Doğal Yoldan Gıdalarla Kolay Göbek Eritmek

Hızlı Göbek Eritme Kürü | Karın Yağlarından Kurtulma Yolları

Doğal Yoldan Gıdalarla Kolay Göbek Eritmek

Fazla kilolarından sıkılanlar, bir türlü kilo veremediğinden yakınanlar, karın yağları en hızlı nasıl eritilir diye soranlar, bu yazımız sizler için: Hızlı göbek eritme kürü.

Âdeta çağımızın hastalığı olan fazla kilolarımızdan nasıl kurtulacağız? Spor, diyet, bitkisel ya da medikal ürünler… Hiçbiri fayda etmedi mi? Siz karın yağı bitkisel çözüm arayışındasınız.

Üstelik de karın yağları kolay nasıl eritilir, bunu bilmek istiyorsunuz. Belki zamanınız yok ya da kolay formüllere ihtiyacınız var. Öyleyse bir de bizim önerilerimizi deneyin.

Karın yağları ve göbek yağları nasıl eritilir, karın yağları için en etkili yöntem nedir, adım adım anlatacağız.

Karın yağları ne kadar zamanda erir sorusuna da yanıt arayacağız. Sizler için iki tane çok pratik ve etkili kür önerisinde bulunacağız; bir tanesi Uzman Diyetisten Selahattin Dönmez’den gelecek.

Göbek ve karın yağları nasıl eritilir diyenler için zencefilli harika formül…

Ayrıca, yoğurt, kabak ve pul biberle yapılan diğer kürümüz de göbek yağlarını nasıl eritiriz sorusuna yanıt olacaktır.

Hızlı göbek eritme kürü arayanlar, haydi başlayalım.

Göbek yağlarından kurtulmak için

“Kadınlarda göbek yağları nasıl eritilir?”

“Erkeklerde karın yağları nasıl eritilir?”

“Şu inatçı alt karın yağları nasıl eritilir, geçer, gider?”

Bu cümleler, hepimizin iç sesi.

Erimeyen göbek yağları, ah o göbek yağları, başımızın belası! Ne yapsak da kurtulsak? Su içsek yarıyor mu? Üzülmeyin, yalnızca biraz azim.

İyi ama karın yağları neyle erir? Göbek yağları en hızlı nasıl erir? Elbette birazdan paylaşacağımız göbek yağı eritme kürleriyle.

Daha önce de karın yağlarını eriten formül önerilerimiz olmuştu. Lahana Kürü bunlardan yalnızca biri. Bloğumuzda sizler için çok etkili karın yağlarından kurtulma paylaşımlara yer verdik. İşte, şimdi onlardan biri daha: Hızlı göbek eritme kürü.

Çeşitli sebeplerden dolayı hepimiz spor yapamayız, diyet uygulayamayız; fakat evde deneyebileceğimiz küçük ve etkili bir formül çok şeyi değiştirebilir.

Peki, evde göbek yağları nasıl eritilir? Göbek yağları için bitkisel çözüm yok mudur?

Elbette vardır.

Yoğurt ve pul biber gibi her evde bulunacak malzemelerle karın yağları için kür yapabiliriz. Göbek yağları eriten besinler arıyorsanız, birazdan paylaşacağımız hızlı göbek eritme kürü malzemelerini not edin.

Göbek yağları neden erimez?

Son dönemde özellikle erkeklerin göbek bölgesindeki yağlardan şikâyetçi olduklarını biliyoruz. Bu konuya dair çok soru alıyoruz: Erkeklerde göbek yağları nasıl eritilir?

Gitmeyen göbek yağları pek çok kişinin baş belasıdır. Özellikle alt karın ve göbek çevresi… Alt karın yağları erimiyor diyen çok kişiyi duymuşuzdur. Göbek çevresindeki yağları eritme de yine çok zordur.

Peki bu karın yağları neden zor erir? Evet, aslında sorulması gereken en önemli soru budur. Doğru yolu bulmak için önce yanlışlardan kurtulmalıyız. Göbek bölgesi yağları neden oluşur?

Aslında bunun çok çeşitli sebepleri vardır. Her şeyden önce, maalesef genetik sebepler karın yağları erimiyor diyenlerin önleyemeyeceği bir etkendir. Diğer yandan;

İşlenmiş gıda ve yanlış yağları tüketiyorsanız,

Düzenli bir uyku uyumuyorsanız,

Stresli bir yaşam sürüyorsanız,

Yeterince C vitamini almıyorsanız,

Gerektiği kadar terlemiyorsanız,

Yaşlanıyorsanız, karın yağlarını eritme konusunda zorlanmanız kaçınılmazdır.

Peki ne yapmalıyız? Göbek yağları beslenme düzeniyle erir mi? Göbek yağları eriten formül mü uygulamalıyız? Elimizden ne geliyorsa, hepsini yapacağız; ama hepsini bir anda değil.

Göbek yağları nasıl yakılır, yok olur? Özellikle iç karın yağları nasıl eritilir? Siz de karın yağlarını hızlı eritme yöntemleri arayışındaysanız, göbek bölgesindeki yağları eritme için diyet önerilerimizi mutlaka uygulayın.

Aslında ilk önerimiz diyetten ziyade çok basit ve lezzetli bir kür olacak; ama uygulanışı dolayısıyla buna göbek yağları eritme diyeti de diyebiliriz.

Hızlı göbek eritme kürü

Göbek yağları erir mi? Elbette eriyecek.

Yoğurt diyeti ile zayıflama ve göbek eritme mümkün. Peki, hızlı göbek eritme için ne yapmalıyız? Öncelikle, karın yağları eritme kürü malzemelerini verelim:

♥ 1 kase yoğurt

♥ 1 parça yağsız peynir

♥ 1 kabak

♥ 1 çay kaşığı pul biber

♥ 1 avuç fındık

Gördüğünüz gibi, göbek ve yağ eritme diyeti malzemelerimiz neredeyse her evde bulunabilecek türden.

Bu göbek yağları eriten kür nasıl hazırlanacak? Onu da hemen anlatalım:

Peyniri ve kabağı rendeleyin, yoğurda ekleyin.

Fındığı da döverek küre ilave edin.

Son olarak, pul biberi ekleyin ve karıştırın.

İşte, hızlı göbek eritme kürü hazır bile.

Önerildiği gibi uygularsanız, göbek eritme ve kilo vermek için pul biberli yoğurt kürü çok fayda sağlayacaktır.

