BD Türkiyeye kadın dokunuşu

Kadınların Hoşlanma Belirtileri Nelerdir

BD Türkiyeye kadın dokunuşu

Kadınların hoşlanma belirtilerinin neler olduğunu seninle bu yazıda paylaşacağım.

Eğer bu paylaştıklarımı öğrenirsen ve kadınlarla olan buluşmalarında ve konuşmalarında bunlara dikkat edersen bir kadının senden hoşlanıp hoşlanmadığını KOLAYLIKLA anlayabilirsin.

Peki, bir kadın bir erkekten hoşlandığını NASIL belli eder? Kadınların hoşlanma belirtileri nelerdir?

Kadınlar bir erkekten hoşlandıklarında bazı BELİRTİLER verirler. Eğer bu belirtileri önceden bilirsen bunun sana şöyle bir yararı olur:

Görüştüğün bir kadın sana bu hoşlanma belirtilerini verdiğinde bunları yakalaman oldukça kolay olur. Ve bu belirtileri yakaladığında da karşındaki kadının senden hoşlanıp hoşlanmadığını ANLAYABİLİRSİN.

Kadınların Hoşlanma Belirtilerinden İlk İkisi

Şimdi seninle kadınların hoşlanma belirtilerinden ilk iki tanesini paylaşacağım:

1. Kıkırdar, Güler ve Şakacıktan Koluna Vurur: Bir kadın bir erkekten hoşlandığını, gülüp eliyle erkeğin koluna hafifçe vurarak belli edebilir.

Hani bir kadına şaka yaparsın ve o da sana iyi anlamda “Gıcık :)” der, güler ve şakacıktan eliyle senin koluna vurur ya? İşte tam olarak sözüne ettiğim şey bu. Eğer bir kadın sana bunu yapıyorsa senden hoşlanıyor demektir.

Kadınlara sataşmayı ve onlarla şakalaşmayı çok sevdiğim için bu kendi hayatımda sürekli başıma gelen bir olaydır. Ayrıca çok da zelidir çünkü onlar benim koluma vurduklarında bana da kendilerine sarılma ve öpme fırsatı vermiş olurlar.

Şunu unutma:

Eğer bir kadın sana FİZİKSEL temasta bulunuyorsa sen de hemen ardından ona benzer bir fiziksel temasta bulunabilirsin. Başka bir deyişle, eğer bir kadın sana dokunuyorsa sen de ona aynı oranda dokunabilirsin. Hiçbir sorun olmaz.

Ayrıca kadına dokunman onun, senin vücuduna ALIŞMASINI sağlar, dokunuşlarına alışmasını sağlar.

Bu İYİ bir şeydir.

2. Konuşmayı Devam Ettirmek İçin Çaba Gösterir: Kadınların hoşlanma belirtileri nelerdir sorusunun cevabına örnek olarak konuşmayı devam ettirmek için çaba göstermesini verebilirim.

Eğer soru sormadığında ya da konu açmadığında bir kadın sohbeti sürdürmek için çaba gösteriyorsa senden hoşlanıyor demektir.

Örneğin; telefonda ya da yüz yüze bir konu hakkında konuşuyorsunuz ve sonunda bir sessizlik oluyor. Eğer sen bu sessizliği bozmaya çalışmazsan, öylece durup beklersen ve karşındaki kadın da kendisi yeni bir konu açmaya çalışırsa senden hoşlanıyor demektir.

Kadınların hoşlanma belirtilerine mesajlaşma konusunda bir örnek veriyorum. Şunun gibi:

Ben: “Napiyorsun canım”

Kadın: “Arkadaşla oturuyoruz canım sen napiyorsun”

Ben: “Güzel. Spordan geldim duştan çıktım şimdi”

Kadın: “:) ohh ne güzel”

Ben spordan gelip duştan çıktığımı söyledim. Eğer kadın benden hoşlanmasaydı cevap yazmazdı. Ama sohbeti devam ettirmek istedi ve birkaç dakika içinde bana cevap yazdı.

