Göbek Yağını Eriten Besinler Nelerdir?

Göbek Eriten Muhteşem 5 İçecek

Göbek Yağını Eriten Besinler Nelerdir?

Egzersiz yapmak kalori yakmak için bilinen en iyi yoldur. Yağ yakım sürecini hızlandırmak için yağ yakan besinlerle beslenmekte diğer bir alternatiftir.

 Özellikle göbek yağları hem estetik hem de sağlık açısından kurtulunması gereken yağlar konusunda ilk sırayı alır.

Kadınlar Kulübü editörü olarak sizler için araştırdığımız, beslenme uzmanları tarafından  bölgesel yağ yakımında etkisi kanıtlanmış Göbek Eriten Muhteşem 5 İçeceği sizlere sunacağız.

Göbek ve bel çevresindeki yağlar iç organlara kadar yayılıp sağlığımızı tehdit eder.
70-93 cm göbek çevresi normal, 94-101 cm risk, 102 cm ve yukarı göbek çevresi yüksek risk demektir.

Bunlardan başka metabolizma hızını artıran, yağ hücreleri parçalayan uzmanlar tarafından araştırmalar sonucu etkisi kanıtlanmış

Göbek eriten muhteşem 5 içecek nelerdir sizlere sunacağız.

Araştırmalar gösteriyor ki bu içecekleri içenlerin yağ yakım oranı içmeyenlere göre daha yüksek bu içecekleri içenler daha hızlı zayıflıyor. Bu içecekler bölgesel  yağlarla savaşta en etkili içecekler. Ve bu içecekler kısa sürede göbek ve diğer organlarımızdaki yağ kütlelerinden kurtulmamızı sağlarlar.

Göbek Eriten Muhteşem 5 İçecek

1-Soğuk Su
Vücudunuzun daha fazla kalori yakmasına yardımcı olmak için buz gibi soğuk su içiniz.Vücudunuzun daha fazla kalori yakması için soğuk su birebirdir.

Soğuk su göbek eritmek en iyi içecektir.

Kalorisi 0’dır, midenizde doygunluk hissine sebep olur ve vücut soğuk suyu ısıtmak için enerji sarf eder bunun sonunda kalori yakımı gerçekleşir.

Alman bilim adamlarının çalışmalarına göre günde 2 bardak soğuk su içmek, metabolizma oranını en az %30 oranında artırıyor.
Özellikle aç karnına soğuk içmek daha etkili bir yöntemdir, bu size hem tokluk hissi verir, hem de mide boşken yağ hücrelerini parçalamak daha kolaydır.

2-SütGeçmişte güzellik banyolarına konu olan sütün çok etkili bir özelliği vardır. Bu da metabolizma hızını artırmasıdır.

Süt, bu yeni keşfedilen faydasıyla, bölgesel yağ yakımı konusunda etkili olduğunu gösteriyor.

Sütün metabolizmanızın hızını artırdığı pek bilinmez.Süt kalsiyum yönünden zengindir, bu durum özellikle karın bölgesinndeki yağ hücrelerini yok ederek göbeğinizi kısa sürede eritebilirsiniz.

Bunun için günde 2 bardak yağsız süt için. Araştırmalar, günde iki bardak süt tüketiminin bir ayda 2-4 kilo yağ kaybı sağladığını ortaya koyuyor.Ancak

şekersiz ve yağsız içmemeye dikkat edin.

3-Yeşilçay
Günlük içecekleriniz için kahve veya siyah çay yerine içecek tercihinizi yeşilçaydan yana kullanın.Yeşil çayın vücudun enerji yakımı üzerinde etkileri olduğunu gösteren çalışmalar var.

Bu araştırmalarda yeşil çayı düzenli içenlerin vücutlarında enerji harcamasının arttığı ve yağ kütlesinin azaldığı gözlendi.
Yeşilçayın içindeki maddeler metabolizma oranını %4 artırır.

Bu günde 70 kalori fazla yakmak ve 1 yılda 3 ila 7 kiloyu yavaş ve sağlıklı bir şekilde vermek demek oluyor.

Yeşilçayın içeriğindeki kateşin maddesi sayesinde özellikle göbek çevrenizdeki yağlar kısa sürede parçalanıp, fit bir görünüme kavuşuyorsunuz.

4-Elma SirkesiBu gıda karaciğer detoksuna yardımcı olmak için çok etkilidir.Karaciğer yağ yakımında büyük rol oynayan bir organımızdır.Sağlıklı karaciğer, vücudun her yerinde depolanan yağlarını yakımının düzenli gerçekleşmesi demektir.

Elma sirkesi özellikle göbek yağı eritmede çok etkilidir ve bu sirkenin kodları yağ yakmak üzerine kuruludur.

Midenizde sorun yoksa, her sabah bir bardak ılıkla sıcak arası suya 1 tatlı kaşığı elma sirkesi ve 1 çay kaşığı bal ekleyip

için bu kısa sürede zayıflamanızı ve göbek yağlarınızdan kurtulmanızı sağlayacaktır.

5-Soya sütü ve Buğday Proteinli İçeceklerSoya ve buğday en önemli protein kaynaklarındandır. Bunları sıvı olarak tüketmekkatı olarak tüketmeye nazaran daha hızlı ve kolaydır.Her iki içecektir kaslarınızı güçlendirmek ve metabolizmanızı çalıştırmak için mükemmel tercihtir.

Kas oranının artması, güçlü kaslar, hızlı kalori yakımı anlamına gelir.

Amerikalı beslenme uzmanları her gün soya sütü içen kişilerin, göbek bölgesindeki yağlanmalarının ortadan kalktığını ortaya çıkardı.

Alabama Üniversitesi tarafından yapılan araştırmaya göre, soya sütü fazla şekerin yağa dönüşmesini engelleyerek karın bölgesindeki yağların erimesini sağlıyor.

Araştırmayı yürüten uzmanlardan Dr. Daniel Christie, soya sütlü içeceklerin karın yağlarını yok ettiğini bildirdi.

İlgili Konular

2 Haftada Göbek Eritme Yolları Tıklayınız

YASAL UYARI: Sitemizde yayınlanan yorum yazıları veya haberlerin tüm hakları Kadınlar Kulübü’ne aittir. Kaynak gösterilse dahi hiçbiri özel izin alınmadan kullanılamaz. Bu haber veya yazılar sadece Kadınlar Kulübü tarafından sağlanan RSS verileri kullanılarak alıntılanabilir.

