Melih Gümüşbıçak Tribünde Erkeklerden Daha Çok Küfür Eden Kadınlar Var

içerik

Erkekler Kadınlarda Neyi Sever 13 Özellik

Melih Gümüşbıçak Tribünde Erkeklerden Daha Çok Küfür Eden Kadınlar Var

Erkekler kadınlarda neyi sever? Sence erkekler ilk neyi görüyor? İnan bana, senin şu kafede kıskanarak baktığın kız onların ilgisini bile çekmiyor. Onlar seninle ilgileniyor! Belki sen farkında bile değilsin ama onlar seni tepeden tırnağa detaylı bir şekilde inceliyorlar.

Online bir chat ortamını düşün, erkekler biliyor ki burada konuşmaya ve buluşmaya değer çok az kız var. Erkeklerin ilgisini çeken bazı şeyler çok açıktır, herkes tarafından bilinir ama bazıları ise kapalı kutudur, fark etmek çok zordur. Bunları keşfetmeye hazır mısın? Eğer erkekleri daha iyi anlamak istiyorsan, bu yazı tam sana göre.

İşte erkeklerin ilk gözüne çarpan on üç maddelik liste: Erkekler kadınlarda neyi sever?

1- Hoş Saçların

Unutma ki erkekler bir kızı gördüklerinde gözleri o kızın yüzüne kilitlenir ve buna göre o kızın hoş bir bayan olup olmadıklarına karar verirler. Ya onlar senin yüzünü değil de arkandan görüyorlarsa… Bazı erkekler sadece bir bayanı arkasından görünce de onun hoş bir bayan olup olmadığına karar verdiklerini söylerler.

Nasıl mı? Bayanın saçlarından tabii ki de! Bir bayanın saçları onun kendini ifade etme tarzını ve kendisine ne kadar değer verdiği gösteren bir aksesuar gibidir. Her zaman saçlarına özen göstermeli ve onların ışıldadığına emin olmalısın. Her sabah saçlarını kıvırcık yapacak zamanın olmayabilir ama yine de onları temiz ve bakımlı tutmalısın.

Saçların her zaman ipek kadar temiz ve hoş olmalı.

2- Kendine Güvenen Duruşun

Eğer bir bayan başını havada ve dik tutuyorsa her zaman kalabalığın içinde bile olsa fark edilir, şu mesajı veriyordur: “Hey sen! Ben kendine güvenen bir kızım, kendimle barışığım ve ilgi çekici olduğumun farkındayım. Ben senin tanışmak isteyeceğin ve hoşlanacağın kadınım.” İşte erkeklerin ilk gözüne çarpan kızlardan biridir. Dik durmayan, kalbur yürüyen birini düşün. Sen hiç böyle biriyle tanınıp vakit öldürmek ister misin? Asla!

3- Yakın Çevren

Şaşırtıcı bir şekilde, kilerle takıldığın boş zamanlarını kimlerle geçirdiğin yani dostların her zaman senin üzerinde büyük etkisi vardır.

İngilizlerin çok doğru bir sözü vardır: Bir kuşun tüyleri hep birlikte uçar! Eğer bir erkek bir kızdan hoşlansa bile, o kızın kaba, gürültücü ve mızmız bir çevresi arkadaşları varsa asla o erkek gelip seninle tanışmak istemeyecektir.

Tam tersi bir şekilde eğer o kız çok tatlı, çok güzel zaman geçirilecek bir çevreye sahipse, o erkek kesinlikle gelip seninle tanışmak ister ve o kızın erkek arkadaşı olmak ister. Bu erkeklerin en çok dikkatini çeken özelliklerden biridir.

4- Hoş Dudaklar

Herkes tarafından bilinir ki öpüşmek insanı rahatlatır ve stresini giderir. Son zamanlarda yapılan araştırmalar göstermiştir ki insan ömürlerini yaklaşık üç saatini sadece öpüşerek geçiriyorlar.

