Basit Burun Estetiği

Basit Burun Estetiği

Basit Burun Estetiği

En sık yapılan estetik operasyonlardan burun estetiğinde yeni yöntem basit burun estetiği ile iyileşme süresi çok kısaldı. Sadece 5 gün sonra hayatınıza kaldığı yerden devam edebilirsiniz.

Ayrıca cerrahi olmayan rinoplasti olarak bilinen Enjeksiyon rinoplasti, rinoplasti geleneksel basit bir alternatif.
burun çok hassas alanlara dolgu malzemesi enjekte ederek, birkaç dakika içinde burun daha cazip hale getirmek için mümkün olabilir.

Basit burun estetiği, neştersiz burun estetiği olarak da geçen son teknolojik bir uygulamadır.

Estetik operasyonlar, teknolojik gelişmelerin de etkisiyle çok daha kolay yapılır hale geldi. Özellikle burun operasyonlarında yenilikler hiç bitmiyor. Bu yeniliklerden bir tanesi, estetik yaptırmayı düşünen ancak uzun süren iyileşme sürecini düşününce vazgeçenlerin fikrini değiştirebilir

Basit burun estetiği adı üstünde, basit… Yarım saat sürüyor. Ameliyattan 5-7 gün sonra sosyal hayatınıza rahatlıkla dönebiliyorsunuz. Burnunuzun yüzünüzün hiçbir yerinde şişlik, morluk ve ağrı oluşmuyor.

Basit Burun Estetiği Kimlere Yapılır ? Kimlere Yapılmaz ?

Burun estetiği kimlere yapılır, kimlere yapılmaz ? Niye diğer burun estetiklerinde günlerce sancı çekiliyor da bunda hemen iyileşiliyor? 

Basit burun estetiğinin çok kısa sürede iyileşiliyor olması hiç şüphesiz en avantajlı tarafı.

Burun estetiği olmak isteyenlerin korktuğu iki şey var.

Birincisi ameliyat, çok ağrılı sızılı, şişmelı, morarmalı olmasından korkuyorlar.

İkincisi de sonuç, sonucun kötü olmasından korkuyorlar. Her iki korku da bu yöntemde yok. Çünkü burun kemiği kırılmıyor. Kırma olmadığı için de burun çabuk iyileşiyor. 

– O zaman o burunda hiçbir değişiklik olmuyor.

Ameliyattan önceki görüşmede doktorla hastanın birbirini tam olarak anlamış olmaları gerek.

Hastanın doğal burun estetiğinin ne olduğunu tam olarak anlaması lazım ki sorun çıkmasın.

Burnunu yaptırmak istemenizdeki  amaç nedir ?

Burnumu beğenmiyorum” ya da “Eşim beğenmiyor” diyor. Ama benim asıl duymak istediğim hastanın “Ben güzel olmak istiyorum” demesi. Seni güzel yapabilirim.

Fakat bunları bunları yapmam lazım diyorum.

Basit Burun estetiğini Nasıl Yapıyoruz ?

Basit burun estetiğinde yapılan operasyon normal operasyonun yarısı gibi bir işlem. Operasyonu 3 adımda bitiriyorum.

Burun estetiği olan kişi, insanlarda “Sende bir değişiklik var ama ne?” algısı oluşturuyor. Tam olarak ne olduğu fark edemiyorlarsa, bu başarılı bir operasyondur.

Çünkü en iyi burun estetiği, burnu doğal haline getirmek için yapılandır.

Basit burun estetiği, çok büyük burunlara yapılmıyor. İkinci kez ameliyat olanlar, burnu yamuk olanlar, burun estetiğinden beklentisi çok olanlara da yapılamıyor.

Burnu yamuk olduğu halde bu operasyonu isteyen çıkarsa ne oluyor?

Bu kişilerin estetik yapması lazım. Bir insanın burnu yamuksa ne o ne de çevresindekiler o yamukluğun farkında değiller. Çünkü o burna bakmak istemiyor, o burnu görmek istemiyor. Dolayısıyla da öne çıkmıyor.

Basit burun estetiği yapılırsa yamuk bir buruna, siz o yamuk buruna bu tekniği en ideal şekilde uygulayıp, inanılmaz bir şekil verseniz göze çarpacak tek negatif şey o yamukluk olacaktır. Birisine soracak burnum nasıl olmuş diyecek “Çok güzel olmuş ama yamuk” cevabını alacak.