Источник: https://www.kadinlarkulubu.com/portal/diyet/gobek-eriten-muhtesem-5-icecek-60336.html

Göbek Yağlarını Eriten Besinler Nelerdir? Karın Yağlarını Yakan Meyveler Nelerdir?

Göbek Yağını Eriten Besinler Nelerdir?
Kiloların atılmasından ve göbekte biriken yağların yok edilmesinde düzenli spor yapmanın önemi büyüktür. Ancak sporla birlikte beslenmeye de dikkat edilmesi gerekir. Beslenme programlarında eğer diyetler uygulanıyorsa bu listelere göbek yağlarını eriten besinler eklemek kısa sürede göbekte bulunan yağlardan kurtulmayı sağlayacaktır.

Şok diyetler yapmak ya da bir anda uzun süre aç durmak kişilerin kilo vermelerine ve göbeklerinden kurtulmalarında etkili bir yöntem değildir. Yazımızda ise hangi yöntemlerle ve hangi besinlerle göbeğinizden kurtulabileceğinizin detaylarını öğrenebilirsiniz.

Fazla kiloların verilmesine ve vücutta bulunan yağların yakılmasında seçilecek olan sebze ve meyvelerin tek başına yeterli olması düşünülemez. Bu nedenle kişilerin beslenme programlarına ek olarak düzenli bir şekilde egzersiz yapmaları da gerekir.

Beslenme programları ile birlikte düzenli bir şekilde spor yapılması, yürüyüş ve koşuların yapılması tüketilecek olan besinlerin etkisini de artıracaktır. Kendinizi yormadan günlük yürüyüşler yapmak emen pes etmemenizi sağlayacaktır.

Yağ Yakan Sebzeler

Sebzelerin insan sağlığına olan yararlarını bilmeyen yoktur. Ancak yağların yakılmasında da oldukça etkili olan sebzeler özellikle göbek yağlarını yok edici maddelerden oluşmuştur. Sebzeler içerisinde en dikkat çekici özellikte olan sebzelere turpgilleri örnek verebiliriz.

Bu sebzelerin içerisinde bulunan fitokimyasallar yağların yıkımında etkili olan enzimlerle doludur. Karın yağlarını yakıcı sebzeler olarak bilinen bu ürünler tüketildiğinde etkisi kısa zamanda görülecektir. Vücut içerisinde yağların yakılmasını engelleyen bazı maddeler bulunur.

Bu maddelerden olan ksenoöstrojenler ise karın yağlarının ve vücutta bulunan yağların yakılmasında zorluk çıkaran salgılardan olmaktadır. Ksenoöstrojenlerin varlığı nedeniyle vücudun karın bölgesi, basen bölgesi gibi alanlarda yağ yakımı da oldukça zor olmaktadır.

Ancak ksenoöstrojenlerin etkisini ortadan kaldıran fitokimyasallar vücuttaki yağ yakımını kolaylaştırmaktadır. Turpgillerin sürekli olarak tüketilmesi de ksenoöstrojenlerin etkilerini ortadan kaldıracaktır.

Göbek Yağlarını Eriten Besinler

•    Lahana•    Kara lahana•    Bürüksel lahanası•    Karnabahar•    Brokoli•    Hardal yeşilliği Göbek yağlarını eriten bu besinler haşlanarak tüketilebileceği gibi çiğ olarak da tüketilebilir.

Ancak çiğ olarak tüketilen besinler uzun sürede sindirilmek zorunda kalırlar. Uzun süre sindirimi yapılan besinler ise vücudun daha fazla enerji harcamasını sağladığı için daha çabuk kilo vermeyi sağlamaktadır.

Bu nedenle de yukarıdaki sebzeleri mümkün olduğunca çiğ tüketmeye çalışın. Kalori kaybında çiğ sebze tüketimi daha etkili olmaktadır.

Yağ Yakan Meyveler

Yağ yakımında etkili olan ürünler sadece sebzeler değildir. Meyvelerde en az sebzeler kadar yağ yakıcı özelliğe sahiptir. Bu nedenle de sebze tüketiminin de bol bol yapılması gerekir. Yağ yakımında en etkili meyveler ise narenciyelerdir.

Narenciye meyvelerin içerisinde yüksek miktarda C vitamini vardır. C vitamini ise yağların yakılmasında çok etkili bir vitamindir. Ayrıca metabolizmayı da hızlandıran C vitamini kilo kaybında da etkilidir.

•    Protakal•    Limon•    Mandalina•    Papaya•    Greyfurt•    Mango

Göbek Eriten Besinler

Muz: Pek çok kişinin severek tükettiği meyvelerden olan muzun içerisinde yüksek oranda potasyum bulunuyor. Potasyum ise kilo vermeyi hızlandırıcı etkisi sayesinde yağ yakıcı ve kilo verdirici özelliğe sahip oluyor.

Muzun içerisindeki potasyum kilo vermeyi hızlandırdığı gibi vücuttaki ödemlerin atılmasında da etkili oluyor ve vücudun kilo almasına neden olan sodyum mineralini de en az düzeyde tutuyor.

Çilek: Kırmızı meyve ve sebzeler grubunda yer alan çilek içerisinde bulunan yoğun antioksidanlar sayesinde kişilerin gençleşmesini sağlıyor ve kalp krizine de iyi geliyor.

Kan dolaşımının yapılmasında da etkili olan ve hücrelere daha fazla kanın ve oksijenin gitmesini sağlayan bu meyve içerdiği demir sayesinde oldukça zengindir. Çilek bu özelliklerinin yanında yoğurt ile birlikte tüketildiğinde oldukça doyurucu bir besin olmakla birlikte tokluk hissi de vermektedir.

Bunun yanında yan karın bölgesinde yer alan yağların da eritilmesine yardımcı olmaktadır. Kasları güçlendiren bir besin olan çilek spor yapan kişiler tarafından ve vücut geliştirme ile ilgilenen kişiler tarafından da tüketilmektedir.

Yoğurt: Yoğurt içerisinde bulunan kalsiyum elementi sayesinde potasyum gibi etkili bir madde olarak metabolizmanın hızını artırıyor. Bununla birlikte vücudun kısa sürede yağlardan kurtulmasını sağlıyor.

Vücuttaki zararlı toksinlerin de atılmasını sağlayan yoğurt vücut içerisindeki düzeni sağladığı için metabolizmanın %15 oranında çalışmasına da etki ediyor.