Mükemmel! O zaman hiç şüphe yok ki erkeklerin sen de gözlerine çarpan ilk yerlerden biri dudakların! Peki, bu konuda erkekler kadınlarda neyi sever? Dudakların narin ve hoşlar mı? Kırmızı ya da pembe de olabilir? Işıltılı ve öpülesi mi? Kesinlikle bir erkek bu soruların cevabını alana dek bu sorular onun aklını kemirecek.

O halde dudaklarının görüntüsüne çok dikkat etmelisin. Enden çıktığın andan itibaren dudakların her zaman ışıltılı ve göze çarpıcı olmalı!

5- Harika Dans Kıvraklığı

Eğer bir kız dans edebiliyorsa, erkeklere şu mesajı veriyordur: “Vücuduma güvenim sonsuz. Harika zaman nasıl geçirilir biliyorum.” Böylece bı kız kendini çok rahat fark ettirebilir. Onu fark etmemek imkansızdır.

Eğer sahneye çıkıyorsan bil ki tüm erkekler seni fark edecek, o sahnede eğlenmene bak, onlar seninle gelip tanışmak için ilk adımı atmak isteyecekler. Fakat sakın yapmacık olma, kibirli davranma.

Her zaman içten ol!

6- Yanından Ayırmadığın Eşyaların

İster inan ister inanma, el çantan ve diğer taşıdığın eşyaların senin kişiliğinle ilgili çok fazla mesaj veriyor. İçerisine istediğin kadar makyaj malzemesi ve başka eşyalarını koyabileceğin hoş bir çanta senin bakımlı ve hoş görünen bir bayan olduğunu söyler.

Eğer bir bayan ilgi çeken kitaplar taşıyorsa öğrenmeye meraklı farklı konularda bilgi sahibi çekici bir bayandır. Bir kız telefon kapağı olarak çok tatlı ve ilgi çekici bir renk kullanmalıdır. El çantası taşımayan bir bayan unutma ki hiçbir zaman hoş karşılanmadı ve karşılanmayacak da.

Yanında küçük bir diş macunu ve deodorant taşıyan biri her şeye hazırım mesajı veriyordur. Evet kızlar, erkekler bunlara çok önem veriyor!

7- Tabii ki de Gülüşün

Bunu pek çok kişi bilir. Erkekler kadınlarda neyi sever diye merak edilince ilk akla gelenlerden. Ne kadar bilinen bir klişe olsa, bu sonuna kadar doğru bir şey! Gülüşün senin yapmacı mı yoksa içten mi davrandığını gösterir. Bazı erkekler bunu yanlış değerlendirir.

Sen de karşılaşmışsındır, aslında bir kız yapmacıktır, çevresindeki herkesi o yapay gülüşüyle kandırıyordur ve çok hoş bir çocuk da buna kanıp o kızla ilgileniyordur. Bu durumdan her zaman nefret etmişimdir. Bir erkek güzel bir gülüşü çok uzaktan bile fark eder.

O yüzden her zaman dişlerinin beyaz ve parlak olduğuna emin ol.

8- Yüksek Topuklar

Her zaman yüksek topuklu ayakkabı giymek zorunda değilsin ama bil ki eğer uzun bir apartman topuk ayakkabı giyiyorsan o gün bütün gözler sendedir.

Yüksek topuklar senin ne kadar çekici ve güçlü bir bayan olduğunu sembolize eder. O güzel ayakkabılarını kullanmaktan korkma! Dediğim gibi her gün giymek zorunda değilsin ama en azından haftada iki gün giymelisin.

Doğru zamanın ne zaman geleceğini bilemezsin, en iyisi o mükemmel zamana hazırlıklı olmaktır.

9- Yürüyüş Biçimin

Nasıl yürüdüğün seninle ilgili çok fazla şey söyler. Pek çok filmden ve romanlardan yürüyüş dersi alan güzel kızları hatırlarsın. Bu kesinlikle doğru ki yürüyüşün kendinle ilgili sırlarını açığa çıkarabilir ve senin algılanışınla ilgili çok büyük söz sahibidir.

Yüksek bir erdem, stil sahibi ve büyük bir amacın varmış gibi yürümelisin.