Peki hazırladığınız bu göbek ve yağ eritme kürü nasıl uygulanacak?

Göbek yağı eriten formül nasıl uygulanır?

Zayıflamak için yoğurt kürü nasıl ve ne zaman yapılır?

Her akşam bu yoğurdu yemelisiniz. Yani, akşam öğününüz bu karın yağı eritme kürü olacak. Yanında bir şey yememelisiniz, buna dikkat edin.

Göbek yağları ne kadar sürede erir diye merak ediyorsunuz. Şunu altını çizerek belirtelim: Bu karın ve göbek yağlarını eritme kürünü yalnızca 1 hafta uygulayacaksınız. 1 haftada göbek yağları nasıl eritilir diye soranlar için harika bir göbek yağlarını eritme formülü.

Bu kürü bir hafta boyunca her akşam düzenli olarak uygularsanız, 1 haftada birkaç kilo verdiğinizi göreceksiniz; ama bu karın eritme formülüyle ne kadar kilo vereceksiniz?

Evet, bunun yanıtı kişiye göre değişecektir. Her göbek ve karın yağları eritme uygulaması bünyeden bünyeye farklılık gösterir. Yanı sıra, yoğurt kürü uygularken dikkat edilmesi gereken noktalar nelerdir, bunlara da biraz değinelim.

Yapacağınız egzersizlerin de büyük önemi var. Bu bir haftalık süreçte karın bölgesi yağları eritme diyeti ile birlikte tempolu yürüyüş ve egzersiz yaparsanız, yağ yakımınız çok daha fazla olacaktır.

Verdiğimiz bu göbek ve yan yağları eritmek için diyet, gerçekten çok etkilidir. Özellikle karın ve göbek yağları nasıl erir diyenlerin uygulamasını öneriyoruz çünkü o bölgelerdeki yağları yakıyor.

Böylece, yoğurt kürü ile zayıflama konusunda önerilerimizi sunmuş olduk. Hâlâ şüpheleriniz mi var? Göbek bölgesi yağları nasıl erir, bu hızlı göbek eritme kürü ile neden erisin diye mi düşünüyorsunuz?

Bu noktada, göbek yağlarını eritmenin püf noktaları diyebileceğimiz birkaç hatırlatma yapalım.

Göbek yağlarını yakan yiyecekler arasında pul biber önemli bir yere sahiptir. Pul biber, başlı başına çok etkin bir maddedir; metabolizmayı hızlandırır. Bu da yağ yakımını kolaylaştıracaktır.

Dikkat edilmesi gereken bir diğer konu, yoğurdun yarım yağlı olması.

Ayrıca, peynir de yarım yağlı ve az tuzlu olmalıdır.

Bu karın bölgesindeki yağları eritmek için uygulanacak kür sayesinde göreceksiniz ki karın bölgesini eritme hiç de zor değildir.

Göbek sıkılaştırıcı yağlar ya da göbek ve yağ eriten çay aramayın; yukarıdaki formülü uygulayın. Bu göbek yağ yakıcı kürü herkese anlatacaksınız. Mide, iç, üst, alt karın yağları nasıl eritilir, yakılır, bizzat gözlemleme şansınız olacak.

Karın bölgesi yağları nasıl erir yazımızda sıra ikinci formüle geldi.

Göbek yağları için zencefil kürü

Göbek yağı bitkisel çözüm önerilerimiz devam ediyor.

“Mide ve karın yağları nasıl eritilir?”

“Göbek yağları gitmiyor.”

“Göbek yağları ne kadar zamanda erir?”

Bu cümleler size mi ait! Pek çoklarının ortak sorunu fazla kilolar için ikinci hızlı göbek eritme kürü önerimiz Selahattin Dönmez’den.

Göreceğiniz gibi, göbek yağlarını bitkisel çözüm yöntemleriyle eritmek de mümkündür.

Göbek yağlarını eriten tarif için malzemelerimizi verelim mi?

1 parça taze zencefil

1-2 havuç

Yarım mango

Evet, göbek yağlarını eriten gıdalar arasında mango da az bilinen ama özel bir meyvedir.

Bu karın yağları bitkisel çözüm önerimiz nasıl hazırlanacak? Hemen anlatalım:

Mangonuzun kabuklarını soyun.

Taze zencefilinizi, havuçlarınızı ve soyulmuş(!) mangonuzu katı meyve sıkacağından geçirin.

İşte bu kadar. Göbek yağı eritme zencefil kürünüz hazır bile.

Peki Uzman Diyetisten Dönmez’in bu göbek yağları bitkisel çözüm önerisi nasıl uygulanacak?

Çok basit. Akşamları yatmadan önce bir su bardağı içmeniz yeterli. Göbek yağları nasıl verilir, giderilir diyenler için kesinlikle etkili bir çözüm. Göbek yağları neyle erir diyorsanız ve tek bir kelime söylemek gerekirse, zencefil diyebiliriz; ama doğru şekilde kullanmak şartıyla.

Bu göbek karın yağları eritme kaç gün uygulanacak?

Yalnızca 1 hafta.

Peki, karın yağları kaç günde erir?

Bu bir haftalık süreçte göbek bölgesi yağlarınız erimeye başlayacaktır.

Karın yağları tamamen erir mi?

Elbette hayır. Beden yapınıza göre vereceğiniz kilolar fark edecektir. Bu karın göbek yağları kürünü belli aralıklarla uygulayabilirsiniz. Karın yağları nasıl yakılır, yok olur diyenlere söyleyelim: Selahattin Dönmez’in bu kürü ile dolaşım sisteminiz hızlanacak, bu da yağ yakımını kolaylaştıracaktır.

Öte yandan, göbek yağları yakmanın yolları bu kadarla sınırlı değil elbette. Dikkat etmeniz gereken bazı noktalar var. Nedir bunlar?

Bu süreçte kalori almamaya dikkat etmelisiniz.

Mümkünse yürüyüş ve egzersiz de yapmalısınız.

Karın yağları en hızlı nasıl erir, göbek yağlarını hangi besinler eritir, göbek yağları yakmak için formüller… Sizlere harika iki kür önerisinde bulunduk. Karın yağları eritmenin püf noktaları arayışında olanlar, karın ve göbek yağları nasıl eritilir diye soranlar, önerilerimizi mutlaka uygulasınlar.

Göreceksiniz ki göbek yağları hemen eriyor.

Evet, karın yağları nasıl verilir, giderilir, siz bile şaşacaksınız.