Basit Burun Estetiği operasyonun hiç mi olumsuz tarafı yok?

En büyük komplikasyon hastanın beklentisiyle ilgili. Hastanın beklentisi büyükse o bir komplikasyon oluşturuyor. Çünkü estetik cerrahide bir sonuç var, eğer hasta mutluysa olmuştur, hasta mutsuzsa olmamıştır.

Yani çıkan sonuç isterse dünyanın en güzel burnu olsun ama mutlu olmamışsa, olmamıştır. Olup olmayacağı da ameliyattan önceki görüşmede belli oluyor zaten.

Yeniden tanımlama Estetik bizim sloganı 'Kendinizi yeniden tanımlama' ve biz sadece bunu yardımcı olmak için burdayız yapmanız tek gereken sadece bir telefon görüşmesi.

 Şimdi randevu alın!

Источник: //bursaburun.com/basit-burun-estetigi.html

Burun Estetiği Ameliyatı ve Fiyatları

Basit Burun Estetiği

Etrafınıza bakın. Bazı yüzleri ve burunları daha beğeneceksiniz. Peki neden? Beğeninizin kaynağını nedir? Bir burun kendi içerisinde de birçok estetik kısımlara ayrılır; burun ucu, burun sırtı, kanatlar gibi.

Bunların birbirine oranı, diğer yüz yapıları ile uyumu, belki kaş dizaynınız, alnınızdaki ovallik, elmacıklarınız ve çeneniz ile ilişkisi…. daha bir çok neden bulunabilir. Bu yüzden bazı yüzler ve bazı burunlar daha güzeldir.

Ve burun estetiği cerrahisi, yada daha profesyonel ismi ile rinoplasti budur: daha güzel algılanan burunlar yaratma sanatı.
Karşımızdaki insana baktığımızda önce onun burnunu görürüz. Tam yüzümüzün ortasındaki bu organ gerçekten de güzellik algımızın merkezini oluşturur.

İşte bu yüzden, insanlar orta yüz bölgesinde ya da göz kapaklarında sarkma var mı yok mu bazen emin olamaz iken burunlarındaki bir görsel problemden genellikle haberdardır.

Burundaki estetik algımızı bozan şey kemik iskelete, kıkırdak yapılara ve cildimize yönelik problemler olabilir. Yapılan işlem bazen fazlalıkları almak, bazen başka yerlerden kıkırdak, dermis gibi dokuları eklemek bazen de mevcut dokuyu şekillendirmedir.

Bu dokuların şekil olarak üç boyutlu özel bir dizaynı vardır. Bu dizayn üzerinde değişiklik yaparak şekillendirmeler yapmak özel teknikler gerektirir.

Ayrıca ameliyat masasında elde edeceğiniz güzel bir görüntünün ileriki süreçte devam edebilmesi için de birçok önlem alınmalıdır.

Zira, kıkırdak dokular üzerindeki perikondrium denilen zarları ve kendi elastikiyetleri nedeni ile eski şekillerine dönme istekleri vardır. Bu nedenlerden dolayı rinoplasti bilgi, beceri ve tecrübenin önem kazandığı bir ameliyat çeşididir.

Aslında “komplikasyon sadece zaman meselesidir” ve tecrübe seviyeniz ne olur ise olsun rinoplasti herzaman size bir sürpriz çıkartabilir. Kabul görmüş uluslararası yayınlarda risk ortalaması %10 olarak bildirilmektedir.

Burada cerrahtan sıfır risk beklentisi yerine olabilecek tüm problemleri çözme becerisi beklemek, sizi yarı yolda bırakmayacağını bilmek önemlidir. Doğrusu da budur.

Açık rinoplasti ve Kapalı rinoplasti farkı nedir?

Açık rinoplasti kolumella denilen burun orta direği üzerinde yapılan bir kesi ile başlar ve burun derisini kıkırdak ve kemik üzerinden kaldırılması ile devam eden bir cerrahidir..

Kapalı rinoplastide de kesiler vardır, kesiler burun deliğinin içinde yer alır, bu yüzden görünmezler. Çünkü dar alanda çalışılır.

