Prof. Dr. Serap Erdine’ye IBM’den Ödül

içerik

Prof. Dr. Serap ERDİNE

Prof. Dr. Serap Erdine’ye IBM’den Ödül

http://seraperdine.com/IBM'den Prof.Dr. Serap Erdine'ye Araştırma Destek Ödülü; Hipertansiyonun Normal Değerleri Nelerdir; 10.Akdeniz Hipertansiyon ve Ateroskleroz Kongresi …

Prof. Dr. Serap Erdine – Özgeçmiş – seraperdine.com

http://www.seraperdine.com/ozgecmis.htmlProf. Dr. Serap Erdine. Kadıköy Kolejinden 1973 yılında, İstanbul Üniversitesi Cerrahpaşa Tıp Fakültesi'nden 1979 yılında birincilikle mezun olmuştur.

Prof. Dr. Serap Erdine – İletişim – seraperdine.com

http://seraperdine.com/serap-erdine-iletisim.htmlTelefon ve Fax. Telefon 1, + 90 (212) 265 25 64. Telefon 2, + 90 (212) 324 44 35. Fax, + 90 (212) 265 25 68. E-Posta, erdine@seraperdine.com. Adres.

Prof. Dr. Serap Erdine – Randevu Al – Doktor Hakkında Bilgiler – Fatih

http://www.eniyihekim.com/serap-erdine/kardiyoloji/istanbulProf. Dr. Serap Erdine hakkında bilgi ve randevu almak için tıklayın. Gerçek hastalar tarafından girilmiş 0 adet değerlendirme ile, 1679 hasta tarafından …

Tansiyon hastaları dikkat! – Sağlık Haberleri – Sabah

http://www.sabah.com.tr/saglik/2013/04/06/tansiyonu-bilekten-degil-koldan-olcun6 Nis 2013 … Hipertansiyon ve Ateroskleroz Derneği Başkanı Prof. Dr. Serap Erdine, evlerdeki tansiyon ölçüm cihazları konusunda vatandaşları uyararak, …

Prof. Dr. Serap Erdine'ye IBM'den Ödül – Sağlığım İçin Herşey

http://www.sagligimicinhersey.com/SaglikHaber_Detay_1427_1__Prof._Dr._Serap_Erdine’ye_IBM’den_Odul.html24 May 2012 … Prof. Dr. Serap Erdine, hipertansiyon ve ona bağlı kalp ve damar hastalıkları konusunda yapmış olduğu çalışmasıyla IBM'den ödül aldı.

Emekli Öğretim Üyeleri | İ.Ü. Cerrahpaşa Tıp Fakültesi

http://cerrahpasa.istanbul.edu.tr/emekli-ogretim-uyeleri/Prof. Dr. Osman BARLAS İç Hastalıkları-1978. Prof. Dr. Cemil Vedat YİĞİTSUBAY ….. Prof. Dr. Serap ERDİNE. Kardiyoloji-2011. Prof. Dr. Ferhat ERİŞİR

Kongrelerin 'Elmas Leydi'si – Medikongre

http://www.medikongre.com/editorden49.htmlKongrenin hemen ardından Meditörde dile getirdiğim ve başlığa taşıdığım bu kişi, Prof. Dr. Serap Erdine'den başkası değildi.. Aradan geçen zamanda bu …

Prof. Dr. Serap Erdine Hakkında Videolar | MedikalEkran.com

http://www.medikalekran.com/tag.php?tag= Prof. Dr. Serap ErdineProf. Dr. Serap Erdine Hakkında Sağlık Profesyonelleri ve Doktorlar Tarafından Hazırlanmış Videolu Bilgiler. Prof. Dr. Serap Erdine Videoları …

HİPERTANSİYONDA STRES ÖNEMLİ – Serap Erdine – Sağlığın Sesi

http://www.sagliginsesi.com/hipertansiyonda-stres-onemli-3788yy.htm1 Eki 2013 … Prof.Dr.Serap Erdine. Çevresel bazı faktörlerle, stres hipertansiyonda önemli rol oynuyor.Bu dış uyarıların nasıl etki ettiği konusunda ise halen …