Göbek yağları eriten diyet uygulayanlar

Göbek yağını yakmanın en kolay yolu, yan karın yağları eritmek için diyet uygulayanlar, göbek yağları için kür arayanlar… Hızlı göbek yağları eritme kürünü deneyenler neler söylüyor, birlikte birkaç yoruma göz atalım.

Arkadaşlar, evde karın yağları nasıl eritilir, bir öneriniz var mı?

Karın yağlarının giderilmesi için spor yapmak şart. Bunun yanında göbek yağlarını eriten formüller uygulanabilir.

Karin yaglari yakmak icin yogurt pul biber kürünü uygulayin.

Bu konuları çok araştırırım, denerim. Göbek yağı eritme formülleri uyguladım. Bir tanesi hem kolay hem de etkili olduğu için çok tuttum. Yoğurt, kabak, bul biberle hazırlanıyor. Zaten 1 haftalık bir şey. 3 kilo verebildim. Akşamları yemek yerine bu kürü tüketince, biraz karın ve beldeki yağları eritme odaklı hareketler yapınca başarabiliyorsunuz.

Göbek yağlarını eriten besinler var; mango gibi, zencefil gibi. Selahattin Dönmez’i izlemiştim televizyonda. İkna olup uyguladım bir haftalık kürünü. 2 kilom gitti. Senede 3-5 kez yapmayı düşünüyorum. Karın yağlarını eritme zayıflama peşinde olanlara da öneriyorum.

Yahu erkek karın yağları nasıl eritilir? Bayanlardaki gibi olmuyor ki bu iş!

Bayanlarda karın yağları daha zor eriyor bir kere çünkü metabolizma daha yavaş çalışıyor. Göbek yağlarının parçalanması için en az iki katı uğraşmamız gerekiyor.

Akşamdan akşama yoğurt yemeyle falan nasıl karın yağları eritilir, ben anlamadım.

Göbek yağı kaç günde erir? 1 haftada 3-4 kilo verdim diyenler doğru söylüyorlar mı gerçekten? Deneyen var mı zencefil kürünü? Karın yağları erir mi?

Gobek cevresi yaglari eritme kadar zor bir is yoktur. Ekmegi kesmeden olmuyor. Hep simit gibi geziyoruz! Karın mide yağları nasıl erir, bunca zamandır bulamadım şöyle mucizevi bir şey!

Zencefilli kür süper. Göbek yağları nasıl erir bitkisel çözüm isteyenler Selahattin Dönmez’in kürünü uygulasınlar. Ama öyle 10 kilo vermeyi de beklemeyin. 2-3 kilo versem yeter, karın mide yağları nasıl eritilir derseniz, Dönmez’in kürünü bulun derim.

Gobek yaglari diyeti yok mu onerecek?

Yoğurt limon kürü göbek eritiyor, önerebilirim.

Limon genellikle zayıflama kürlerinde yer alır ama öyle yoğurt kürü tarifi ile günde yarım kilo verin falan denmesine kanmayın. Denenmiştir.

Yıllarca araştırdım. Karın bölgesi yağları nasıl eritilir, arka karın yağları, alt karın yağları nasıl erir falan filan… Arkadaşlar, şunu söyleyebilirim ki hepsi bir dereceye kadar. Yediğinize dikkat etmezseniz, hareket etmezseniz, olmaz bu işler maalesef. Hızlı göbek eritme kürü filan hikâye yani.

1 ay içinde acilen kilo vermem lazım. Karın yağları hızlı nasıl erir, önerisi olan var mı? Selahattin Hoca’nın kürünü uygulamak istiyorum.

Göbek yağları nasıl erir, tarifi nedir filan merak ediyorsanız….

1- Her gün 1 saat tempolu yürüyüş şart.

2- Ekmek yok.

3- Akşam yemeklerinde pul biberli, kabaklı yoğurt kürü.

Görün bakın, göbek yağları nasıl gidiyor. Ayrıca yoğurt limon kürü yağ yakıyor, aklınızda bulunsun.

Gobek cevresi yaglari diyenlere… Şöyle bir kür önereceğim. Göbek altı yağları nasıl eritilir deyince aklıma ilk olaraktan karbonatli su geliyor. Günde 2 bardak karbonatlı su icince, tamamdir bu iş. Ayda 6-7 kilo verenleri biliyorum. Ben 5 günde 1,5 kilo verebildim simdiye kadar.

Karbonatlı su ile ilgili yoruma burada özellikle yer verdik. Merak edenler, Zayıflamak İçin Karbonatlı Su yazımıza göz atabilirler.

Göbek yağı nasıl eritilir, karın yağlarını yakmanın yolları nelerdir diye soruyorsanız…

İnatçı göbek yağları ile başınız dertteyse…

Göbek yağları kaç günde erir, bilemiyorsanız…

Diğer göbek yağları eritme yolları sizin için güçse…

Fiskosta.com’un hızlı göbek eritme kürü önerilerini mutlaka uygulayın ve sonuçlarını bizimle paylaşın.

Eğer bu karın yağları eritme formülü ile istediğiniz sonucu alamazsanız, kişilere özel çok etkili başka önerilerimiz olacak.

Göbek yağlarını eritmenin yolları göründü!

Источник: //www.fiskosta.com/hizli-gobek-eritme-kuru.html

Yağlardan Kurtulmak

Doğal Yoldan Gıdalarla Kolay Göbek Eritmek

Yağlardan Kurtulmak Vücut Yağlarının Yakılması – Bu makaledeki notlar: yağlardan kurtulma yağlardan kurtulmak vücut yağlarının..

Göbek Bölgesi Yağlardan Kurtulmak
göbek bölgesi nasıl inceltilir – göbek yağları nasıl eritilir – göbek yağlarından nasıl kurtulursunuz

Göbek bölgesinde yağlanmas sonucunda olan göbek bağlama terimini açıklar. Vucudun en hareketsiz yerlerinden birisi olan göbek yag biriktirmek için son derece idealdir. Göbekten kurtulmak çok zordur. bilgisayar ve masa başında uzun süre oturanlarda mutlaka görülmesi yüksektir.

Göbekten kurtulmak için sürekli egzersizler yapmalısınız, sadece kardio ile göbek eritmek mümkün olmayabilir. Özellikle karın bölgesinide çalıştırarak şekillendirmek size büyük katkı sağlayacaktır.

Sadece spor yaparak göbekten kurtulmak mümkün mü?