Ama bu hiçbirşey görmeden körlemesine yapılan, sonuçları tanrıya havale edilmiş bir cerrahi değildir. Dokunduğumuz hemen her yapı açık rinoplastide ki kadar görülür. Burun ucu da buna dahildir.

Acık rinoplastideki her manüplasyon kapalı rinoplastide de yapılabilir, hem de burunu açmadan.

Burun Estetiği Ameliyatı Sonrası Burnum doğal olacak mı?

Hastaların en büyük endişesidir bu. Ve haklıdır. Kötü örneklerle hepimiz karşılaşıyoruz. 1980’lerde burnun kaydırak gibi oyulduğu bir dönem olmuş ve hastalar bunu beğenmiş. 1990’larda bu hastaların düzeltilmesi ile geçmiş ve sekonder rinoplasti ile ilgili bir çok çalışma yapılmış.

Günümüzde burun estetiği ameliyatının hedefi yapıldığı anlaşılmayan doğal görünümlü ve fonksiyon kaybı olmayan burunlar elde etmektir. Altını çizelim, günümüzde kimsenin amacı delikleri traktör farı gibi karşıdan görülen, kaydırak şeklindeki burunlar değildir.

Rastladığımız örnekler belki teknik hatalardan ya da doktorları ile iletişimsizlikten kaynaklanmış olabileceğini düşünüyorum. Cerrahınızın sizin burnu ile ilgili düşüncesini en iyi anlayabilme yolu simülasyon çalışmalarıdır.

Elbette burnunuzu bir bilgisayar ameliyat etmeyecek, bu çalışmalar ister kâğıt üzerinde, ister yüzünüzün maskesi alınarak ister ise üç boyutlu görüntüleme ile çalışılsın sizin göreceğiniz şey cerrahınızın aklındaki güzel kavramıdır.

Siz o çalışmayı beğenirseniz cerrahınızın estetik algısının iyi olduğunu düşünebilirsiniz. Amelitaytınızda sizin burnunuz, cerrahınız ve onun bıçağı baş başa kalır. Bir de güzel bir müzik elbette.

Burun estetiği ameliyatında burun kemiklerimi kıracak mısınız?

Bu öyle bir soru ki benim bile tüylerim diken diken oluyor. Kırmak kaba bir tariftir ki, rinoplastinin şiirsel ahengine uymaz. Rinoplastide manevralar milimetrelerle ölçülür ve kemik ya da kıkırdaklarınızdaki fazlalıklar (var ise eğer) ölçülerek kesilir. Kesilen parça kibarca çıkarılır. Evet, kapalı rinoplastide bunu o burnunuzun küçücük deliğinden kesmeden ve açmadan yapılır.

Tampon kullanacak mısınız?

Septuma (burnun orta duvarı) ya da konkaya müdahele olmadı ise genellikle tampon kullanmaya gerek yoktur. Müdahele edildi ise kullanılan şey, “splint” adı verilen basit, ince silikon desteklerdir.

Ortasındaki deliklerden dolayı nefes alabilmektesiniz ve çok kolay çıkmaktadır. O çok korkulan metrelerce uzunluktaki eziyet araçları gibi değildir. Şu an tanıdığım plastik cerrahların neredeyse tamamı slikon splint kullanmaktadır.

Yani bu konuda rahat olabilirsiniz.

Burun Estetiği Ameliyatı Sonrası Nefes alma problemim de düzelecek mi?

Bazı burun şekil bozuklukları direkt olarak burnun fonksiyonunu etkilemektedir. Buradan yola çıkarak şöyle söyleyebiliriz, bazı burunların şekli düzelince nefes alma problemleriniz de düzelir. Bunu en çok deviye (yani eğri) burunlarda görürüz.

Burnu orta hatta getirince tüm hava yolu birden açılabilir. Bunun kışındaki konka ve septum problemlerinde aynı anda müdahale edilebilmektedir. Plastik cerrah kendi tecrübe ve pratiğine göre bir KBB uzmanı ile birlikte ya da tek başına solunum problemlerinizi düzeltebilir.

Bu konuda plastik cerrahınızın seçimini sormalısınız.

Burun Estetiği Ameliyatı Sonrası kanatlarım da küçülür mü?

Gerekiyor ise evet. Burun üç boyutlu bir organdır sonuçta. Eğer diğer boyutlarında küçülme yaptıysam genellikle burun kanatlarından da gerekiyordur.

