problemlerini de beraberinde getirecek. 2017 yılında yengeçler özellikle enerji eksikliği ve sinirli ruh haline karşı önlemler almalı.

Detaylı >> 2017 Burç Yorumları Yengeç

2017 Burç Yorumları Aslan (23 Temmuz – 22 Ağustos)

Aşk; 2017 yılı aslan burcu bireyleri için hem güzel ilişkilerle dolu hem de ilişkide yaşanılan problemlerden sıyrılacakları bir yıl olacak.

Özellikle evli olanlar için yılsonu problemlerin bitişi ve mutlu bir yıl anlamına gelecek. Fakat karşınıza yılın ortalarında çıkacak olan gizli ilişki isteklerini kabul etmeyin.

Evli olmayan aslanlar içinde hem aşka kavuşacakları hem de evlilik kararı alacakları oldukça aşk dolu bir yıl olacak.

İş; Aslanlar 2017 yılında iş konusunda oldukça verimli olacak. Birçok yeni fırsat ile karşılaşmak, terfiler almak ve sene sonuna doğru fırsatlarla karşılaşmak mümkün.

Sağlık; Dış görünüme ve fiziğe özen gösteren aslan burçları için sağlıklı bir yıl olacak. Fakat çalışmadaki yoğun tempo ve stresle, boyun ve bel ağrıları oluşabilir. Bu yüzden spor ve beslenmenizi düzene sokmaya çalışmanızı öneririm.

İlginizi Çekebilir:  Mutfak İçin Birbirinden Önemli Pratik Bilgiler

Detaylı >> 2017 Burç Yorumları Aslan

2017 Burç Yorumları Başak (23 Ağustos – 22 Eylül)

Aşk; Özellikle titiz yapısıyla dikkat çeken başak burçları yeni yılda arkadaşları arasında popülarite kazanacak.

Ayrıca Eylül ayı itibariyle aşk hayatında sağlam adımlar atacak olan başaklar, aşk dolu günlerinde iletişim sıkıntıları da yaşayacak.

2017 burç yorumları gösteriyor ki bu yıl kıskançlığınızı hat safhada yaşayacaksınız. Başaklar bu yıl aşk konusunda bereketli ve bollukla dolu olacak.

İş; 2017 yılı başaklar için kişisel gelişimin yoğun olduğu bir sene olacak. Özellikle eğitim ve toplantıların fazla olacağını ve iş hayatınızda küçük sorunların olacağını unutmayın. Eğer elinizdeki kozları kullanabilirseniz oldukça başarılı bir yıl sizi bekliyor.

Sağlık; Önceki yıllarda peşinizi bırakmayan hastalıklar 2017 yılında sizden uzaklaşacak. Sağlıklı bir yılın sizi beklediğini unutmayın. Fakat beslenmenize ve egzersizlerinize yoğunluk gösterin.

Detaylı >> 2017 Burç Yorumları Başak

2017 Burç Yorumları Terazi (23 Eylül – 22 Ekim)

Aşk; 2017 yılı terazi burçları için evlilik görülüyor. Hem aşk yaşantınızda canlılık hem de yeni birisiyle tanışıp evlenme kararı ile karşı karşıya kalabilirsiniz. Geçtiğimiz sene yaşadığınız sorunları geride bırakmak için alacağınız kararlara dikkat edin. Her alacağınız karar evliliğinizi daha mutlu bir hale getirecek.

İş; İş hayatındaki kötü gidişat 2017 yılı itibariyle terazilerden uzaklaşacak. Yeni kapılar açılacak ve iş teklifleri alacak. Fakat masrafların artmasıyla maddi sıkıntılar ile yeni iş arayışına gireceksiniz. 2017 yılının başlangıcıyla az maaşla çalışsanız bile yılın ortalarında maaşınız güzel bir hale gelecek.

Sağlık; Bir türlü peşinizi bırakmayan küçük sağlık sıkıntılarıyla yeni yılda da karşı karşıya kalacaksınız. Fakat doğru adımlar atarsanız sorunlardan çabucak kurtulabilirsiniz. Özellikle 2017’de kalp ve tansiyon sorunlarına dikkat etmenizi öneriyorum.