Karın kaslarını hedefleyen egzersizler düzenli yapıldığında, kilo kontrolüne de dikkat edildiğinde göbekten kurtulmak mümkündür. Sanıldığı kadar zor ve zaman alan egzersizler değildir.

Kadınların mı, erkeklerin mi egzersizle göbeklerini eritmeleri daha kolay?

Erkeklerin biraz daha kolaydır çünkü kadınlarda zamanla, yaşa bağlı olarak ortaya çıkan hormonal değişiklikler yani menopoz süreci kasların daha güçsüz olmasına neden oluyor. Kadınlardaki gebelikle bunun sonrası iyi egzersizlerle karın kasının güçlendirmemesi ve günümüzde çok sık sezaryen yapılması kadınların göbeklerini artırıyor.

Doğru bir egzersiz programı ile ne kadar sürede kaç santim bel incelir?

Herhangi bir sağlık sorunu olmayan bir insanda belirlenmiş olan 8-10 karın egzersizi ile 8-10 tekrardan başlayıp 20-25 tekrara ulaşılırsa üç ay içinde belirgin olarak artmış karın kasları olabilir. Karın çevresindeki yağ ve birikimlerin oranı ile ilgilidir.

Bu; karın egzersizi ile diyet ve kilo önemli ama göbek çevresinde hafif yağlanması olan bir insan için üç ayda üç santim bir incelme olabilir. Tercih olarak aslında her gün ya da en büyük ihmalle gün aşırı yapılmalı. Aslında gün içinde 15 ile 20 dakikanızı alır. Son zamanlarda ciddi ölçüde bel ağrısı problemi yaşayan 30-40 yaş arası ofis insanı bulunuyor.

Test ettiğimizde karın kaslarının çok zayıf olduğu ortaya çıkıyor. İkinci sırada bel desteğini sağlayan sırt kasları geliyor.

Göbeğinizden bir an önce kurtulmak istiyorsanız egzersiz konusunda bilinçlenmelisiniz… Dört tane ana karın kası grubu vardır. Bunlar üst karın ve alt karın kaslarımız ve çapraz karın kaslarıdır.

Kısa mekikler yapmak üst karnı aktif olarak çalıştırır yani yattığımız yerden doğrulmaya çalışmak… Her iki bacağımızı yerden 15-20 santim kaldırıp indirmeye çalışmak, havada bisiklet pedalı çevirir gibi hareketler yapmak ise alt karnı çalıştırır.

Yattığımız yerden çapraz doğrulmaya çalışmak da çapraz karın kaslarını çalıştırır. Karın kasları kuvvetlendiğinde duruş düzelir, bel ağrıları azalır. Görünüm olarak çok daha genç bir duruş sağlanır.

Çalışan kasın üzerinde yağ birikimi oluşmaz, kuvvetli karın kası olanların ileri yaşta karın bölgesinden fıtık oluşumu engellenir. Birkaç dakikalık hareket size sağlık olarak geri döner.

Oturduğunuz yerden her iki bacağınızı yerden keserek yirmi santim yukarı kaldırın, on saniye bekleyip bacaklarınızı bırakın. Nefes burada çok önemlidir. Karın kasının üzerinde diyafram vardır.

Derin bir nefes alıp bacakları yerden 20 santim çekip on saniye kalın. Yaklaşık olarak gün içinde 15-20 tekrar yapın. Bunları yaparken aynı zamanda nefesinizi kontrol etmeyi de unutmayın.

Nefes kontrolü karın kasları için egzersiz anlamına gelir.

Herkes otururken, otomobil kullanırken karın kaslarını sıkılı tutup bırakabilir… Sıkmak, beklemek ve gevşemek önemlidir. Oturduğunuz yerden çapraz karın kaslarını çalıştırmak adına çapraz yönde sağ elinizi sol dizinizi geçecek yönde çevirerek ve sonra aksi yönde tekrarlayarak kasları sıkıp bırakarak çalıştırabilirsiniz.

Üst karın kaslarını otururken çalıştırmak zordur, otururken en fazla yapabileceğiniz boynunuzu iyice öne doğru eğip çenenizi göğsünüze yaslayıp bir miktar çalıştırmaktır. Karın kasları gerçekten çok önemlidir; insanın duruşunu, bel sağlığını ve bütün olarak da omurga sağlığını etkiler. O nedenle mutlaka gerekli özen gösterilmelidir.

Oturduğunuz yerde bu egzersizleri yapmayı bir alışkanlık haline getirin. Böylece ‘spora zamanım yok’ diye bahaneniz de kalmaz.

Örneğin otururken karın kasınızı kasılı tutun, on saniye içinizde havayı tutun sonra bırakın. İzometrik dediğimiz kasılmalar karın kasımızı korur.

Ayrıca yürürken insanlar karın kaslarını kasılı olarak yürüdüklerinde aktif olarak karın kaslarını çalıştırmış olurlar. Bunlar alışkanlık haline de getirilebilir. Bu alışkanlık aynı zamanda size çok daha dik bir duruş kazandıracaktır.

Karın kaslarınızı çalıştırırken bir yandan da yanlış duruş pozisyonlarınızı da düzeltmeniz mümkün olabilir.

alıntı

Yağlardan Kurtulmanın Yolları

Bol su için: Su metabolizmanın düzenlenmesinde ve vücut reaksiyonlarında görevlidir. Gün içinde içilen iki litre su vücutta enerji oluşumunu artırır ve zayıflamaya yardımcı olur. Aç karna içilen su vücuttan toksik maddelerin atılmasına yardım eder; karaciğer, böbrek ve bağırsaklarda toksin birikimini önler ve yağ yakımına yardımcı olur.

Altı öğün yiyin: Öğün sayısı arttıkça metabolik hızınız artabilir. Üç ana öğün yanında üç-dört ara öğün yapmak yağ yakılmasına yardımcı olur. Ara öğünler ana öğünlere açılan köprüdür. Vücuda sık aralıkla az miktarda yiyecek girerse metabolik hız artar, kan şekeri dengesi kurulur ve zayıflamaya yardımcı olur.

Aminoasit alımı: Proteinler kas yapımında ve doku tamiri için gereklidir. Karbonhidrat ya da yağ açısından kısıtlı diyetlerde vücut, proteini bir enerji kaynağı olarak kullanır.

Bu gerçekleştiğinde, kaslarda ve zayıf dokularda kayıp meydana gelebilir. Protein kas oranının azalmasını engelleyebilir.