Yoğurt içerisinde bulunan probiyotik mikroorganizmalar sayesinde de sindirimi kolaylaştırarak yenilen besinlerin kısa sürede sindirilmesine de yardımcı oluyor.

Metabolizmanın yavaşlamasına ve kilo almaya neden olan insülin direncini de ayarlayan yoğurt bu tür hastalıkları olanların kilo vermesine de yardımcı oluyor. Yoğurt ayrıca ödem sökücü bir besin olmasından dolayı yağların arasına biriken ödemlerin atılmasını da sağlıyor.

Yeşil Çay: Yağlar vücut içerisinde bağırsaklar tarafından emilmeye başlarlar. Bağırsakların yağları emmesi ile birlikte karın bölgesinde bir yağlanma meydana gelir.

Yeşil çay ise bağırsakların yağları emmesine engel olarak direk dışarı atılmasını sağlıyor. Günde 3 bardak yeşil çay tüketen kişilerin metabolizmaları hızlanmakta ve bölgesel olarak zayıflamaya başlamaktadırlar.

Ayda 2 kilo kadar zayıflamaya da yardımcı olan yeşil çayın fazla tüketilmesi de zararlı olabilmektedir.

Turunçgiller: Greyfurt ve limon yağ yakıcı özelliğe sahip besinlerdir. Bununla birlikte mandalina, turunç, portakal gibi meyvelerde yağ yakıcı özelliğe sahiptirler.

İçerilerinde bol bol C vitamini bulunan bu meyvelerin tüketilmesi sonucu yağların büyük bir kısmı ortadan kalkmaktadır. Uzmanlar greyfurtun günlük olarak alınan yağın 1/4’ünü yaktığını açıklamışlardır.

Greyfurt egzersizlerle birlikte tüketildiğinde egzersiz bölgelerinin de erimesini sağlamaktadır.

Tahıllar: Tahıllar kilo vermeye yardımcı olan bir diğer besin grubunu oluşturur. Ancak tahılların etkili olması için beyaz dediğimiz ürünler değil esmer tahıl ürünlerinin tercih edilmesi gerekir.

Tahılların içerisinde çok fazla miktarda lif bulunur. Tahıllardaki bu lifler sindirimi zor olan besin grubunda oldukları için daha fazla kalori harcanmasını sağlar.

Vücuttaki yağları da eriten tahıllar tok tutucu özelliğe de sahiptirler.

Altın çilek, böğürtlen, kivi, yaban mersini gibi besinlerde hem besleyici özellikte olmaları hem de kilo vermeye ve yağların yakılmasına olan etkileri ile bilinmektedir. Balık gibi proteini yüksek gıdalarında tüketilmesi karın bölgesindeki yağların yakılmasında etkili olmaktadır. Soya sütü ve diğer soya ürünleri de karın bölgesindeki yağların yakılmasında büyük bir etkiye sahiptir. Sadece spor yapmanın da kilo vermeye ve yağların yakılmasına yeterince etkili olmaması nedeniyle beslenme düzeninize bu tür besinleri dahil etmeniz gerekir.

Uzmanlarımızın Önerdiği Göbek Yağlarını Eritme Tavsiyeleri

•    Lifli ürünlerle beslenmeye çalışın. Lifli gıdalar tüketmediğinizde karnınızda şişkinlik meydana gelebilir. •    Karın bölgenizdeki yağlanma için egzersiz yapmaya özen göstermelisiniz. •    Brokoli, elma, fasulye gibi ürünlerin tüketimi de karın bölgesinde şişkinliğe neden olabilir.

•    Yaban mersini tüketerek de yağlarınızı yakabilirsiniz. •    Aralıklı egzersizler yapmanız da kilo vermenize ve yağlarınızın yakılmasında etkili olacaktır. •    Yürüme, koşma, merdiven çıkma, yüzme, bisiklet sürme gibi egzersizler yaparak kısa sürede kilo verebilir ve yağlarınızdan kurtulabilirsiniz.

•    Mekik çekmek sadece karın kaslarınızı çalıştırır. Bu nedenle şınav, topla core egzersizleri yapmak ve diğer beden egzersizlerini birleştirmek daha kısa sürede yağlardan kurtulmanızı sağlayacaktır.

Vücudunuzun çekirdek bölgesi olan karın kısmına yönelik egzersizler yapmak da bu bölgenin düz olmasını sağlayacaktır.

“,”author”:”sefa güler”,”date_published”:null,”lead_image_url”:”https://3.bp.blogspot.com/–VfK4gFFtk8/V0iMB80WriI/AAAAAAAAIF4/AnBjJ85WydkBIhf1QRNYgsVPs-7NVUkWwCLcB/w1200-h630-p-k-no-nu/G%25C3%25B6bek-eriten.gif”,”dek”:null,”next_page_url”:null,”url”:”https://www.bilgihanemiz.com/2013/11/gobek-yaglarn-eriten-besinlerkarn.html”,”domain”:”www.bilgihanemiz.com”,”excerpt”:”Bilgihanemiz faydalı, işinize yarayacak bilgileri sizin için yazan ve paylaşan bilgi sitesidir.”,”word_count”:1013,”direction”:”ltr”,”total_pages”:1,”rendered_pages”:1}

Источник: https://www.bilgihanemiz.com/2013/11/gobek-yaglarn-eriten-besinlerkarn.html

Hızlı Göbek Eritme Kürü | Karın Yağlarından Kurtulma Yolları

Göbek Yağını Eriten Besinler Nelerdir?

Fazla kilolarından sıkılanlar, bir türlü kilo veremediğinden yakınanlar, karın yağları en hızlı nasıl eritilir diye soranlar, bu yazımız sizler için: Hızlı göbek eritme kürü.

Âdeta çağımızın hastalığı olan fazla kilolarımızdan nasıl kurtulacağız? Spor, diyet, bitkisel ya da medikal ürünler… Hiçbiri fayda etmedi mi? Siz karın yağı bitkisel çözüm arayışındasınız.

Üstelik de karın yağları kolay nasıl eritilir, bunu bilmek istiyorsunuz. Belki zamanınız yok ya da kolay formüllere ihtiyacınız var. Öyleyse bir de bizim önerilerimizi deneyin.

Karın yağları ve göbek yağları nasıl eritilir, karın yağları için en etkili yöntem nedir, adım adım anlatacağız.

Karın yağları ne kadar zamanda erir sorusuna da yanıt arayacağız. Sizler için iki tane çok pratik ve etkili kür önerisinde bulunacağız; bir tanesi Uzman Diyetisten Selahattin Dönmez’den gelecek.