Bu işlem burun deliklerinin de küçülmesi ile birlikte ya da delikler küçülmeden sadece kanadın etli yapısından eksiltme yaparak da yapılabilir. Aklınız mı karıştı? Burun delikleri küçülmeksizin de kanatların etli kenarları inceltilebilir, bilginiz olsun.

Bazı hastalarda solunum problemlerine neden olmadan kanat küçültme yapabilmek adına bu önemlidir.

Burun Estetiği Ameliyat Süresi ve hastane süreci nasıldır?

Genellikle ameliyattan 1-2 saat önce hastaneye yatış yapmış olmalısınız. Elbette bir gece önceden aç ve susuz olarak. Yakın zamanda kan sulandırıcı herhangi bir ilaç almamış olmalısınız. Bazı vitaminler ve bitkisel çayların da kanama yapabileceğini bilmelisiniz.

Daha önce dokunulmamış primer bir burun için ameliyat süresi genellikle 1,5-2 saattir. Sekonder vakalar için süre probleme göre değişir ve kaburga yada kulak kıkırdaklarını kullanmak gerekebilir. Ameliyatı sonrası genelde bir gece hastanede yatmanızın daha doğru olduğunu düşünüyorum.

Ancak duruma göre hasta aynı gece de taburcu edilebilir.

Hastaneden çıktıktan sonra ne olacak? Nelere dikkat etmeliyim?

En önemli kural “lütfen burnunuzu çarpmayın”. İstediğiniz her şeyi yiyip içebilirsiniz. Hafif bir kanama, hafif bir şişlik ve morluk çok normaldir, bir hafta içerisinde kaybolacaktır. İki yastıkla baş yukarıda yatmak, ilk gün buz uygulamak faydalıdır. Burun derisi kalınlığı ve ödem olasılığınıza göre 7-10 gün ateliniz burnunuzda durmalıdır.

Slikon desteğinizi bu süreye göre önce ya da atelinizle birlikte alınır. Şişlik durumuna göre burnunuza kağıt ince bir flaster yapıştırılır ve bunun bir hafta daha kalması önerilir. Ardından burnunuzu sprey ve çeşitli nemlendirici uygulamalarla nasıl bakacağınız anlatılır. Bu şekilde bakım yapmaya başlayacaksınız.

Flasterler de çıktıktan sonra sizi birinci, altıncı ve onikinci ayda muayene edilmesi gerekir.

Birazda en kötü senaryolardan söz eder misiniz?

Elbette.

Burunda eğrilik, aşırı kanama, yapışıklık, greft kaymaları, aşırı şişlik ve morluk, septumda delinme, enfeksiyon, sutür reaksiyonu, kulanılan ilaçlara karşı reaksiyonalar, anestezi komplikasyonları… Uluslararası yayınlar için ortalama komplikasyon %10 civarıdır. Bu cerrahtan cerraha değişmektedir. Cerrahide bir söz vardır: “ameliyat yapmayan doktorun komplikasyonu da olmaz”, bunu hiç unutmayın.

Son söz…

Konu rinoplasti olunca son söz diye birşey olamaz. Bu kısa bilgilendirme umarım işinize yaramıştır. Daha fazlası için görüş ve sorularınızı beklerim. Şimdiden geçmiş olsun

Источник: //www.ozanbalik.com/our-services/burun-estetigi-fiyatlari/

Basit Burun Estetiği Ameliyatlarında Yapılan Uygulamalar Nasıl Yapılır?

Basit Burun Estetiği

Neştersiz işlemler olarak da adlandırılan bu uygulamada iyileşme döneminde meydana gelen morluk ve şişlik gibi sıkıntılar en alt düzeydir. Alçı, tampon tarzındaki aparatlar kullanılmadan yapılır.

Basit Burun Estetiği Nedir, Nasıl Yapılır?

İnsanlar tarafından sık şekilde tercih edilen burun estetiği ameliyatları içinde basit burun estetiği uygulamaları yer alır. Neştersiz işlemler olarak da adlandırılan bu uygulamada iyileşme döneminde meydana gelen morluk ve şişlik gibi sıkıntılar en alt düzeydir.