Prof. Dr. Serap Erdine – TRT Haber

http://www.trthaber.com/etiket/Prof. Dr. Serap Erdine/16 Nis 2013 … Prof. Dr. Serap Erdine. … Eğitim · VİDEO · FOTO GALERİ · Akıllı Tercih. Buradasınız : Ana Sayfa » Etiket Sonuçları: Prof. Dr. Serap Erdine …

Prof. Dr. Serap Erdine – Özel Muayenehane – RandevuSepetim.com

http://www.randevusepetim.com/istanbul/kardiyoloji/istanbul-besiktas-ozel-muayenehane/serap-erdineSerap Erdine – null – Özel Muayenehane. … Prof. Dr. Serap Erdine. Prof. Dr. Özel Muayenehane. 5. Prof. Dr. Serap Erdine. 5. Prof. Dr. Serap Erdine.

Prof. Dr. Serap Erdine | Sağlık Editörü

http://sagditoru.com/tag/prof-dr-serap-erdine/Posts about Prof. Dr. Serap Erdine written by sagditoru.

Prof. Dr. Serap Erdine – Kardiyoloji (Kalp ve Damar Hastalıkları ..

http://www.doktorburada.com/doktor/serap-erdine-V16cnqwProf. Dr. Serap Erdine – Kardiyoloji (Kalp ve Damar Hastalıkları) hakkında bilgi alın, hasta yorumlarını okuyun ve dilerseniz tek tıkla ücretsiz randevu alın.

Peynire tuz ayarı tansiyona yararlı | Al Jazeera Turk – Ortadoğu ..

http://www.aljazeera.com.tr/haber/peynire-tuz-ayari-tansiyona-yararli22 Oca 2014 … Prof. Dr. Serap Erdine'ye göre Türkiye'de günlük 18 grama ulaşan tuz tüketiminin 5 grama indirilmeli. Erdine bunun için şu önerilerde bulundu:.

Prof.dr serap erdine |

https://www..com/pages/Profdr-serap-erdine/250150075173831Prof.dr serap erdine. Company. 1 person s this topic. Want to this Page? Sign up for to get started. Sign Up. It's free and anyone can join.

prof dr serap erdine Haberleri – Bugün Gazetesi

http://www.bugun.com.tr/etiket/prof-dr-serap-erdine6 Nis 2013 … prof dr serap erdine konulu haberler ve prof dr serap erdine fotoğrafları ile gündemdeki prof dr serap erdine haberleri.

5. Hipertansiyon Farkındalık Yürüyüşü Gerçekleşti – Mustafa Nevzat ..

http://www.mn.com.tr/tr/about_us/p_news_83.aspxDr. Serap Erdine, dernek üyesi kardiyoloji ve dahiliye alanındaki hocalar, İstanbul … destek sunulurken, Hipertansiyon ve Ateroskleroz Derneği Başkanı Prof. Dr.

Prof. Dr. Serap Erdine | İstanbul'daki En iyi Kardiyoloji Doktorları

http://www.eniyidoktor.net/prof–dr–serap-erdineProf. Dr. Serap Erdine İstanbul'daki En iyi Kardiyoloji Doktorları sıralamasında yer alıyor. Prof. Dr. Serap Erdine Hakkında daha detaylı bilgi edinmek için tıklayınız.

Prof.Dr. SERAP ERDİNE – TurkiyeDoktorlari.Web.Tr

http://www.turkiyedoktorlari.web.tr/doktor/53325/prof-dr-serap-erdine-istanbul-merkez-iletisim-bilgileri.htmlProf.Dr. SERAP ERDİNE Telefon Numarası, Randevu, Muayene – Doktor SERAP ERDİNE hakkında daha fazla bilgi almak için lütfen tıklayın.

s. 143-146 – İ.Ü. Cerrahpaşa Tıp Fakültesi

http://www.ctf.edu.tr/stek/pdfs/62/6212.pdfSempozyum Dizisi No:62 •Mart 2008 S:143-146. KALP HASTALIKLARININ. PSİKOSOSYAL YÖNÜ. Prof. Dr. Serap Erdine. Uzm. Dr. Nurver Turfaner …