Göbek ve karın yağları nasıl eritilir diyenler için zencefilli harika formül…

Ayrıca, yoğurt, kabak ve pul biberle yapılan diğer kürümüz de göbek yağlarını nasıl eritiriz sorusuna yanıt olacaktır.

Hızlı göbek eritme kürü arayanlar, haydi başlayalım.

Göbek yağlarından kurtulmak için

“Kadınlarda göbek yağları nasıl eritilir?”

“Erkeklerde karın yağları nasıl eritilir?”

“Şu inatçı alt karın yağları nasıl eritilir, geçer, gider?”

Bu cümleler, hepimizin iç sesi.

Erimeyen göbek yağları, ah o göbek yağları, başımızın belası! Ne yapsak da kurtulsak? Su içsek yarıyor mu? Üzülmeyin, yalnızca biraz azim.

İyi ama karın yağları neyle erir? Göbek yağları en hızlı nasıl erir? Elbette birazdan paylaşacağımız göbek yağı eritme kürleriyle.

Daha önce de karın yağlarını eriten formül önerilerimiz olmuştu. Lahana Kürü bunlardan yalnızca biri. Bloğumuzda sizler için çok etkili karın yağlarından kurtulma paylaşımlara yer verdik. İşte, şimdi onlardan biri daha: Hızlı göbek eritme kürü.

Çeşitli sebeplerden dolayı hepimiz spor yapamayız, diyet uygulayamayız; fakat evde deneyebileceğimiz küçük ve etkili bir formül çok şeyi değiştirebilir.

Peki, evde göbek yağları nasıl eritilir? Göbek yağları için bitkisel çözüm yok mudur?

Elbette vardır.

Yoğurt ve pul biber gibi her evde bulunacak malzemelerle karın yağları için kür yapabiliriz. Göbek yağları eriten besinler arıyorsanız, birazdan paylaşacağımız hızlı göbek eritme kürü malzemelerini not edin.

Göbek yağları neden erimez?

Son dönemde özellikle erkeklerin göbek bölgesindeki yağlardan şikâyetçi olduklarını biliyoruz. Bu konuya dair çok soru alıyoruz: Erkeklerde göbek yağları nasıl eritilir?

Gitmeyen göbek yağları pek çok kişinin baş belasıdır. Özellikle alt karın ve göbek çevresi… Alt karın yağları erimiyor diyen çok kişiyi duymuşuzdur. Göbek çevresindeki yağları eritme de yine çok zordur.

Peki bu karın yağları neden zor erir? Evet, aslında sorulması gereken en önemli soru budur. Doğru yolu bulmak için önce yanlışlardan kurtulmalıyız. Göbek bölgesi yağları neden oluşur?

Aslında bunun çok çeşitli sebepleri vardır. Her şeyden önce, maalesef genetik sebepler karın yağları erimiyor diyenlerin önleyemeyeceği bir etkendir. Diğer yandan;

İşlenmiş gıda ve yanlış yağları tüketiyorsanız,

Düzenli bir uyku uyumuyorsanız,

Stresli bir yaşam sürüyorsanız,

Yeterince C vitamini almıyorsanız,

Gerektiği kadar terlemiyorsanız,

Yaşlanıyorsanız, karın yağlarını eritme konusunda zorlanmanız kaçınılmazdır.

Peki ne yapmalıyız? Göbek yağları beslenme düzeniyle erir mi? Göbek yağları eriten formül mü uygulamalıyız? Elimizden ne geliyorsa, hepsini yapacağız; ama hepsini bir anda değil.

Göbek yağları nasıl yakılır, yok olur? Özellikle iç karın yağları nasıl eritilir? Siz de karın yağlarını hızlı eritme yöntemleri arayışındaysanız, göbek bölgesindeki yağları eritme için diyet önerilerimizi mutlaka uygulayın.

Aslında ilk önerimiz diyetten ziyade çok basit ve lezzetli bir kür olacak; ama uygulanışı dolayısıyla buna göbek yağları eritme diyeti de diyebiliriz.

Hızlı göbek eritme kürü

Göbek yağları erir mi? Elbette eriyecek.

Yoğurt diyeti ile zayıflama ve göbek eritme mümkün. Peki, hızlı göbek eritme için ne yapmalıyız? Öncelikle, karın yağları eritme kürü malzemelerini verelim:

♥ 1 kase yoğurt

♥ 1 parça yağsız peynir

♥ 1 kabak

♥ 1 çay kaşığı pul biber

♥ 1 avuç fındık

Gördüğünüz gibi, göbek ve yağ eritme diyeti malzemelerimiz neredeyse her evde bulunabilecek türden.

Bu göbek yağları eriten kür nasıl hazırlanacak? Onu da hemen anlatalım:

Peyniri ve kabağı rendeleyin, yoğurda ekleyin.

Fındığı da döverek küre ilave edin.

Son olarak, pul biberi ekleyin ve karıştırın.

İşte, hızlı göbek eritme kürü hazır bile.

Önerildiği gibi uygularsanız, göbek eritme ve kilo vermek için pul biberli yoğurt kürü çok fayda sağlayacaktır.

Peki hazırladığınız bu göbek ve yağ eritme kürü nasıl uygulanacak?

Göbek yağı eriten formül nasıl uygulanır?

Zayıflamak için yoğurt kürü nasıl ve ne zaman yapılır?

Her akşam bu yoğurdu yemelisiniz. Yani, akşam öğününüz bu karın yağı eritme kürü olacak. Yanında bir şey yememelisiniz, buna dikkat edin.

Göbek yağları ne kadar sürede erir diye merak ediyorsunuz. Şunu altını çizerek belirtelim: Bu karın ve göbek yağlarını eritme kürünü yalnızca 1 hafta uygulayacaksınız. 1 haftada göbek yağları nasıl eritilir diye soranlar için harika bir göbek yağlarını eritme formülü.

Bu kürü bir hafta boyunca her akşam düzenli olarak uygularsanız, 1 haftada birkaç kilo verdiğinizi göreceksiniz; ama bu karın eritme formülüyle ne kadar kilo vereceksiniz?

Evet, bunun yanıtı kişiye göre değişecektir. Her göbek ve karın yağları eritme uygulaması bünyeden bünyeye farklılık gösterir. Yanı sıra, yoğurt kürü uygularken dikkat edilmesi gereken noktalar nelerdir, bunlara da biraz değinelim.