Protein ağırlıklı beslenme metabolizmayı hızlandırır, yağların yakılmasını kolaylaştırır ve iştahı düzenler.

Salatasız kalmayın: Çiğ besin tüketimiyle vücuttan toksin atımı artar. Fazla yağlardan kurtulmak için salata ve çiğ besin tüketimi çok önemlidir. Salata tüketerek daha çok posa ve antioksidan alınır.

Şeker-yağ ilişkisi: Şekerli besin alımıyla kan şekeri hızla yükselir ve pankreastan insülin hormonunun salgılanması uyarılır. İnsülin şekerin hücre içine girip enerjiye çevrilmesinde etkili bir hormondur. Enerjiye ihtiyacı olan hücreler gereksinimlerini insülin yardımıyla karşılarlar. Eğer alınan enerji gereksinimden fazla ise, insülin bu enerjiyi yağ dokusunda depolar.

Kaloriye dikkat: Diyet programlarında amaç kalori yakılmasını artırmaktır. Egzersizle birlikte vücudun harcadığı enerji miktarı artar.

Harcamanın artmasıyla günlük beslenmeden alınan kalori harcanır ve yağ yakılması başlar. Günlük diyet programının kalori içeriği kadar besin öğesi içeriği de önemlidir.

Vitamin ve mineralden, andioksidan bileşiklerden, posadan yana yeterli bir diyetle yağ yakmayı hızlandırabilirsiniz.

Atıştırmayın: Yağlı cips, çikolata, tuzlu bisküvi, kuruyemiş gibi baştan çıkarıcı besinler vücut yağının miktarını ve kiloyu artırır. Kaçamak anlarında yağsız, tuzsuz mısır patlağı, salatalık, yeşil erik gibi glisemik indeksi düşük besinleri tüketmek kilo vermeye yardımcı olabilir.

Doğru karbonhidratlar: Diyet yaparken kilo vermek ve yağ kaybını görebilmek için glisemik yükü az olan doğru karbonhidratlar seçilmelidir. Bu besinler vitamin, mineral ve posa açısından zengindir ve daha doyurucu olabilir. Düşük glisemik indeksli karbonhidratlarla kandaki insülin düzeyinizi düşük tutarak yemekten sonra vücutta yağ depolanmasını önleyebilirsiniz.

Lifli besinleri tercih edin: Vücuttaki yağ oranını düşürmek için lif miktarı yüksek besinler tercih edilmeli. Posa, yiyeceklerle alınan ve bağırsakta emilmeyen bitkisel liflerdir. Sindirim yolunu takip ederek vücuda girdikleri gibi terk ederler. Lifli yani posalı yiyecekler hem diyet hem de sağlıklı beslenme için çok önemlidir.

Yemeğinizi yavaş yiyin: Kilo alınmasının nedenlerinden biri hızlı yemektir. Yenilen besinin beyne ulaşıp tokluk sinyali vermesi yaklaşık 10 dakika sürer. Bu nedenle yavaş ve lokmaları iyice çiğneyerek yemeniz kilo vermenize yardımcı olabilir.

Bölgesel Yağlardan Kurtulmanın En Hızlı Yolu

Bölgesel yağlardan kurtulmanın en hızlı yolu
Göbek sorunu son yıllarda birçok kadın ve erkeğin korkulu rüyası. Son yıllardaki yeni teknolojiler bu soruna çözümler üretmektedir. Yeni teknoloji ile bu soruna çözüm olanaklı hale gelmiştir.

Son yıllarda bölgesel zayıflama yöntemlerine ultrasonik yeni bir cihaz eklendi. Ultrasonik bölgesel zayıflama bölgesel yağlardan kurtulmak için geliştirilmiştir. Genel zayıflama yöntemi değildir.

Özellikle diyet ve spora rağmen kurtulamadığınız bölgesel yağ birikintilerine uygulanır. Bu yöntem vücut bölgelerindeki yağ hücrelerinin bütünlüğünü bozarak parçalanmasına ve buradan vücudun savunma hücreleri ile uzaklaştırılmalarına yardımcı olur. Böbrek taşlarını odaklayarak kırma teknolojisinden esinlenerek geliştirilmiştir.

Cihaz uygulanacak vücut bölgesi seçilir. Ultrasonik dalgalar buradaki yağ hücrelerine odaklandırılır. Bu dalgalar yağ dokusu dansitesine uygundur. İşlem esnasında ilk olarak yağ hücrelerinin zarları parçalanır. Trigliserit olarak bilinen yağ molekülleri açığa çıkar. Dokudaki bu moleküller damarsal ve lenfatik sisteme geçer, doğal yollarla vücuttan atılır.

Ultrasonik ses dalgaları ile bölgesel zayıflama, gobek bölgesinde en çok tercih edilen yöntemdir. Ayrıca bel ve basen bölgelerindeki yağ birikimleri içinde uygulanabilir bir yöntemdir.

Yeni ultrasonik bölgesel zayıflama cihazı size uygun mu?
Ultrasonik zayıflama son yılların en popüler ve girişimsel olmayan zayıflama yöntemidir. Ultrason bir ses enerjisidir. Bu enerji istenen yerde odaklanabilirse etki elde edilebilir. İşlem basit ve ağrısızdır.

Bu yöntem Daphne Kliniklerinde kullanılmaktadır. Merkezlerimize geldiğinizde öncelikle doktorlarımız sizi yöntemle ilgili olarak bilgilendirir.

İşlem yapılmasını istediğiniz bölge doktorlarımız tarafından değerlendirilir. Bu yönteme uygun olduğunuza karar verilirse; Uygulanacak alan bir bilgisayar sisteminin göreceği şekilde hazırlanır.

Cihaz otomatik olarak uygulanacak bölgeye yapılacak prosedürü belirler.

Bir seans da ortalama 300–500 gram yağ eritilir. Bu ortalama 2–4 cm çevresel incelme demektir. 2 cm incelme 1 beden incelme anlamına gelir. Fakat bizim gözlemlerimiz uygulama yapılan bölgede yağ kalınlığı ne kadar fazla ise sonuçlar o kadar iyi olmaktadır İşlem için herhangi bir ön hazırlığa gerek yoktur.

İşlem sonrası günlük aktivite veya işinize dönebilirsiniz. İşlem yaklaşık 1–1,5 saat sürer. İstirahat gerekmez. Bu yöntem hafif bir diyet ve sporla desteklenirse bekleneninin çok üzerinde ve daha başarılı sonuçlar elde edilmektedir.