Gerçek bir asilzade gibi yürü! Her zaman podyumdaki gibi yürümek zorunda değilsin, fakat şunu unutma ki erkek gibi adımları olan bayanlar kimsenin ilgisini çekmez ve erkeklere itici gelen de işte budur.

10- Senin Tavrın

Hiç şüphesiz ki bir erkeğin bir bayanda en önem verdiği fiziksel olmayan özellik onun tavrıdır. Bir bayan prensesler kadar hoş ve güzel olabilir fakat çirkin ve kötü bir tavrı varsa erkekler yıldırım hızıyla o kızdan uzaklaşır.

Hiçbir erkek bir cadıya bağlı kalmak onunla zaman geçirmek istemez. O zaman tavrını hoş ve sevecen olmasına özen göster, garanti veriyorum ki o zaman erkekler seni fark edecek ve tanışmak isteyecekler.

Hepimizin kötü günleri olabilir fakat kötü günlerin seni ele geçirmesine izin verme. Bütün olay belki de bundan ibarettir.

11- Sadece Sana Has Moda Anlayışı

Kıyafetlerin kesinlikle sana has olmalı. Tüm erkekler ilginç ve kendine has giyinen kızlardan hoşlanır. Onlar senin güzel sıkı bir pembe Pantolon, tüylü bir yelek ya da deri bir ceket giymeni isterler.

12- Mükemmel Vücut Hatların

Erkekler kendine güvenen kızlardan hoşlanır. Kıyafetlerinle kendine güvendiğini ispatla. Dar pantolonlar ve ceketler her zaman onların ilgisini çeker. Vücudunu kıyafetlerinle açığa çıkarmaktan korkma!

13- Narin ve Hoş Ayaklar

Yüksek topuklar her zaman ilgi çekici oldu ama erkekler senin ayaklarını da görmek isterler. Pedikürünü ihmal etme ve parmakların hoş gözükmeli unutma ki erkeklerin gözü mutlaka senin ayaklarına kayacaktır, özellikle sandalet tarzı ayaklarını açığa çıkaran ayakkabı giyiyorsan. Kimse bakımsız mantarlı ve çatlamış ayak görmekten hoşlanmaz.

Unutma ki seksi, hoş ve itici; narin, kendine güvenli ve kibirli olmak arasında çok ince bir çizgi var. Çizginin ne tarafında durduğun senin çok özel bir kız mı yoksa kimsenin ilgisini çekmeyen biri mi olacağına karar verecek.

Evet, bu yazıyla erkeklerin ilgisini ve dikkatini çeken en önemli 13 maddeyi artık biliyorsun. Bunları aklında tut ve uygulamaya çalış. Lütfen bunlara yorum yap ve düşüncelerini herkesle burada paylaş.

Mesela senin erkeklerde ilk gözüne çarpan şey ne? Erkekler kadınlarda neyi sever?

Aşağıdaki yazılara da göz atmanızı öneriyoruz:

Bir Erkeğin Sizi Sevdiğini Anlamanın 7 Yolu
Bir Erkeğin Size Kur Yaptığının 10 Kanıtı
Erkeklerin Duymaktan Hoşlandığı 10 Güzel Söz

May 22, 2014Selcan Çabukel

Источник: https://www.hurrem.com/erkeklerin-kadinlarda-dikkat-ettigi-13-ozellik/

Sergen Yalçın: Küfür eden kadının tribünde ne işi var

Melih Gümüşbıçak Tribünde Erkeklerden Daha Çok Küfür Eden Kadınlar Var

Yeşil sahalardan televizyon yorumculuğuna transfer olan Sergen Yalçın, Akşam gazetesinden Sibel Ateş'e vermiş olduğu röportajda, gerek özel hayatı gerekse spor gündemine ilişkin ses getirecek açıklamalarda bulundu. Sivri dilli yorumları ve özel hayatıyla adından söz ettiren Sergen Yalçın, Fenerbahçe'nin Manisapor maçındaki kadın taraftarları ile ilgili olarak da herkesten farklı bir yorumda bulundu.