Yapacağınız egzersizlerin de büyük önemi var. Bu bir haftalık süreçte karın bölgesi yağları eritme diyeti ile birlikte tempolu yürüyüş ve egzersiz yaparsanız, yağ yakımınız çok daha fazla olacaktır.

Verdiğimiz bu göbek ve yan yağları eritmek için diyet, gerçekten çok etkilidir. Özellikle karın ve göbek yağları nasıl erir diyenlerin uygulamasını öneriyoruz çünkü o bölgelerdeki yağları yakıyor.

Böylece, yoğurt kürü ile zayıflama konusunda önerilerimizi sunmuş olduk. Hâlâ şüpheleriniz mi var? Göbek bölgesi yağları nasıl erir, bu hızlı göbek eritme kürü ile neden erisin diye mi düşünüyorsunuz?

Bu noktada, göbek yağlarını eritmenin püf noktaları diyebileceğimiz birkaç hatırlatma yapalım.

Göbek yağlarını yakan yiyecekler arasında pul biber önemli bir yere sahiptir. Pul biber, başlı başına çok etkin bir maddedir; metabolizmayı hızlandırır. Bu da yağ yakımını kolaylaştıracaktır.

Dikkat edilmesi gereken bir diğer konu, yoğurdun yarım yağlı olması.

Ayrıca, peynir de yarım yağlı ve az tuzlu olmalıdır.

Bu karın bölgesindeki yağları eritmek için uygulanacak kür sayesinde göreceksiniz ki karın bölgesini eritme hiç de zor değildir.

Göbek sıkılaştırıcı yağlar ya da göbek ve yağ eriten çay aramayın; yukarıdaki formülü uygulayın. Bu göbek yağ yakıcı kürü herkese anlatacaksınız. Mide, iç, üst, alt karın yağları nasıl eritilir, yakılır, bizzat gözlemleme şansınız olacak.

Karın bölgesi yağları nasıl erir yazımızda sıra ikinci formüle geldi.

Göbek yağları için zencefil kürü

Göbek yağı bitkisel çözüm önerilerimiz devam ediyor.

“Mide ve karın yağları nasıl eritilir?”

“Göbek yağları gitmiyor.”

“Göbek yağları ne kadar zamanda erir?”

Bu cümleler size mi ait! Pek çoklarının ortak sorunu fazla kilolar için ikinci hızlı göbek eritme kürü önerimiz Selahattin Dönmez’den.

Göreceğiniz gibi, göbek yağlarını bitkisel çözüm yöntemleriyle eritmek de mümkündür.

Göbek yağlarını eriten tarif için malzemelerimizi verelim mi?

1 parça taze zencefil

1-2 havuç

Yarım mango

Evet, göbek yağlarını eriten gıdalar arasında mango da az bilinen ama özel bir meyvedir.

Bu karın yağları bitkisel çözüm önerimiz nasıl hazırlanacak? Hemen anlatalım:

Mangonuzun kabuklarını soyun.

Taze zencefilinizi, havuçlarınızı ve soyulmuş(!) mangonuzu katı meyve sıkacağından geçirin.

İşte bu kadar. Göbek yağı eritme zencefil kürünüz hazır bile.

Peki Uzman Diyetisten Dönmez’in bu göbek yağları bitkisel çözüm önerisi nasıl uygulanacak?

Çok basit. Akşamları yatmadan önce bir su bardağı içmeniz yeterli. Göbek yağları nasıl verilir, giderilir diyenler için kesinlikle etkili bir çözüm. Göbek yağları neyle erir diyorsanız ve tek bir kelime söylemek gerekirse, zencefil diyebiliriz; ama doğru şekilde kullanmak şartıyla.

Bu göbek karın yağları eritme kaç gün uygulanacak?

Yalnızca 1 hafta.

Peki, karın yağları kaç günde erir?

Bu bir haftalık süreçte göbek bölgesi yağlarınız erimeye başlayacaktır.

Karın yağları tamamen erir mi?

Elbette hayır. Beden yapınıza göre vereceğiniz kilolar fark edecektir. Bu karın göbek yağları kürünü belli aralıklarla uygulayabilirsiniz. Karın yağları nasıl yakılır, yok olur diyenlere söyleyelim: Selahattin Dönmez’in bu kürü ile dolaşım sisteminiz hızlanacak, bu da yağ yakımını kolaylaştıracaktır.

Öte yandan, göbek yağları yakmanın yolları bu kadarla sınırlı değil elbette. Dikkat etmeniz gereken bazı noktalar var. Nedir bunlar?

Bu süreçte kalori almamaya dikkat etmelisiniz.

Mümkünse yürüyüş ve egzersiz de yapmalısınız.

Karın yağları en hızlı nasıl erir, göbek yağlarını hangi besinler eritir, göbek yağları yakmak için formüller… Sizlere harika iki kür önerisinde bulunduk. Karın yağları eritmenin püf noktaları arayışında olanlar, karın ve göbek yağları nasıl eritilir diye soranlar, önerilerimizi mutlaka uygulasınlar.

Göreceksiniz ki göbek yağları hemen eriyor.

Evet, karın yağları nasıl verilir, giderilir, siz bile şaşacaksınız.

Göbek yağları eriten diyet uygulayanlar

Göbek yağını yakmanın en kolay yolu, yan karın yağları eritmek için diyet uygulayanlar, göbek yağları için kür arayanlar… Hızlı göbek yağları eritme kürünü deneyenler neler söylüyor, birlikte birkaç yoruma göz atalım.

Arkadaşlar, evde karın yağları nasıl eritilir, bir öneriniz var mı?

Karın yağlarının giderilmesi için spor yapmak şart. Bunun yanında göbek yağlarını eriten formüller uygulanabilir.

Karin yaglari yakmak icin yogurt pul biber kürünü uygulayin.

Bu konuları çok araştırırım, denerim. Göbek yağı eritme formülleri uyguladım. Bir tanesi hem kolay hem de etkili olduğu için çok tuttum. Yoğurt, kabak, bul biberle hazırlanıyor. Zaten 1 haftalık bir şey. 3 kilo verebildim. Akşamları yemek yerine bu kürü tüketince, biraz karın ve beldeki yağları eritme odaklı hareketler yapınca başarabiliyorsunuz.