DAPHNE LAZER EPILASYON VE ESTETIK MERKEZLERIOSMANBEYHalaskârgazi CaddesiTavukçu Fethi Sokak N:38/1Osmanbey Şişli

Tel: 0212 230 28 08 (pbx)

Источник: //www.notusta.com/yaglardan-kurtulmak-5353/

En Sağlıklı ve Hızlı Göbek Eritme Yolları

Doğal Yoldan Gıdalarla Kolay Göbek Eritmek

Göbek yağı diğer bir adıyla viseral yağ, karın boşluğunun içinde bulunur. Çok fazla göbek yağı, son derece zararlıdır. Tip 2 diyabet, insülin direnci, kalp rahatsızlığı ve hatta bazı kanser türleri için yüksek bir risk oluşturur.

Kısa sürede göbek eritme için kanıtlanmış bazı yöntemler vardır. Bu yazı “göbek eritme yöntemleri evde”, “hızlı göbek eritme yolları”, “doğal göbek eritme yolları”, “göbek eritme teknikleri” konularını ele almaktadır.

Göbek Yağı Eritme

Göbek yağı karın boşluğunun içinde bulunur ve iç organların etrafını sarar. Sahip olduğumuz göbek yağı miktarını değerlendirmek zor. Eğer çıkıntılı bir göbeğiniz varsa ve beliniz genişse,  göbek bölgesinde yağlanmaya sahip olduğunuz söylenebilir.

Bu yağlanmanın fazla olması büyük bir sağlık problemidir. Çalışmalar, fazla göbek yağının, tip 2 diyabet, insülin direnci, kalp hastalığı ve hatta bazı kanserler için daha yüksek bir risk oluşturduğunu belirtiyor.

Hızlı Göbek Eritme

Yağ hücreleri aşırı enerji depolamaktan daha fazlasını yapar. Hormonlar ve iltihaplı maddeler üretirler.

Göbek bölgesinde bulunan yağ hücreleri özellikle aktiftir ve IL-6, IL-1β, PAI-1 ve TNF-α gibi daha fazla inflamatuar hormon üretirler. Zamanla bu hormonlar uzun süreli inflamasyona neden olarak, kronik hastalık riskini artırır.

Bunun bir örneği de kalp hastalığıdır. Uzun süren iltihap, kalp hastalığı için bir risk faktörü olan arterlerin içinde plak oluşmasına neden olur.

Plak, kolesterol ve diğer maddelerin bir kombinasyonudur. Zamanla büyür ve sonunda kopar. Bu olduğunda arterlerdeki kan pıhtılaşır ve kısmen veya tamamen kan akışını engeller. Koroner arterlerde, pıhtı kalbi oksijenden mahrum bırakabilir ve kalp krizine neden olabilir.

Göbek Eritme Nasıl Olur?

Göbek yağı, hareketsizlik, uykusuzluk, sağlıksız beslenme ve aşırı yeme sonucunda oluşabilir. En hızlı göbek eritme için aşağıdaki kanıtlanmış yöntemleri deneyin;

En etkili göbek eritme- düşük karbonhidrat diyeti

Düşük karbonhidrat diyetleri göbek eritmek için en etkili yöntemdir. Birçok çalışma, düşük karbonhidrat diyetlerinin, düşük yağlı diyetlere kıyasla göbek yağı eritmede daha başarılı olduğunu göstermiştir.

Düşük karbonhidrat diyetlerinin arasında göbek eritmede en etkili olanı ketojenik diyettir. Ketojenik diyetler, karbonhidratı büyük ölçüde azaltır. Bu sizi ketoz denilen doğal bir metabolik duruma getirir. 28 aşırı kilolu ve obez yetişkini kapsayan bir araştırma, ketojenik diyet yapanların, düşük yağlı diyet yapanlara göre, daha fazla göbek yağı kaybettiğini buldu.

Kalıcı göbek eritme- aerobik egzersiz

Düzenli aerobik egzersiz, göbek eritme için harika bir yoldur. Genellikle kardiyo olarak bilinen bu egzersiz türü, çok fazla kalori yakılmasını sağlar.

Birçok çalışma, aerobik egzersizin diyet yapmadan dahi göbek eritmeye yardımcı olabileceğini göstermiştir. Düzenli aerobik egzersizi sağlıklı bir diyetle birleştirmek, göbek eritmede, tek başınıza egzersiz veya tek başına diyet yapmaya nazaran daha etkilidir.

Evde göbek eritme- lifli gıdalar

Lifler iki geniş kategoriye ayrılabilir – çözünür ve çözünmez.

Çözünür lif, su ile viskoz bir jel benzeri madde oluşturmak üzere karışır. Bu sindirilmiş gıdaların mideden bağırsaklara geçişini yavaşlatmaya yardımcı olur. Çözünür lif kolona ulaştığında bağırsak bakterileri tarafından kısa zincirli yağ asitlerine fermente edilir. Bu yağ asitleri, kolon hücreleri için önemli besin kaynağıdır.

Lif, iştahı bastırarak göbek eritmeye yardımcı olur. Örneğin, çalışmalar, kısa zincirli yağ asitlerinin, kolesistokinin, GLP-1 ve PYY gibi dolgunluk hormonlarının seviyelerinin yükselmesine yardımcı olduğunu göstermektedir. Lif ayrıca açlık hormonu ghrelin düzeylerini düşürmeye de yardımcı olur. Keten tohumu, tatlı patates, baklagiller ve tahıl en iyi lifli gıdalardandır.

Kolay göbek eritme- protein yiyin

Protein, yağ kaybı için en önemli besindir. Daha fazla protein yemek, dolgunluk hormonları GLP-1, PYY ve kolesistokinin düzeylerini arttırarak açlığa engel olur. Açlık hormonu ghrelinin seviyelerini düşürmeye yardımcı olur.

Çalışmalar, proteinin metabolizmayı hızlandırdığını ve bunun da kilo vermeyi ve göbek eritmeyi sağladığını göstermiştir. Protein tüketimini artırmak için, her öğünde bir protein kaynağı tüketin. Et, balık, yumurta, süt, baklagiller ve peynir altı suyu protein içerir.

Göbek yağı eritme yöntemleri- şekeri sınırlandırın

Şeker çok sağlıksızdır. Kalorisi yüksektir ve ek besinler içermez ve çok fazla tüketilmesi kilo almaya neden olur.  Şeker kabaca % 50 fruktoz içerir. Büyük miktarlarda fruktoz karaciğer tarafından yağa dönüşür.