İşte Sergen'in o röportajı…

– Yetenek Sizsiniz'den sonra şimdi de 1'e bir Futbol başlıyor, yoğun geçiyor günleriniz..

Yetenek Sizsiniz farklı bir program. Orada jüri olmak için bir sanatçı, tiyatrocu ya da futbolcu olmaya gerek yok. İyi konuşabilen, gördüğünü yorumlayabilen, zeki bir insan jüri olmak için yeterli özelliklere sahiptir zaten.

Özellikle Hülya ve Acun'un elektriği çok iyi ve iyi anlaşıyoruz. Hepimiz farklı çizgilerdeyiz, bu da işi renklendiriyor. Pazar akşamları Melih Gümüşbıçak'la SHOW TV'de olacağız artık. Perşembe günleri yine aynı ekip SKYTürk'teyiz. Güzel bir program olacağını düşünüyorum.

İzlenen bir kanalda program yapıyor olmak da benim için çok sevindirici.

– Futbol programlarını eski futbolcular, hakemler mi sunmalı?

Bence herkes bildiği işi yapmalı. Enteresan bir ülkeyiz; siyasetçisi de spor yorumcusu olmaya çalışıyor, sanatçısı da, bunu doğru bulmuyorum. Sadece işin belli bir kısmını kıvırabilirler.

– Bu ara spor dünyası şike olaylarıyla kaynıyor, ne diyorsunuz? Var mı, yok mu?

Bu işten ceza almış, almamış şu anda yargı aşamasında olanların çoğu benim yakın arkadaşlarım. Onlar için üzülüyorum. Ben onların suçsuz olduğuna inanıyorum.

– Yıllardır şike üzerine Meclis'in yaptığı araştırmalar var, yani siz şimdi şike yoktur mu diyorsunuz?

Valla ben hiç inanmıyorum. Futbol hayatım boyunca herhangi bir maçta ne şike yapmışlığım ne de bu işle ilgili teşvik primi almışlığım var.

– Sizin için de şaibeli görüşler var, 'Neden hala Sinan Engin'le içeri alınmadı. Beşiktaş- Çaykur Rizespor maçının hesabını versin' diyorlar..

Futbol hayatımda hesabını veremeyeceğim hiçbir şey yok. Ben sizin söylediğiniz maçta da oynamadım zaten.  Bir kuyuya bir kişi taş atıyor elli kişi de bunu çıkarmaya çalışıyor. Büyük takımda oynayanlar maç satamazlar. Galatasaray'da ya da Fenerbahçe'de oynuyorsun, nasıl maç satacaksın? Tribünde otuz, kırk bin kişinin önünde ne yapacaksınız?

– Seyircisiz maç cezasına yorumunuz nedir?

Çok saçma. Federasyon bu ara kendi kendine hayali kararlar üretmeye başladı. Kadınların çocuklarla cezalı maça girmesi saçma. Kadınlar ve çocuklar bir kere futbolcunun konsantrasyonunu bozar.

– Neden?

Otuz bin tane ciyaklayan kadın tribünde olursa futbolcunun konsantrasyonu bozulur herhalde.

– Koca adamların naraları bozmuyor da kadınlarınki mi bozuyor! 

Bu alışılmış bir sistem. Böyle olunca iş futbol müsabakasından çıkar piknik maçına döner.  Tabii ki kadınlar maça gitsin ama ben federasyonun aldığı kararın çok sağlıklı olduğunu düşünmüyorum.

– Kadınların maçta küfretmesine ne diyorsunuz?

Adrenalin, heyecan var, erkekler nasıl küfrediyorsa kadınların da ağzından çıkabilir.

– Siz de küfreder misiniz?

Seyircinin tepkisini ben de gösteriyorum. Bir anda' Allah belanı versin o gol kaçırılır mı' diyorsun.

– Size çok küfredildi mi?

Çooook. Duymazsınız maç sırasında. Bazen dört sıfırlık mağlubiyetler olursa o zaman olaydan kopup, her şeyi duyabilirsin.

– Gazetecilere kızıp onlara 'Beyinsizler, kapımda yatan i…. Şimdi adam oldular' gibi laflar ediyorsunuz… Çok mu kızıyorsunuz?