Göbek yağlarını eriten besinler var; mango gibi, zencefil gibi. Selahattin Dönmez’i izlemiştim televizyonda. İkna olup uyguladım bir haftalık kürünü. 2 kilom gitti. Senede 3-5 kez yapmayı düşünüyorum. Karın yağlarını eritme zayıflama peşinde olanlara da öneriyorum.

Yahu erkek karın yağları nasıl eritilir? Bayanlardaki gibi olmuyor ki bu iş!

Bayanlarda karın yağları daha zor eriyor bir kere çünkü metabolizma daha yavaş çalışıyor. Göbek yağlarının parçalanması için en az iki katı uğraşmamız gerekiyor.

Akşamdan akşama yoğurt yemeyle falan nasıl karın yağları eritilir, ben anlamadım.

Göbek yağı kaç günde erir? 1 haftada 3-4 kilo verdim diyenler doğru söylüyorlar mı gerçekten? Deneyen var mı zencefil kürünü? Karın yağları erir mi?

Gobek cevresi yaglari eritme kadar zor bir is yoktur. Ekmegi kesmeden olmuyor. Hep simit gibi geziyoruz! Karın mide yağları nasıl erir, bunca zamandır bulamadım şöyle mucizevi bir şey!

Zencefilli kür süper. Göbek yağları nasıl erir bitkisel çözüm isteyenler Selahattin Dönmez’in kürünü uygulasınlar. Ama öyle 10 kilo vermeyi de beklemeyin. 2-3 kilo versem yeter, karın mide yağları nasıl eritilir derseniz, Dönmez’in kürünü bulun derim.

Gobek yaglari diyeti yok mu onerecek?

Yoğurt limon kürü göbek eritiyor, önerebilirim.

Limon genellikle zayıflama kürlerinde yer alır ama öyle yoğurt kürü tarifi ile günde yarım kilo verin falan denmesine kanmayın. Denenmiştir.

Yıllarca araştırdım. Karın bölgesi yağları nasıl eritilir, arka karın yağları, alt karın yağları nasıl erir falan filan… Arkadaşlar, şunu söyleyebilirim ki hepsi bir dereceye kadar. Yediğinize dikkat etmezseniz, hareket etmezseniz, olmaz bu işler maalesef. Hızlı göbek eritme kürü filan hikâye yani.

1 ay içinde acilen kilo vermem lazım. Karın yağları hızlı nasıl erir, önerisi olan var mı? Selahattin Hoca’nın kürünü uygulamak istiyorum.

Göbek yağları nasıl erir, tarifi nedir filan merak ediyorsanız….

1- Her gün 1 saat tempolu yürüyüş şart.

2- Ekmek yok.

3- Akşam yemeklerinde pul biberli, kabaklı yoğurt kürü.

Görün bakın, göbek yağları nasıl gidiyor. Ayrıca yoğurt limon kürü yağ yakıyor, aklınızda bulunsun.

Gobek cevresi yaglari diyenlere… Şöyle bir kür önereceğim. Göbek altı yağları nasıl eritilir deyince aklıma ilk olaraktan karbonatli su geliyor. Günde 2 bardak karbonatlı su icince, tamamdir bu iş. Ayda 6-7 kilo verenleri biliyorum. Ben 5 günde 1,5 kilo verebildim simdiye kadar.

Karbonatlı su ile ilgili yoruma burada özellikle yer verdik. Merak edenler, Zayıflamak İçin Karbonatlı Su yazımıza göz atabilirler.

Göbek yağı nasıl eritilir, karın yağlarını yakmanın yolları nelerdir diye soruyorsanız…

İnatçı göbek yağları ile başınız dertteyse…

Göbek yağları kaç günde erir, bilemiyorsanız…

Diğer göbek yağları eritme yolları sizin için güçse…

Fiskosta.com’un hızlı göbek eritme kürü önerilerini mutlaka uygulayın ve sonuçlarını bizimle paylaşın.

Eğer bu karın yağları eritme formülü ile istediğiniz sonucu alamazsanız, kişilere özel çok etkili başka önerilerimiz olacak.

Göbek yağlarını eritmenin yolları göründü!

Источник: https://www.fiskosta.com/hizli-gobek-eritme-kuru.html

Göbek Eriten Yiyecekler İçecekler Nelerdir

Göbek Yağını Eriten Besinler Nelerdir?

göbek eriten yiyecekler, içecekler nelerdir

Spor ve diyet yaparken erimesi en zor bölgelerden birisi de göbek yağlarıdır. Bir çok kadının ortak şikayet noktası göbek yağlarının kısa sürede erimemesidir. Göbek yağlarından kurtulmak için  yediğimiz besinlerin önemi de çok büyüktür.

Amerika’da beslenme uzmanlarının yaptıkları son araştırmalara göre bazı besinlerin göbek yağlarının erimesi için çok etkili olduğu ispatlanmıştır. Günlük yaşantımızda beslenme düzenimize dikkat ederek göbek yağlarından kurtulmak mümkün.

Ayrıca göbek ve karın bölgesinde biriken yağlar bizi sadece estetik açıdan değil sağlığımız için de olumsuz etkilemektedir. Yapılan araştırmalar bel ve karın yağlanmasının kalp  hastalıkları olmak üzere bir çok sağlık sorununa neden olabileceğini gösteriyor.

Siz de çok geç olmadan göbek yağlarınızda kurtulmak istiyorsanız; göbek yağlarının erimesine yardımcı yiyecekleri daha fazla tüketebilirsiniz.  Peki hangi besinler göbek bölgesinde daha fazla yağ yakıcıdır ve metabolizmayı hızlandırır hepsini  bu yazımızda aktaracağız.

göbek eriten yiyecekler

Elma Sirkesi : Yemeklerinizde ve salatalarınızda bol bol elma sirkesi kullanın. Elma sirkesi yağ depolanmasını önler ve yağ yakımını hızlandırma etkisi vardır.

Armut : Lif zengini bir meyve olan armut aynı zamanda çok düşük kalorilidir. Lifli gıdaların başında gelen armut açlık hissini azaltır ve göbek bölgesinde yağ birikmesini engeller.

Ay Çekirdeği : Doymamış yağ içeren ay çekirdeği göbek yağlarınızdan kurtulmanız için yardımcı bir besindir.

Muz : Muz tam bir potasyum zenginidir. Potasyum metabolizmayı hızlandırır ve vücudun ödem tutmasına engel olur.

Çilek : Çilek bol miktarda antioksidan içerir. Kalp krizine iyi gelir ve yaşlanmayı geciktirici etkisi vardır. Çilek tokluk hissi yarattığı için yağ yakımına yardımcı olur.