Benzer şekilde, diyelim ki telefonda mesajlaşıyorsunuz. Kadın sana bir soru soruyor, sen cevaplıyorsun ve mesajın sonuna konuyu devam ettirmek için bir soru eklemiyorsun:

Ben: “Uyurken kaç tane yastık kullanırsın sen”

Kadın: “1 tane

Источник: https://www.flortkocu.com/kadinlarin-hoslanma-belirtileri-nelerdir/

Kadınlar Ne İster?

BD Türkiyeye kadın dokunuşu

“Kadınlar ne ister?” sorusunun cevabını bilmek biz erkekler için çok çok önemlidir. Neden diye soracak olursan, günlük hayatın içinde bir sürü kadınla tanışıyoruz.

İster istemez bazılarından gerçekten çok etkileniyoruz. İşte bu kadın benim hayatımın kadını diye düşünüyoruz.

Hoşlandığımız kadınla bir süre konuşup zaman geçirdikten sonra, bir de bakıyoruz ki bizim kalbimizi çalan o kadın bizden etkilenmemiş.

Gelip sana hoşlandığı adamı anlatıyor. Senin ne kadar iyi bir arkadaş olduğundan bahsediyor. Ona olan duygularını söylediğindeyse, ben seni arkadaş olarak görüyorum diyor. Sense şöyle düşünüyorsun: “Ona sürekli güzel sözler söyledim, dertlerini dinledim, çok güzel bir arkadaşlığımız var. Benden neden hoşlanmadı?”. Sonra aklına şu sorular geliyor:

Kadınlar ne ister?

Kadınlar nasıl erkeklerden hoşlanır?

Bu soruların cevaplarını birazdan tek tek açıklayacağız. Bu soruların cevaplarını öğrendiğinde bambaşka bir erkek olma yolunda emin adımlarla ilerlemeye başlamış olacaksın.

Şimdiye kadar bu soruyu birçok kadına sordum. Ve aldığım cevaplar gerçekten ilginçti. Şimdiye kadar ailemizden şu şekilde öğrendik.

 • Kızlara iyi davran!
 • Kızları asla incitme!
 • Kızların elini tutma!
 • Kızları öpmeye çalışma!

Bunlar başlangıçta doğru hamlelermiş gibi görünüyor olabilir ama kadınlar bu hareketlere maruz kalmaktan sıkılmış durumda. Bütün erkekler onlara bu şekilde davranıyor. Halbuki kadın bunları istemiyor. Sana iki tip erkek tipinden bahsedeceğim. Aradaki farkı daha net görmeni sağlayacağım. Hazırsan bu iki tip erkeği inceleyelim.

1) Taşıyıcı Erkek

Taşıyıcı dediğimiz erkek tipi genelde zengin tiplerdir. Bir kadınla gece kulübüne ya da bir kafeye gittiğinde onun tüm masraflarını üstlenir. Kadına içkiler ısmarlar. Ona gece boyunca dokunmaz. Masada öylece durur. Sonra kadından kendiyle yatmasını bekler. Kadının burada pek bir seçeneği yoktur. Adamla arasında duygusal bir bağ oluşmamıştır. Bu nedenle de adamla yatmak istemeyecektir.

Adamın buradaki hatası neydi?

İçinden geliyorsa tabi ki bir kadına içki ısmarlayabilirsin. Ama bu adam tüm bunları o kadınla yatabilmek için yaptı. Kadınlar aptal değil. Senin niyetini kolayca anlayabilirler.

Bir kadınla aranda duygusal bağ kuramazsan onunla birlikte olamazsın. Kadınlar içgüdüleriyle hareket eder. Yani sen ona şöyle diyemezsin: “Bak, bütün gece içkilerini ısmarladım. Seni arabamla gezdirdim.

Lüks kulüplere götürdüm. O nedenle benimle yatmalısın.”

Bu sözler kadını ikna etmez. Kadınların içgüdüleri şu şekilde çalışır: “Bu adamla yatmak istiyor muyum? Hayır!”

“O zaman bu adamla yatamam!”

Peki bu düşünceleri “Evet, bu adamla yatmak istiyorum.” şekline nasıl getiririz. Tabi ki aşk adamı olarak. İşte şimdi kadınlar ne ister sorusunun gerçek cevabını öğrenmeye hazır ol.