Alçı, tampon tarzındaki aparatlar kullanılmadan yapılır ve hastalar ertesi gün konforlu yaşamlarına devam eder. Ayriyeten basit burun estetiği ameliyatı öncesinde hasta kişilere burunlarının nihai durumları önceden gösterilebilir.

Basit simülasyonlar ile burunlarının yapılarını öğrenme imkânına sahip olan kişiler basit burun estetiği ameliyatı yaptıranlar sonrasında herhangi bir hayal kırıklığı da yaşamazlar. Bu işlemler en fazla yarım saat içinde ve lokal anestezi uygulaması ile yapılır. Uzman burun için gerekli olan detayların yapılması ile alakalı planını yaptıktan sonra ameliyatı gerçekleştirir.

Ufak dokunuşlar sayesinde hastaların yüzlerine ve genel hatlarına en uygun olan şekillendirme yapılmaktadır. Bu uygulama sayesinde insanlar yıllardır yaşadıkları sorunları kısa zaman içinde ve basit bir uygulama ile halledebiliyor.

Özellikle yoğun şehir yaşamında bu tarz sorunlar için vakit ayıramayan kişiler ve iyileşme süreci için vakit ayıramayan kişiler basit burun estetiği ameliyatı şıkkını tercih etmektedir. Basit burun estetiği ameliyatı fiyatları özellikle özel sağlık kurumlarında fiyatları açısından değişkendir. Yapacak olan uzmanın tecrübesi bu anlamda fiyatları fazlasıyla etkiler.

Tecrübeli uzmanlar birçok kişi tarafından tercih edildiği için fiyatları yüksektir. Bunun için öncesinde fiyatları konusunda detaylı bir araştırma yapmak gerekir.

İnsanlar tarafından sık şekilde tercih edilen burun estetiği ameliyatları içinde basit burun estetiği uygulamaları yer alır. Neştersiz işlemler olarak da adlandırılan bu uygulamada iyileşme döneminde meydana gelen morluk ve şişlik gibi sıkıntılar en alt düzeydir.

Alçı, tampon tarzındaki aparatlar kullanılmadan yapılır ve hastalar ertesi gün konforlu yaşamlarına devam eder. Ayriyeten basit burun estetiği ameliyatı öncesinde hasta kişilere burunlarının nihai durumları önceden gösterilebilir.

Basit simülasyonlar ile burunlarının yapılarını öğrenme imkânına sahip olan kişiler basit burun estetiği ameliyatı yaptıranlar sonrasında herhangi bir hayal kırıklığı da yaşamazlar. Bu işlemler en fazla yarım saat içinde ve lokal anestezi uygulaması ile yapılır. Uzman burun için gerekli olan detayların yapılması ile alakalı planını yaptıktan sonra ameliyatı gerçekleştirir.

Ufak dokunuşlar sayesinde hastaların yüzlerine ve genel hatlarına en uygun olan şekillendirme yapılmaktadır. Bu uygulama sayesinde insanlar yıllardır yaşadıkları sorunları kısa zaman içinde ve basit bir uygulama ile halledebiliyor.

Özellikle yoğun şehir yaşamında bu tarz sorunlar için vakit ayıramayan kişiler ve iyileşme süreci için vakit ayıramayan kişiler basit burun estetiği ameliyatı şıkkını tercih etmektedir. Basit burun estetiği ameliyatı fiyatları özellikle özel sağlık kurumlarında fiyatları açısından değişkendir. Yapacak olan uzmanın tecrübesi bu anlamda fiyatları fazlasıyla etkiler.

Tecrübeli uzmanlar birçok kişi tarafından tercih edildiği için fiyatları yüksektir. Bunun için öncesinde fiyatları konusunda detaylı bir araştırma yapmak gerekir.

Basit Burun Estetiği Merkezleri Ve Şartları

Basit burun estetiği ameliyatı uygulamaları sıklıkla;

  • Burnun ucunda kaldırmak yapmak isteyenler
  • Klasik şekilde yapılan ameliyatı gözünde büyüten ve korkanlar
  • Vakit kaybetmeden sosyal yaşamına devam etmek isteyen
  • Radikal anlamda değişim istemeyen kişiler için yapılır.