Yoğurt : Yoğurdun sindirimi karbonhidratlardan daha uzun sürer ve tokluk hissi verir. Bol miktarda probiyotik içerir ve şişkinliği azaltır. Sindirimi kolaylaştırır ve kabızlığı önler.

Salatalık : Salatalık yeme isteğini bastırır ve en düşük kalorili besinlerin başında gelir. Yüksek miktarda su içerir ve bu özelliğinden dolayı doğal bir idrar söktürücüdür. Salatalığın lif oranı da yüksektir ve sindirime yardımcı etkisi vardır tokluk hissi verir.

Ananas : Ananasın sindirime yardımcı özelliği vardır. Mide yanmalarına ve mide ekşimesine iyi gelir. Ara öğünlerde tüketerek şeker ihtiyacınızı karşılayabilir böylece daha az kalori alırsınız.

Karalahana : Lif ve su içeriği yüksek bir besin olan karalahana vücudunuzda toksinlerin atılmasına yardım eder, ödem oluşumunu engeller. Kalsiyum ve potasyum zengini karalahana düşük kalorili bir besin olarak göbek yağlarından kurtulmanıza yardım eder.

Limon : Limon yağların daha hızlı yakılmasına yardımcı gıdaların başında gelir. Salata ve çorbalara limon sıkarak yağ yakımını hızlandırabilirsiniz.

Göbek Eriten Yiyecekler ve İçecekler

göbek eriten yiyecekler ve içecekler

Göbek yağlarınızı eritirken size en çok yardım edecek sıvının su olacağından emin olabilirsiniz.

 Diyette olun ya da olmayın günlük hayatınızda metabolizmanızı hızlandırmak ve yağ yakımını arttırmak için günlük en az 2 litre su içmeye özen gösterin.

Ayrıca ilgini çekeceğini düşündüğümüz su diyeti nasıl yapılır yazımıza da bir göz atmanızı tavsiye ederiz.

Daha Fazla Protein Tüketin 

Göbek yağlarınızı eritirken beslenme düzeninizde protein ağırlıklı beslenmeye özen gösterin. Proteinler kas oluşumuna yardım eden besinlerdir. Tavuk eti, yeşil mercimek, süt, peynir,yumurta, yoğurt, ceviz, yulaf tüketebilirsiniz.

Karbonhidrat Tüketimini Azaltın 

Karbonhidratlar vücudumuz için yararlı vitaminler olmakla birlikte aşırı tüketildiği zaman vücudumuz tarafından kolay yakılamayan vitamin grubundadır. Hemen yağa dönüşürler göbek ve bel çevresinde birikirler.

Göbek yağlarınızı eritmek istiyorsanız karbonhidrat tüketimini azaltmalısınız.

Şeker, hamur işi, beyaz pirinç, soslu makarnalar, beyaz ekmek, pastanede üretilen unlu mamuller, kızartmalar, paketli hazır gıdaların tüketimini azaltın, yapabiliyorsanız hiç tüketmeyin.

Uyku Düzeni Önemli 

Uykunun insan vücudu için önemi sanıldığından da fazla. Uyku büyüme hormonu salgılayarak vücudun kendisini yenilemesini sağlıyor ve günü daha sağlam ve dinç geçirmenize neden oluyor. Ancak yetersiz ve düzensiz bir uyku alışkanlığınız varsa vücut daha fazla karbonhidrata ihtiyaç duyuyor. Bütün bu sebeplerden dolayı yeterli ve kaliteli şekilde uyumalısınız.

Şeker Tüketimini Azaltın 

Aslında şekeri hayatınızdan tamamen çıkarın dememiz daha doğru bir öneri olacaktır. Çünkü günlük yaşamımızda sebze ve meyvelerden ihtiyacımız olan en doğal şeker ve enerjiyi alıyoruz.

İşlenmiş ve rafine edilmiş şekerli gıdalar göbek ve bel çevresindeki yağlanmayı hızlandırdığı gibi obezitenin de tetiklenmesine neden oluyor.

Bütün bu olumsuz nedenlerden dolayı göbek yağlarınızı eritmek istiyorsanız şekeri hayatınızdan çıkarmalısınız.

Göbek bölgesindeki yağlardan kurtulmak için en büyük yardımcılardan birisi de yoğurt kürü olacaktır. Yoğurt kürü vücuttaki yağların yakılmasına yardımcı olmakla birlikte tokluk hissini arttırarak daha fazla yemek yeme isteğinizi de azaltacaktır. Yoğurt kürünün etkisini görmek için en az 2 hafta boyunca düzenli olarak her gece uyumadan önce yemelisiniz.

Yoğurt Kürü Malzemeleri  

1 kase yoğurt

1 tatlı kaşığı kuru nane

Yarım limon suyu

1 yemek kaşığı nar

Malzemelerin hepsini karıştırın ve geceleri uyumadan önce tüketin.

Göbek Eriten Çay

Göbeğinizde biriken yağlardan kurtulmak istiyorsanız bedeninize yardım edin ve yeşil çay tüketin.

Yeşil çay vücudunuzun yağ tutmasını engeller, metabolizmayı hızlandırır  ve vücudunuzda ödem ve toksinlerin idrar ile dışarı atılmasını sağlar.

Yeşil çayın faydalarını ayrıntılı olarak incelediğimiz ve yeşil çay zayıflatır mı sorusuna cevap aradığımız yazımızı da okuyabilirsiniz.

AYRICA BU YAZILAR DA İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR ;

Tok Tutan Yiyecekler Hangileridir

Источник: https://www.faydaloji.com/gobek-eriten-yiyecekler-icecekler-nelerdir/

Karın Yağlarını Eriten 7 Yiyecek

Göbek Yağını Eriten Besinler Nelerdir?

Karın bölgesi, yağ birikimi konusunda vücudumuzun en kritik bölgesidir. Farkında bile olmadan bu sorunu yaşayabiliriz. Peki, karın yağlarını eriten yiyeceklerle bu problemi aşmak mümkün mü? 

Evet, mümkün! Elbette beslenme tek başına yeterli olmayacak, düzenli olarak egzersiz yapmanız da gerekecek.

Biz, aşağıdaki yiyecekleri beslenme düzeninize eklemenizi öneriyoruz. Çok küçük bir çabayla karın bölgenizdeki yağlanmayı etkili bir biçimde ve kısa sürede yakabilirsiniz.