2) Aşk Erkeği

Kadınları etkilemek ve onlarla birlikte olabilmek için onları taşımayı bırakmalısın. Sırf seninle birlikte olsun diye onun masraflarını karşılamamalısın. Kadınlar aşk erkeği olan bir adamla birlikte olmak ister. Peki nasıl aşk erkeği olunur?

Aşk erkeği olmak aslında basittir. Ama bu basitliğe ulaşabilmek için oldukça karmaşık yollardan geçmek gerekir. Kadınları etkileme konusundaki en ileri nokta fazla konuşmadan hoşlandığın kadını kendine bağlayabilmektir. Bu konuya da aşk erkeğini açıkladıktan sonra değineceğim.

Aşk erkeği, kadınla yatabilmek için parasını kullanmaz. Aksine duygularını kullanır. Kadını hiçbir hareketi için yargılamaz. Ona kendini rahat hissettirir. Kızın içindeki tüm duyguları açığa çıkarır.

Her kadının içinde yaramaz bir çocuk vardır. Aşk adamı da yaramaz bir çocuk gibi davranır. Bu şekilde kız onu kendine yakın hisseder ve kız da içindeki yaramaz karakteri kolayca açığa çıkarabilir.

Aşk erkeği kadınları etkileme sürecinde oldukça profesyoneldir. Kadınla aynı masadayken ona dokunmaktan asla çekinmez. Aksine kadını erkenden kendi dokunuşlarına alıştırır.

Bir kafede masada otururken ansızın kadının elini tutar ve derince gözlerine bakar. Kadını hiç beklemediği bir anda heyecanlandırır. Yaramaz bakışlar atar.

Konuşurken ses tonunu biraz kısar ve kadına yatak odası ses tonuyla konuşur.

Kadınlar karşılarındaki erkeğin onunla yatmak istediğini zaten bilir. Tek sorun bunu onların da isteyip istemeyeceğidir.

İşte kadının da bunu istemesini sağlamak için onunla derin bir bağ kurman gerekir. Kadına geçmişi ile ilgili sorular sor. Sana kendi hayatını anlatmasını sağla.

Senin bu aşamada çok fazla konuşmana gerek yok. Arkana yaslan, tüm dikkatini karşındaki kadına odakla ve onu dinle.

Aradaki derin enerjiyi hissetmeye çalış. Konuşma, gözlerini konuştur. Gözler duyguların aynasıdır.

Aşk erkeğini açıkladığımıza göre kadınları etkilemek için fazla konuşmadan gözlerimizi ve sesimizi nasıl kullanabileceğimizden bahsedeceğim.

Kısacası yukarıda bahsettiğimiz şekilde bir aşk erkeği olduğunda gecenin sonunda kadın beraber eve gitme teklifini kabul edecektir. Şimdi başka bir konuya açıklık getirelim.

Kadını Konuşmadan Nasıl Etkilersin?

Kadınları etkilemek için gerçekten fazla konuşmana gerek yok. Bunu laf olsun diye söylemiyorum. Ne kadar fazla konuşursan hata yapma ihtimalin o kadar artar. Konuştukça içimizdeki zayıflıkları, eksiklikleri ele veriyoruz. Kadınlar bunları kolayca hisseder. O nedenle kendini çok fazla anlatmamalısın. Bunun yerine kendinden biraz bilgi verip kadını dinlemeye başlamalısın.

Sohbeti yönlendirmek bir erkek olarak tabi ki senin görevin. Ama bu sürekli senin konuşacağın anlamına gelmiyor. Kadınların kendilerini anlatmaya başlamak için rahatlamaya ihtiyaçları vardır. Onu rahatlatmak da bir erkek olarak senin görevindir. Bunu yapabilmek için de önce senin konuşman gerekiyor. Kendi hayatından bilgiler vereceksin ki kadın da kendi hayatını sana açmaya başlasın.