Bu, göbek yağı artışına neden olur. Bundan dolayı, daha az şeker ve fruktoz tüketmek, göbek eritmek için etkili bir yoldur.

Şeker tüketimini, taze sebze, meyve, yağsız et ve balık gibi doğal gıdaları yiyerek azaltabilirsiniz.

En hızlı göbek eritme yöntemi- alkolü bırakın

Çok fazla alkol içmek hem sağlığınıza hem de bel bölgesine zararlıdır. Birçok çalışma çok fazla alkol içmenin yağın, göbek yağı olarak depolanmasını sağladığını göstermiştir. En hızlı şekilde göbeğinizi eritmek istiyorsanız alkolü sınırlandırın hatta tamamen bırakın.

Kolay göbek eritme yolları- trans yağlardan kaçının

Trans yağlar sağlıksızdır. Bunlar, hidrojeni bitkisel yağlara pompalayarak oluşturulan yapay bir yağ türüdür. Trans yağlar hızlı bir şekilde bozulmaz ve raf ömrü uzundur.

Bu nedenle pişmiş ürünler ve patates cipsi gibi işlenmiş gıdalara eklenirler. Çalışmalar, trans yağların göbek yağını artırdığını ve çok sayıda sağlık sorununa neden olabileceğini göstermiştir.

Bunlardan uzak kalarak hem sağlığınızı koruyun hem de göbeğinizden kurtulun.

Evde göbek eritme yöntemleri- yeterli ve kaliteli uyuyun

İyi bir gece uykusu genel sağlık için çok faydalıdır. Çalışmalar, uyku eksikliğinin, iç organlarda yağ birikimi riskini artırabileceğini göstermiştir.

Tersine, yeterli ve kaliteli uyumak  yağın erimesine yardımcı olur.

293 kişiyi kapsayan altı yıllık bir çalışma, 6 saatten daha kısa süre uyuyanların, uyku süresini 7-8 saate çıkardığında, göbekte yağ kazanımının yaklaşık % 26 azaldığını ortaya koydu.

Göbek yağlarını eritme yöntemleri- stresinizi kontrol edin

Stres ve kaygı, birçok insanı etkileyen sık görülen problemlerdir. Vücudun adrenal bezleri bir stres hormonu olan kortizolü, daha fazla üretmek üzere uyarabilir. Çalışmalar aşırı kortizolün göbekte yağ depolamasını artırabileceğini göstermiştir. Dahası, devam eden stres aşırı yemeyi tetikleyerek, durumu daha da kötüleştirebilir.

Kısa sürede göbek eritme yolları- probiyotik tüketin

Probiyotikler, bağırsak ve sindirim sağlığına fayda sağlayabilen canlı bakterilerdir. Bunlar, yoğurt, kefir, lahana turşusu gibi gıdalarda bulunur. Bazı çalışmalar, belirli probiyotiklerin kilo vermeyi ve iç organ yağını azalttığını belirtiyor.

Buna ek olarak, probiyotikler tokluk hormonu olan GLP-1’in yüksek seviyelerini ve yağ depolamasını azaltmaya yardımcı olabilecek bir protein olan ANGPTL4’ü yükseltmeye yardımcı olur.

Araştırmalar “Lactobacillus fermentum”, “Lactobacillus amylovorus” ve özellikle “Lactobacillus gasseri” gibi bazı “Lactobacillus” familyasından probiyotik bakterilerin göbek eritmeye yardımcı olabileceğini göstermiştir.

Göbek eritme yolları- aralıklı oruç

Aralıklı oruç, kilo vermek için etkili yoldur. Yeme ve açlık dönemleri arasındaki döngüyü içeren bir beslenme şeklidir. Diyetten farklı olarak, aralıklı açlık herhangi bir gıdayı kısıtlamaz.

Onları ne zaman yemeniz gerektiğine odaklanır. Aralıklı yeme tarzını takiben genellikle daha az yemek yersiniz ve daha az kalori tüketirsiniz.

Çalışmalar, aralıklı oruç yapmanın göbek eritmeye yardım edebileceğini göstermektedir.

Sonuç olarak;

Viseral yağ olarak tabir edilen göbek yağı inanılmaz derecede zararlıdır ve kalp hastalığı, tip 2 diyabet ve hatta bazı kanserler dahil olmak üzere kronik hastalık riski oluşturur. Göbek eritmek için yukarıdaki etkinliği kanıtlanmış yöntemleri deneyin.

diyetz.com

Источник: //www.diyetz.com/gobek-yagini-eritme-yollari/

2 Haftada Göbek Eritme Yolları

Doğal Yoldan Gıdalarla Kolay Göbek Eritmek

Aynada fiziğinize baktığınızda ilk gördüğünüz şey nedir? Araştırmalar gösteriyor ki kadınlar aynaya baktıklarında ilk gözlerine çarpan göbek bölgelerindeki çirkin yağ birikintisi!
Karın bölgesindeki yağlardan kurtulmak isteyen sizler için 2 haftada göbek eritme yolları yazımızı hazırladık,
bu yazımızdakileri tatbik ederek siz de kısa sürede bu sorundan kurtulabilirsiniz.

Göbek Egzersizi YapınFırsat buldukça göbek eriten egzersizler yapın.Mekik, ters crunch, bisiklet hareketi gibi sporları hergün az sayıda da olsa

düzenli yapmanız kısa sürede göbeğinizi eritmenizi sağlayacaktır.

2 Haftada Göbek Eritme Yolları

Tuzdan Uzak DurunGünlük diyetinizde tuz alımınızı azaltmanız çok önemlidir.Ne kadar çok tuzlu beslenme o kadar çok sağlığa vurulan darbe demektir.2 haftada göbek eritmenin yollarından olan biri tuzdan sakınmaktır.Yüksek tuz içeren yiyecekler, tuzlu çeşnilerden kaçınılmalıdır.

Tuz ve sodyum içerikli besinler ne kadar çok tüketilirse vücut o kadar çok su tutar.

2 Haftada Göbek Eritme Yolları

Yeşil Sebzeler Harika!Özellikle yaz ayları, yeşiliklerin bol olması nedeniyle, bu besinden bolca tüketmek için ideal zamanlardır.

Günlük diyet listenizde bolca yeşil sebzelere yer verin.