Gelin şimdi karın yağlarını eriten sağlıklı yiyeceklerin neler olduğuna göz atalım.

Ayrıca bakınız: Alışkanlıklarınızı İyileştirerek Karın Yağlarınızı Yakmanız İçin 5 Tavsiye

Karın bölgesinde yağlanma oluşmasını önlemek için öneriler

Bazı sağlıksız yaşam alışkanlıkları ve yetersiz beslenme karın bölgesinde yağlanma oluşmasına sebep olabilir. Hepimizin bildiği üzere, bir mucize beklemenin yararı yok.

Düz bir karın için biraz çaba göstermeniz ve bazı şeylerden feragat etmeniz gerekiyor. Özellikle de su kaybına ve yağ birikimine sebep olan yiyeceklerden uzak durmalısınız.

Karın bölgesinde yağlanma oluşmasını önlemek için bazı öneriler:

  • Doğal meyve sularına ek olarak günde iki litre su için.
  • Rafine un tüketmeyin, işlenmiş yiyecekleri ve tatlıları yemeyin.
  • Beslenme düzeninizden tuzu çıkarın çünkü tuz, yağın vücutta tutunmasına neden olur.
  • Her gün biraz egzersiz yapın. Sadece yarım saat yürüyüş yapmak bile sağlığınıza çok büyük fayda sağlayabilir.
  • Unutmayın, diyet yapmak yemek yememek anlamına gelmiyor. Günde 4 öğün yemek yemelisiniz: kahvaltı (çok önemli), öğle yemeği, atıştırma ve akşam yemeği. Her öğünde küçük porsiyonlar tüketmeye dikkat edin, ama günde 4 öğün yemeniz şart. Örneğin, asla kahvaltı ve akşam yemeğini atlamayın.

1. Elma

Her güne lezzetli bir elma ile başlasanız nasıl olurdu? Harika!

Doktorlar ve beslenme uzmanları güne elma yiyerek başlamanızı öneriyor. Özellikle de kahvaltıda yulaf ezmesi ile birlikte tüketirseniz, güne mükemmel bir başlangıç yapabilirsiniz .

Elma içeriğindeki zengin C vitamini, flavonoidler ve beta karoten sayesinde yağları eritmek için çok faydalıdır. Kilo vermek için günde 2-3 adet elma yemeyi unutmamalıyız.

Ayrıca kahvaltıda elma yemenin yanı sıra, suyunu sıkarak içmek de bir alternatif olabilir. Mesela pancarlı elma suyu akşam yemeğinin yanına çok güzel bir içecek olabilir. Ne dersiniz?

2. Muz

Muz 75-130 kalori içerir. Bu meyve potasyum, kalsiyum, magnezyum ve vitaminler açısından çok zengindir. Ayrıca karın yağlarını eriten enfes bir meyvedir.

Yiyecek şeklinde izotonik bir içecek gibidir. Günde en az bir kez yararlanmamız gereken doğal bir kaynaktır.Beslenme düzeninize muz gibi yiyecekleri eklemek kilo vermenizin yanı sıra sağlığınıza da iyi gelir.

Unutmayın muz sabahları ve öğleden sonra yemek için harika bir atıştırmalıktır, çünkü tok tutar ve gün içinde ihtiyacınız olan bir çok vitamini sağlar.

Ayrıca bakınız: 60 Günde Karın Yağları İle Savaşmanın 7 Yolu

3. Kereviz

Diyetinizde kesinlikle kereviz de olmalıdır. Bu sebze doğal olarak kilo vermeye yardımcı olur ve bir çok yiyecek ile beraber tüketilebilir. Üstelik, nasıl hazırlarsanız hazırlayın çok lezzetlidir.

Ayrıca içeriğinde kilo vermeyi sağlayan C vitamini ve kalsiyum bulunur. Bugün kereviz yemeye ne dersiniz?

4. Kabuklu deniz ürünleri

Bu her gün yemek için biraz pahalı bir seçenek olabilir, ama haftada en az 3 kere yemenizi öneririz.

Kabuklu deniz ürünleri yağ oluşumunu engelleyen bir tür mono doymamış yağ içerir, ayrıca Omega 3 açısından oldukça zengin ve sağlıklıdır.

5. Avokado

Avokadonun kilo aldırdığına yönelik bir yaygın bir söylenti dolaşmaktadır. Oysa avokado, karın yağlarını eriten sağlıklı bir meyvedir. Açlık hissini ortadan kaldıran ve geciktiren oleik asit içerir.

Ayrıca avokado düz bir karına sahip olmak için esasoolan lifleri içerir. Aşırı tüketmediğiniz takdirde, avakado tokluk hissi sağlayacak ve böylelikle karın bölgesindeki yağları eritmenize yardımcı olacaktır.

Günde bir adet avokado yemeniz yeterlidir. Ayrıca bu meyveyi salatalara ve soslara tat vermek için kullanabilirsiniz.

6. Kiraz

Hepimiz kiraza bayılırız. Eğer markette uygun fiyata kiraz bulursanız, kesinlikle almalısınız.

Kiraz, kalp ve sindirim sistemi için oldukça faydalıdır; kolestrolü düşürür ve ürik asit sağlar. Ayrıca metabolizmayı düzenler, açlık hissini azaltır ve sağlıklı kalmanızı sağlar. 

Kiraz, antioksidan bakımından çok zengindir. Dolayısıyla bu meyveyi bol bol tüketmekten çekinmeyin.

Ancak marketlerde satılan kiraz sularını içmenizi önermiyoruz, çünkü kiraz taze olmadığı takdirde herhangi bir sağlık değeri taşımaz, ayrıca bu şekerli içecekler hiçbir şekilde kilo vermenize yardımcı olmaz.

7. Domates

Milletçe domatesi çok seviyoruz. Salatalara, soslara ve tüm yemeklerle büyük bir lezzet katıyor.

Ayrıca domatesin kanda lipit birikimini azalttığını biliyor muydunuz? Bu sayede, vücudumuzu temizler ve yağ birikimini önler. Öğünlerinize domates eklemeyi unutmayın!

Karın yağlarını eriten bu gıdaları en kısa sürede beslenmenize ekleyerek hayalinizdeki bel bölgesine kavuşabilirsiniz!

Источник: https://sagligabiradim.com/karin-yaglarini-eriten-7-yiyecek/

Поделиться:
Нет комментариев

    Bir cevap yazın

    Ваш e-mail не будет опубликован. Все поля обязательны для заполнения.