Amacın kadını konuşturmaya başlamak. Kadını hararetli bir şekilde konuşturmaya başladıysan arkana yaslan ve ağzını kapa. Tüm dikkatini karşındaki kadına ver. Anlattıklarını sanki dünyadaki en önemli şeyleri öğreniyormuşsun gibi merakla dinle. Kısacası ona değer verdiğini, onunla gerçekten ilgilendiğini hissettir.

Bir kadını ne kadar konuşturabilirsen aranızda o kadar büyük bir bağ oluşur. Çünkü kadın konuştukça aklında şöyle bir düşünce oluşur: “Saatlerdir bu adama kendimi anlatıyorum. Demek ki aramızda iyi bir elektrik var. Ne kadar samimi bir erkek. Tüm dikkatiyle beni dinliyor. Bana değer veriyor.”

Kadını dinlerken tabi ki arada sorular yönelteceksin.

“Eee sonra ne oldu?”

“Neden öyle yaptın?”

“Onun öyle yapması seni üzdü mü?”

Gibi sorularla kadının konuşmasını yönlendireceksin. Onu dinlerken gözlerini kadının gözlerine odaklayacaksın. İçinden karşındaki kadının seni ne kadar seksi bulduğunu hayal edeceksin. O duyguyu o kadar derinden hissedeceksin ki bir süre sonra kadın da hissetmeye başlayacak. Çünkü duygular bulaşıcıdır.

Kadına soru sorduğun zaman da sesini birazcık kısacaksın. Tıpkı bir kadınla sevişiyormuşsun gibi… Ses tonunu o tempoya getireceksin. Bu da kadının bilinçaltındaki bazı derin noktalara temas etmeni sağlayacak. Bir süre sonra kadının dudaklarını yaladığını, yanaklarının kızardığını ve seni arzuladığını hissedeceksin. İnanmıyorsan dene ve gör:)

Kadınlar Ne İster? Kadınların Şifrelerini Çöz!

Kadınlar ne ister , kadınlar nasıl bir erkek arzular? Bu sorulara ayrıntılı cevaplar bulabilmen için sana harika bir kitap tavsiyesinde bulunacağım.

Kitabın yazarı Berkecan Duman Türkiye şartlarında sokakta, kafede, kütüphanede, okulda, iş yerinde, gece kulübünde kadınlarla nasıl tanışabileceğini ve onları nasıl etkileyebileceğini anlatıyor. Bu kaynağı hiçbir yerde arayıp da bulamazsın.

Kızla Tanışma Eğitim Setini incele ve kadınlar ne istermiş öğren!

İkinci Tavsiyem: Kadın Avcısı Kitap Seti

Setin içeriğindeki kitapları inceleyebilirsin.

 • Kadın Avcısı Ana Kitabı
 • İnternetten Kızlarla Tanışma ve Mesajlaşma Eğitimi  (60’ar sayfalık 6 bölümden oluşuyor)
 • Kızla Konuşulacak İlginç Konular
 • Mentalizm
 • Estetik Bir Vücuda Sahip Olmak
 • Özgüven Arttırma Egzersizi

Kadın avcısı kitap seti sayesinde diğer erkeklerin bilmediği kız tavlama taktiklerinin hepsini öğrenebilirsin. Mike’ın hazırladığı bu set ilişkilerdeki başarını 10 kat arttıracak.

Üçüncü Tavsiyem: Yürüyen Özgüven Kitap Seti

Setin içeriğindeki kitapları inceleyebilirsin.

 • Yürüyen Özgüven Ana Kitabı
 • Özgüvenli İletişim Teknikleri
 • Özgüvenin 3 Katmanı
 • Özgüven Hipnoz Ses Kaydı  (1 Saatlik)
 • Özgüven Üzerine Özlü Sözler

Yürüyen özgüven setinde yer alan kitaplar ve hipnoz ses kaydı, kısa bir süre içerisinde özgüvenli bir erkeğe dönüşmeni sağlayacak. 2 hafta sonra kendini hiç olmadığın kadar özgüvenli hissettiğini fark edeceksin.

Benzer Konular:

Источник: https://kadinlar.pro/

Поделиться:
Нет комментариев

  Bir cevap yazın

  Ваш e-mail не будет опубликован. Все поля обязательны для заполнения.

  ×
  Рекомендуем посмотреть