Özellikle büyük şehirlerdeki yoğunluktan dolayı sık şekilde yaptırılan ameliyatı Ankara Bölgesinde birçok kişi yaptırmaktadır. Bu bölgede var olan tecrübeli uzmanlar ve kurumlar arasında;

Erkan Tarhan Muayenehanesi

Adres; Kızılırmak mahallesi 1450. Sokak Ankara Ticaret Merkezi, A Blok Kat:3 No:15 Çukurambar, Çankaya

Adres; Mebusevleri Mah. Anıt Cad. 10/2 Tandoğan, Çankaya

  • Doç. Dr. Nedim Sarıfakıoğlu

Adres; Tepe Prime Avenue B Blok Kat:10 Daire:86, Çankaya

Adres; Önder Mahallesi 2432. Cadde No:35 Ümitköy, Ankara

Adres; Beştepeler Mahallesi, Yasam Caddesi, Adalet Sokak, Neorama İş Merkezi No.13, Kat. 5, Ofis. 20, Söğütözü, Ankara

Adres; Muhsin Yazıcıoğlu Cad No:31/25 Çukurambar, Ankara

Kent Kbb Merkezi

Adres; Turgutreis Caddesi No:25 Tandoğan, Çankaya

Adres; Kocatepe Mahallesi Mithatpaşa Caddesi No:54 D:9 Kat: 4 Çankaya, Ankara

Adres; Kavaklıdere Mahallesi Büklüm Sokak No:72, Çankaya

Adres; Kavaklıdere Mah. Akay Cad. Büklüm Sokak No: 4, Çankaya

Burun Estetiği Ameliyatı Öncesinde Nelere Dikkat Edilmelidir?

Yapılacak olan ameliyat öncesinde kişilerin sağlığına dikkat etmesi en önemli koşuldur. Düzenli şekilde uyku uyumak da ameliyat öncesinde uygulanması gereken kurallar içinde yer alır.

Özellikle uygulama öncesinde kan sulandırıcı olan aspirin tarzında ilaçların kullanılmaması gerekir. Aksi takdirde uygulamada kanamalara yol açabilir.

Ayrıca doğum kontrol hapı kullanan kişilerin uzmanlarını bu konuda bilgilendirmesi gerekmektedir.  

Sigara kullanımı ise 15 gün önceden bırakılmalıdır.  Uygulama lokal anestezi ile yapılacağından dolayı 6 saat öncesinde yemek ve içmekten uzak durulması gerekir. Basit burun ameliyatının yapılması en fazla yarım saat içinde tamamlanır. Klasik şekilde yapılacak olan ameliyatlar genel anestezi altında yapılır. Bu tarz ameliyatlarda 45 dakika ile 2 saat içinde tamamlanır.

Basit olanlarda hemen sosyal yaşama devam etme olanağı bulunurken, klasik olan işlemlerde 1 ila 3 gün boyunca hastanede yatmak gerekebilir.

Bu işlemlerde nazal delikli olan tamponlar kullanılır ve ortalama olarak bir haftalık süreçte burun içinde kalır. 1 haftalık sürecin tamamlanmasından sonra birçok kişi günlük yaşamına, sosyal yaşamına ve iş yaşamına devam edebilir.

Klasik ameliyatlarda kapalı ve açık yöntem kullanılır. Birçok uzman açık yöntem uygulamasını kullanılır.

Burun ameliyatları sonrasında herhangi bir iz kalmaz, yapılan uygulama sonrasında uzmanın gerek gördüğü her türlü detayın dikkatli şekilde yapılması çok önemlidir. Bu detaylar uygulandığı sürece iyileşme süreci kısa süre içinde en doğru şekilde atlatılır.

(1 votes, average: 5,00 5)
Loading…

Источник: //estetikhayat.com/basit-burun-estetigi-fiyatlari

Basit Burun Estetiği İle Dakikalar İçinde Yeni Sen

Basit Burun Estetiği

Basit Burun Estetiği ile dakikalar içerisinde doğal görünümlü yeni bir buruna sahip olabileceğinizi biliyor muydunuz? Basit Burun Estetiği adı kadar basit ve hızlı bu sayede hayallerinize kavuşmak için aylarca beklemenize de gerek yok hızlı karar verebilir hemen ertesi gün hayatınıza kaldığınız yerden devam edebilirsiniz, işte bu kadar basit.