Şimdi ben spor yazarıyım, maç analizi yapıyorum. Bir de spor yazarı eleştirmenleri var. Spor yazarı eleştirilir mi? Sen de spor yazarısın, ben de. Sen kendi yazdığına bak! Sana ne benden. Hala benim üzerimden rant yapmaya çalışıyorlar. Bu çok enteresan. Eski olaylarımı gündeme getirip beni karalamaya çalışıyorlar.

Futbolu bırakalı beş sene olmuş, futbolla bir alakam yok ki. Hala on seneki önceki olayları, hala Rize maçını yazıyorlar. Bu olayla ilgili bana net bir belge getirebiliyorlar mı? 'Sergen'in telefon konuşmasını dinledik, elimizde belgeler var. Sergen maç satmış' diyebilirler mi? Şehir efsaneleriyle insanları karalıyorlar gazetelerde.

Bu arkadaşların hepsi kale arkasında fotoğraf çekerlerdi, şimdi spor yazarı oldular.

– 'Ender yeteneklerden, futbol tanrısının oğlu' gibi övgüler almışlığınız var..

Hakikaten çok yetenekliydim. Bazıları doğuştan yeteneklidir bazıları da sonradan futbolcu olur. Biz doğuştan yetenekli olanlarız. Devamında yeteneklerimi sınırlı kullanmam veya en üst boyutta kullanamayışım tartışılır.

– 'Üzerime tanımam, alemin kralıyım mı' diyorsunuz?

Problem yetenekli oluşum değil, bunu yeterince kullanıp kullanamadığım. Futbol hayatımda çok profesyonel olmadığım, kendimi futbolun içinde hissetmediğim, başka hayatları düşündüğüm, başka işler kovaladığım gibi durumlar tartışılır.

– 'Ah ben nerede yanlış yaptım' diyor musunuz?

 Geçmişe dönüp baktığımda onlardan ders çıkarmaya çalışıyorum. Bundan sonra yapmam diye düşünüyorum.

– Sizin için 'Serserilik yaptı' da diyorlar..

O zaman at yarışı oynardım, gece hayatım vardı, gece kulüplerine giderdim. Magazin hayatım çok fazlaydı o yüzden futbola tam yönelemediğim düşünülüyordu. Hakikaten çok da yanlış değildi, işin o boyutu da vardı.

At yarışı da yok çekirdek de…

– Futbolda, yüzmede, sekste iddialıyım demişsiniz, bu da mı yalan?

Hiç böyle bir şey demedim. İnternette yazanlar yalan. Herkes kendi kafasına göre uydurup yazıyor.

– Sol elinizde at dişi ısırığı var mı?

Onu da uydurmuşlar. Bakın saatin izi bu. Hepsi yalan. Özellikle yazın da kimse bu efsanelere inanmasın. Valla hepsi yalan.

– At yarışı oynuyor musunuz?

Oynamıyorum. Çünkü çok vaktimi alıyor. Çok da dedikodusu oluyor etrafta, gerek yok artık.

– Kumar oynamayı seviyor musunuz?

Eskiden çok seviyordum. Oynuyordum. Artık çok fazla ilgilenmiyorum. Yoruldum. Artık daha sakin bir hayat yaşamak istiyorum. Sürekli aynı hızda yaşayamazsınız. Bir yerde durmak lazım. Ağıra almak lazım artık vitesi.

– Çekirdek yiyor musunuz?

Çekirdek de yemiyorum. Diyette değilim ama spor yapıyorum. Göbekli bir erkek olamam. Göbekli göbekli gezemem.

– İlk kavga?

Kavga etmem. Ünlü adamız, bizi gören durup selam veriyor.

– İlk sevgili?

İlk sevgilim on yedi yaşında olmuştu. Çok güzel bir kızdı.

– İlk öpüşme?

Zor soru bunlar. Hiç hatırlamıyorum. İlk öpüşmem aynayla dermişim…

– İlk gol..

Konya'da. Konya'ya attım golü. Çok eski… 3-0 yenmiştik.

– İlk aşk acısı..