Yeşil sebzeler vücudunuzun serbest radikallerle mücadelesinde ihtiyaç duyulan antioksidanları sağlar.Bu besinlerin besin değerleri yüksek olup, kalori değerleri düşüktür. Bu gıdalar ayrıca vücut için önemli lif kaynaklarıdır.

Brokoli, kabak, lahana suyu gibi yeşillikler hızla kilo vermenizi sağlayarak, 2 haftada göbek eritmenize yardımcı olur.

2 Haftada Göbek Eritme Yolları

Yağ Yasak!Şayet 2 haftada göbek eritme yollarına uymak istiyorsanız, bu süre zarfında yağlı yiyecekleri hayatınızdan çıkarın.

Bu yağlı gıdalardan bazıları; kızarmış patates, cipsler ve işlenmiş gıdalardır.

Derin Nefes AlınDerin nefes almak, göbek eritmeden etkili meditasyon yöntemlerindendir.

Yapmanız gereken yalnızca, yarım saat boyunca derin nefes alıp vermektir.

2 Haftada Göbek Eritme Yolları

Potasyumu Artırın2 Haftada göbek eritme yollarından biri de günlük diyet listemizde potasyum miktarını artırmaktır.Vücuttaki potasyum eksikliği karın bölgesinde yağların birikmesine yol açıyor.

Potasyum açısından zengin besin kaynakları; portakal suyu, patates, muz, kayısı, süt ve süt ürünleri,

tüm etler, kuru meyveler, yeşil sebzeler, kuru baklagiller, tahıllar, kahve, çay, karnabahar, kabak, doma­tes, kavun, elma, pekmez, bira mayası, susam, ayçekirdeğidir.

Bol Sıvı AlınŞayet kısa sürede göbek eritmek istiyorsanız, su ve diğer sıvı içecekler en yakın dostunuz olmalıdır.Çok sıvı alımı özellikle soğuk su içmek 2 haftada göbek eritme yollarının en etkililerindendir.Günde ortalam 2-2,5 litre su tüketin. 3 litreyi kesinlikle geçirmeyin, herşeyin fazlası zarardır.

Su ayrıca size tokluk hissi verip, çok yemenizi de önleyecektir.

Göbek eritme

Lifli GıdalarBel bölgesindeki yağlardan kurtulmak için lifli ve tahıllı gıdalarla beslenmek hayat tarzınız olmalıdır.

Düz bir karın için yulaflı, tahıllı gıdalar, esmer ekmekler muhakkak öğünlerinizden eksik olmasın.Soğuk patates

Patates lif zengini gıdalardandır. Bu lifler açlık hissini bastıran hormonların üretilmesinde etkilidir. Ayrıca soğuk patatesteki içerikler yağ yakımını hızlandırır.

Yürüyüş YapınYürüyüş en kolay ve en zeli sporlardandır.Yürümek kilo vermenizin yanı sıra sizi strestende arındırır.

Hergün yürümek, zayıflamınızı sağlayarak, göbek ve bacak bölgenizdeki yağlardan kurtulmanıza yardımcı olur.

Bisiklet Sürün
İnsan vücudunda biriken deri altı yağ katmanının büyük bölümü karın ve kalça bölgesindedir.Bu yağ hücreleri kahverengi yağ hücreleri olarak adlandırılırlar ve metabolik hızları beyaz yağ hücrelerine göre daha fazladır.

Bu sebepten siz egzersiz esnasında vücudunuz için kalori açığı oluşturmaya başladığınızda ki bu yağların yanmaya başladığı süreçtir,işte bu noktada ilk önce karın ve kalça bölgesindeki yağlar yakılmaya başlanır.Bisiklette kilo verdiren egzersizlerdendir.Bisiklet çevre dostu olmasının yanı sıra, göbek yağlarınızdan 2 kurtulma yollarındandır.

Günde en az bir saat bisiklet sürmeniz, 14 günde bedeninizi forma sokacaktır.

Göbek eritme

Sulu Meyve Sebzelerle BesleninKarpuz, armut, kavun gibi meyvelerle beslenmek açlığınızı giderecek, bol lif içerenbu gıdalar hızla kilo vermenize yardımcı olacaktır.

Karnınız açsa öncelikle açlığınızı bu gıdalarla bastırın, kilo vermek demek göbeğin de erimesine anlamına gelir.

2 Haftada Göbek Eritme Yolları

Yavaş Yiyin2 haftada göbek eritmenin yollarından olan biri de yavaş yemektir.arın bölgesindeki yağlanmadan kurtulmak için yavaş yemek çok önemlidir.Hedefiniz yemeğinizi 20 dakikada yemek olsun, yediklerinizi iyi çiğneyin.Sindirim açısından yediklerinizi küçük lokmalar haline getirin.

Bunun sonucunda vücudunuz temizlenir, metabolizmanız hızlanır, tokluk hissiniz artar.

Hindistan Cevizi Yağı sürün

Hindistan cevizi bölgesel fazlalıklardan kurtulmakta oldukça etkilidir.
Katı formdaki hindistan cevizini bel ve göbek çevresine uygulayın. 40 dk sonra yıkayın.

Pilates YapınPilates topu yardımı ile mekik çekerek karın ve göbek bölgemizde ki kasları çalıştırarak sıkılaştırıp erimesini sağlıyoruz.

Yalnızca 2 hafta pilates topuyla bu egzersizi yapmak bile göbek bölgenizi eritmekte çok etkisi vardır.

İlgili Konular

Doğal Ev Yapımı Etkili Göbek Eritme Kürü Tarifi Streç Filmli Tıklayın !

Korseyle Göbek Eritme Nasıl Yapılır?

İbrahim Saraçoğlu’ndan Göbek Eriten Kür Tarifi için Tıklayın !


Solüsyonla Göbek Eritme ve Basen Yağlarını Eritme Tıklayın !


Ceviz suyu ile basen ve göbek eritme kürü için Tıklayın !

Источник: //www.kadinlarkulubu.com/portal/diyet/2-haftada-gobek-eritme-yollari-64608.html

Поделиться:
Нет комментариев

Bir cevap yazın

Ваш e-mail не будет опубликован. Все поля обязательны для заполнения.

×
Рекомендуем посмотреть
Yüzmek Kaslara Olduğu Kadar Beyine de Faydalı
Yüzmek Kaslara Olduğu Kadar Beyine de Faydalı
Zinde kalmak için.. Her mevsim mor tüketmeye dikkat edin..
Zinde kalmak için.. Her mevsim mor tüketmeye dikkat edin..