Bir çok insan açık burun estetiği ameliyatı olmaktan çekinir her ne kadar karşıdan bakıldığında görülmeyen ufacık bir kesi olsa da bunun olmasını istemez bir çok kişi. İşte tam bu nokta da basit burun estetiği yardımınıza koşuyor.

Basit burun estetiğinde noktasal yerlerden bazı medikal ipliklerle burun ucu kaldırılır ya da gerek duyulursa burnun içerisinden küçük kesiler açılır ve çok ama çok ince uçlu yüksek teknoloji ile burun estetiği için özel üretilmiş cihazlar ile tüm işlemler gerçekleştirilir.

Böylece dışarıdan asla bir kesi izi belli olmaz içiniz de gönlünüzde daha rahat olur.

Bir çok kişi estetik ameliyat olduğunun farkına varılsın istemez, zaten güzel olan da o değil midir sizce de?

Basit burun estetiğinde asla burun estetiği olduğunuz belli olmayacağı için kafanız daha rahat olur. Yüzünüze en uygun şekilde doğallığınızı bozmadan size yakışan burna basit burun estetiği ile hem de dakikalar içerisinde kavuşmanız artık çok kolay.

Basit Burun Estetiği Estetik International da Op. Dr. Bülent Cihantimur’un geliştirdiği özel teknikler ile yapılmaktadır. Hasta yorumları üst seviyededir ve kendileri dahi sonuçlarına inanmakta güçlük çekiyorlar. Sizlere de bu bir hayal gibi gelebilir ama kendi gözlerinizle gördüğünüzde bunun mümkün olduğunu anlayacaksınız.

Batuhan Büyükacaroğlu Basit Burun Estetiği Geçirdi Ve İşte Sonucu

Beğendiniz mi? Kesinlikle bizce de çok güzel. O zaman size bir kaç süprizimiz daha var bunları da çok beğeneceğinizi düşünüyoruz.

Basit Burun Estetiği Yaptıran Gamze Kıran

Onlarında korkuları vardı ama basit burun estetiğini araştırdılar ve gördüler ki dakikalar içerisinde hayallerine kavuşma şansları var, bu onları cesaretlendirdi ve işte sonuç ortada.

Sizlere birazda güzellik danışmanlığı yapan Zehra Sucuoğlu’undan bahsetmek istiyorum. Kendisi 6-7 yıl kadar burunu ile ilgili estetik kaygılar duyuyordu. Yakından takip ettiği Estetik International’a gitti ve sorununu anlattı.

Kendisine 3D üç boyutlu bir kaç çalışma yapıp basit burun estetiğinden sonra kendisini nasıl bir görüntünün beklediğini kendi gözleri ile gördü.

Aşağıdaki görseller arasında sadece bir gün olduğunu önemle sizlere söylemek isterim evet sadece 1 Gün.

Basit Burun Estetiği Olan Bir Başka Kişi Zehra Sucuoğlu

Basit Burun Estetiği açık burun estetiği ameliyatına göre çok daha hızlı yapılabilen hızlı sonuçlar alınabilen bir yöntem. Kesi izi hiç görünmediği için de oldukça fazla tercih edilmektedir.

Görsellerden de görülebildiği üzere mükemmel sonuçları ile göz dolduran bir yöntemdir. Bu yöntem ile binlerce hastayı memnun etmeyi başaran Op. Dr.

Bülent Cihantimur ve Kurucusu olduğu Estetik International ARGE çalışmalarına hızla devam etmekte ve daha iyi için çalışmalara devam etmektedir.

Bir çok insan her gün aynaya baktığında mutsuz oluyor, kimi kişiler var ki gördükleri her ayna ya da vitrin camında burnunu görüyor ve moreli bozuluyor. O kadar çok kafasına takıyor ki bazen uykuları kaçıyor ya da a sosyal bir kişiliğe bürünüyor.

Mutsuzluğu elbette tüm yüzüne ve bedenine yansıyor. Kendisine bakmaktan vaz geçiyor zaman, zaman pes ediyor. Siz böyle bir duruma düşmeyin lütfen, biliyorsunuz ki ilk önce siz varsınız ve moralinizi her zaman yüksek tutmalısınız.

Eğer moralinizi yüksek tutmazsanız bu işinize ya da özel hayatınıza hızla yansır ve sizi daha da derine sürükler.

Peki Ne Yapmalısınız?