Detaylı >> 2017 Burç Yorumları Terazi

2017 Burç Yorumları Akrep (23 Ekim – 21 Kasım)

Aşk; 2017’nin başlangıcında bazı kıskançlık problemleriyle karşılaşacak olsanız da bu yıl aşk hayatınıza olumlu ve huzurlu gelecek. Yeni aşklara yelken açmak bekar isteyen akrepler için oldukça güzel bir yıl olacak. Ayrıca evli akrepler için romantizm dolu ve mutlu bir sene 2017 ile gelecek…

İş; Akrepleri iş hayatında pozitif gelişmeler ile dolu bir yıl bekliyor. Böylece parasal sıkıntılarından kurtulacaklar ve şans oyunlarından para kazanabilecekler. 2017 akrepler için büyük başarı ve bol para getirecek.

Sağlık; Sağlığına pek düşkün olmayan akrepleri yeni yılda sağlık sorunları bekliyor. Özellikle eklem, kemik ve diş sağlığınıza dikkat etmenizi öneriyorum.

Detaylı >> 2017 Burç Yorumları Akrep

2017 Burç Yorumları Yay (22 Kasım – 21 Aralık)

Aşk; Aşk hayatınızı yoğun yaşayacağınız bir sene sizi bekliyor. Venüs’ün etkisinde kalacak olan yaylar eskisinden daha göz alıcı, çekici ve şık görünecek. Ayrıca mutlu sonlarla dolu ve verimli bir yıl yaşayacaksınız.

İlginizi Çekebilir:  Akrep Burcu Hangi Burçlarla Uyumlu?

İş; Eğer iş arıyorsanız 2017 sizin için çok verimli geçecek. Yayların iş konusunda parlak bir yıl geçireceğini söylemem gerekiyor. Ayrıca birçok yeni fırsat ve imkanla birlikte bol kazançlı geçecek bir sene…

Sağlık; 2017 burç yorumları yayların bu yıl hem zihin hem de beden yorgunluğu gibi sorunlarla boğuşacağını gösteriyor. Düzenli spor ve beslenmenize dikkat ederseniz daha sağlıklı bir yıl geçirebilirsiniz.

Detaylı >> 2017 Burç Yorumları Yay

2017 Burç Yorumları Oğlak (22 Aralık – 21 Ocak)

Aşk; Evli oğlaklar için 2017’nin başları oldukça gerilimli geçecek. Çünkü bu dönemdeki gizli ilişkileri yüzünden sıkıntı yaşayacaklar. Evliliğinize sadık davranmak ilişkinizin yararına olacaktır. 2017’nin ortalarına doğru ise ilişkilerinize mutluluk ve hareket gelecek.

İş; Bazı küçük sorunlar yaşayacağınız iş hayatınızda genel olarak güzel geçecek. 2017 yılında çeşitli fırsatlar ve yeni iş kapıları sizi bekliyor olacak.

Sağlık; Bu yıl sağlık açısından pek sorun yaşamayacak olan oğlakları, hem diyet hem de spor yoğunluklu geçirmelidirler.

Detaylı >> 2017 Burç Yorumları Oğlak

2017 Burç Yorumları Kova (22 Ocak – 19 Şubat)

Aşk; Kovalar için aşk dolu bir yıl… Evliler için ise ikinci balayı yaşanabilir. Uzak diyarlardan yeni bir aşk kapınızı çalıp, mutluluğa doğru yelken açmanızı sağlayabilir.

İş; Başlarda durgun bir iş hayatı sizi bekliyor olsa da yılın ortalarına doğru hareketlenmeler olacak. 2017 size terfi ve kariyerde başarı getirecek.

Sağlık; Yılın genelinde sağlıklı olacak olan kovalar, alternatif tıp ürünlerine yönelecek. 2017’de meditasyon ve yoga yaparak iç huzuru yakalayacaklar.

Detaylı >> 2017 Burç Yorumları Kova

2017 Burç Yorumları Balık (20 Şubat – 20 Mart)

Aşk; Balık burçları için aşk dolu bir yıl olacak. Evlilik ve nişan kararı alması muhtemel olan balıklar, 2017’de mutlu ve güzel ilişkiler içerisinde olacak.

İş; 2017 sizin için tam bir kariyer yılı olacak. Yöneticilik ve yeni fırsatlar sizi bekliyor.

Sağlık; Hem kilo hem de psikolojik sorunlarla dolu bir sene yaşayabilirsiniz. Sıkı diyet ve psikolojik destek sayesinde sağlıklı bir yıl geçirmeniz muhtemel…

Detaylı >> 2017 Burç Yorumları Balık

Источник: http://www.soranbayan.com/2017-burc-yorumlari/

Поделиться:
Нет комментариев

    Bir cevap yazın

    Ваш e-mail не будет опубликован. Все поля обязательны для заполнения.