Sürekli aşk acısı yaşıyorum zaten bilmiyorum ilki hangisiydi. Allah razı olsun bu kızlardan sürekli aşk acısı yaşatıyorlar bana.

– Hakan Şükür gibi siz de milletvekili olmayı düşünür müsünüz?

Düşünürüm tabii. Hakan'ın milletvekili olması güzel bir iş. Ülkenin böyle birine ihtiyacı var. Hakan çok düzgün bir adam çünkü. Kişiliği de çok sağlam. Ama milletvekilliğinde kalmayıp işin spor kısmına geçmeli.

Spor bakanı ya da federasyonun başına geçerek mutlaka futbol boyutuna geçmesi lazım. Hakan siyaset yapacak bir kişiliğe sahip değil. Orada da sporun içinde olan insanlara ihtiyaç  var. Şu anda Türk futbolu hiç iyi bir yerde değil.

Hem futbol açısından hem de konum açısından liglerin durumu ortada.

– Gönlünüzde yatan parti hangisi?

Tabii AK Parti'den aday olmayı isterim. AK Parti'den aday olmak çok mantıklı. Başbakan'ın duruşunu, liderlik vasfını, geri vitesinin olmamasını çok beğeniyorum. Başbakan'ın yaptığı işler çok hoşuma gidiyor. Tam bizim tarzımız. Hoşuma gidiyor tavırları.

SERGEN'DEN İNCİLER

Tatilde resim çektirip koyuyorduk. 'da 'Sergen'in melekleri' diye geyik başladı. Hepsi yakın arkadaşlarım. Hepsini çok da seviyorum. Birbirimize sürekli taktikler veriyoruz. Onlar bana kadınlara nasıl davranmam gerektiğini anlatıyor ben de onlara erkeklere….

KADINLARA TAVSİYE

Kadınlara tavsiyem, erkekleri fazla aramayın. Gizemli olun. Mesaj geldiğinde hemen cevap yazmayın, üç, beş dakika bekleyin

Karşıma doğru biri çıkarsa evlenmeyi düşünürüm, çünkü artık o yaşa geldik. Artık gereksiz bir ilişki yaşamak istemiyorum.

Dört dörtlük bir  kadına gerek yok, dörtte iki olsa iyi olur.

SarIŞInlar ilgi alanıma girmiyor. Esmerciyim.

ÇOK ZENGİN BİR AİLEMİZ YOKTU

Bir iki pozisyon oldu evlenme açısından ama demek ki kısmet değilmiş. Üzülmüştüm. Bizim için de illa ki doğru zaman gelecek.

Okul yıllarımda kızlarla ilgilenecek vaktimiz yoktu ki. Ne yapacağız derdindeydim. Çok zengin ailemiz yok ki.

Çocukken kepçe derlerdi. Böyle şeylere takılmam.

MUTLAKA ALDATMIŞIMDIR

Erkeği sıkmayacaksın, bayıltmayacaksın, bırakacaksın. Zaten yapmak isteyen bir erkek her şeyi yapar, sen onu tutamazsın. Kadınlar ilgisiz olup bırakırsa erkekler kaçmaz.

Sevgilimi mutlaka aldatmışımdır.

Kadın saygılı olsun, her şey sevgi çerçevesinde olsun. Düzenli olsun.

En çok evde yalnız olduğumda huzurluyum. Televizyon seyrederim, bilgisayarda olurum.

'dan kız tavlamak nedir ki? Dünyadaki en basit şey.

Ne kazandıysak futboldan kazandık. Ailemiz zengin değildi. Çok rahat bir hayat yaşamadık. Biz bu konuma futbol sayesinde geldik.

İlk sevgili unutulmaz.

Guti yetenekli ama Beşiktaş'a hiçbir şey katmıyor.

Источник: https://kralspor.ensonhaber.com/sergen-yalcin-tribunde-kufur-eden-kadinin-ne-isi-var-2011-10-09.html

Поделиться:
Нет комментариев

    Bir cevap yazın

    Ваш e-mail не будет опубликован. Все поля обязательны для заполнения.