Asla Burun Estetiği Olmak zorunda değilsiniz ilk önce bunu bilmelisiniz. Belki ufak bir dolgu ile sorununuz giderilebilinir, ya da çeneniz de bir sorun vardır ve burnunuz büyük görünüyordur. Bunun için Estetik International’a danışıp bir e-mail atıp ya da WhatsApp üzerinden ulaşıp bir kaç fotoğraf paylaşarak nasıl bir çözüm üretilebilinir bilgi alabilirsiniz.

Size dakikalar içerisinde mevcut durumunuzu nasıl giderebileceklerini belirten geri dönüş alabilirsiniz.

Sizin paylaştığınız fotoğraflar üzerinde dijital oynamalar yaparak önerilen tedavi sonrası nasıl görüneceğinize dair örnek görseller paylaşırlar ve siz her hangi bir ameliyat ya da estetik operasyon olmadan, eğer olursanız nasıl bir görünüme sahip olabileceğiniz hakkında fikir sahibi olabiliyorsunuz.

Uygun açılarda çekilmiş bir kaç fotoğrafınızı hemen Estetik International’a ileterek ne istediğinizi belirtirseniz uzman ekibin incelemesi ve doktorunuzun yönlendirmeleri ile dakikalar içerisinde yeni siz nasıl olacak görebilirsiniz.

Öncelikle bilmelisiniz ki önemli olan sizin doğal görünümünüzün korunması olmalıdır. Birine benzemeye çalışmak hiç doğru bir karar değil.

Birinin burunu gerçekten çok güzel olabilir ama inanın o kişinin alnı ile elmacık kemikleri ve çenesine oranıda iyidir bu bir bütündür asla bir burun tek başına güzel ya da değil olarak değerlendirilemez, sizin yüzünüzün bir bütün halinde değerlendirilmesi gerekir.

Elbette burnunuzda eğrilikler olabilir, çöküntüler veya burun ucu sarkması gibi olumsuz durumlar olabilir yine de yeni burnunuz sizin yüzünüze orantılı olarak şekillendirilmeli ve düzenlenmesi bu doğrultuda ele alınmalıdır.

Spor Kazaları Sonrası Basit Burnun Estetiği

Bazı durumlarda spor kazaları sonucu istenmeyen durumlar söz konusu olabiliyor eğer boyutu çok büyük değilse basit burun ameliyatı ile çözüme ulaşmak elbette mümkündür ama eğer hasar büyük ise hastanın açık burun estetiği olmasını doktorlar uygun bulabilir.

Basit Burun Estetiği İçin Kaç Yaşında Olmalısınız?

Yetişkin bir birey olmanız büyüme sürecinizi doldurmanız ve reşit olmanız gerekmektedir. Onsekiz yaşınızda sorunlarınızın çözümü için başvuruda bulunabilirsiniz. Böylece sizin için sorun olan burun görünümünüzü basit şekilde düzeltebilir sorunlarınızdan kurtulabilirsiniz.

Kaç Gününüzü Bu Basit Burun Estetiğine Ayırmalısınız?

Basit burun estetiği için sadece bir gününüzü ayırmanız yeterlidir. Her ne kadar operasyon dakikalar sürse de hazırlık süreciniz, gelmeniz gitmeniz bir vakit alacaktır. Hazır olun ertesi gün yeni bir burun ile hayatınıza devam edeceksiniz. Ertesi gün işinize gidebilir hayatınıza bıraktığınız yerden devam edebilirsiniz.

Basit Burun Estetiği Ağrılı Bir Süreç mi?

Aslında ağrınız olmayacak, elbette ağrı eşinizin diğer insanlardan düşük olması belki ufak sızlamalara sebebiyet verebilir ama sizin hayat kalitenizi bozacak bir ağrınız olmayacaktır. Yine de özel durumlarda ağrı kesici verilebilir.

Çok daha fazla sorunuz olabilir bunun için lütfen aşağıdaki linki takip ederek Estetik Internationaldan bilgi edininiz.

Kaynak: //www.estetikinternational.com.tr/basit-burun-estetigi/

Источник: //www.xn--burunestetiiameliyat-zzc91b.web.tr/basit-burun-estetigi-yaptiranlar/

Поделиться:
Нет комментариев

    Leave a Reply

    Ваш e-mail не будет опубликован. Все поля обязательны для заполнения.