CUE | Creativ

http://www.creativ.com.tr/en/cuecue-cardiology Head of Scientific Program Committee. Prof.Dr. Serap Erdine Cerrahpaşa Medical School, University of Istanbul Department of Cardiology

UZMAN DANIŞMANLARIMIZ – ailem.com

http://www.ailem.com/templates/library/1729.asp?id=2409Prof. Dr. Umur Çolgar Prof. Dr. Ümit Özekici Prof. Dr. Moşe Benhabib Prof. … Prof. Dr. Serap Erdine(Hipertansiyon) Prof. Dr. Halil Azizlerli(Endokrinoloji) Prof.

Doktor SERAP ERDİNE (İstanbul Kalp ve Damar … – Tr-Hastane.Com

http://www.tr-hastane.com/doktor/53325/serap-erdine-istanbul-kalp-ve-damar-cerrahisi-doktoru.htmlDoktor Prof.Dr. SERAP ERDİNE iletişim bilgileri – Doktor SERAP ERDİNE hakkında daha fazla bilgi almak için lütfen tıklayın.

Prof.Dr. Serap Erdine – Türkiye Doktorlar Sağlık Tıp Rehberi

http://tdstr.com/city_index.php?category_code=1199145638&guide_code=1334345588&area_id=1&city_id=1Adres : Adnan Saygun Cad. Dostlar Sitesi A.1 Blok No 5 D.5 Ulus / Beşiktaş / İstanbul-Avrupa. Telefon : 0212 414 30 00 /. Mail : Web : Adres : İst.

Источник: http://www.tibbibilgiler.com/prof-dr-serap-erdine

Acıbadem Sağlık Grubu | Acıbadem

Prof. Dr. Serap Erdine’ye IBM’den Ödül
Acıbadem Üniversitesi, 2007 yılında Acıbadem Sağlık ve Eğitim Vakfı tarafından kurulan sağlık alanında tematik bir üniversitedir.

Sağlık hizmetlerinde 25 yılı aşkın deneyim ve bilgi birikimiyle oluşan Acıbadem kültürünü yükseköğretime taşıyan üniversite; güçlü akademik kadrosu, gelişmiş teknolojik altyapısı ile alanında donanımlı ve sürekli gelişime açık sağlık profesyonelleri yetiştirmeyi hedefliyor.

Araştırma odaklı Acıbadem Üniversitesi’ndeki dünyadaki en kapsamlı kilinik simülasyon eğitim merkezlerinden biri olan CASE’te, öğrencilerin yanı sıra sağlık profesyonelleriyle de eğitimler gerçekleştiriyor.

Acıbadem'in Öncüsü Yenilendi

Hizmet alanını 2.5 katına çıkararak Acıbadem Sağlık Grubu'nun en büyük hastanesi olan Acıbadem Maslak 364 yatak kapasitesiyle hizmet veriyor. Tıbbın tüm alanlarında hizmet sunan Acıbadem Maslak Hastanesi’nde radyoterapi cihaz parkı ile kanser alanında da tanı ve tedavi hizmetleri yürütülüyor.

SAYILARLA ACIBADEM SAĞLIK GRUBU

 • YILLIK ORTALAMA HASTA SAYISI

KİŞİSEL VERİLERİN ELDE EDİLMESİ VE İŞLENMESİ İLE İLGİLİ BİLGİLENDİRME FORMU

Acıbadem Sağlık Hizmetleri ve Ticaret A.Ş. (“Acıbadem”) ve Acıbadem’in hakim ve bağlı şirketleri (hepsi birlikte “Acıbadem Grubu” olarak anılacaktır.

) tarafından, 6698 sayılı Kişisel Verilerin Korunması Kanunu (“Kanun”) ve ilgili mevzuat kapsamında Veri Sorumlusu sıfatıyla, kişisel verileriniz, aşağıda açıklanan çerçevede ve 3359 sayılı Sağlık Hizmetleri Temel Kanunu, 663 sayılı Sağlık Bakanlığı ve Bağlı Kuruluşlarının Teşkilat ve Görevleri Hakkında Kanun Hükmünde Kararname, Özel Hastaneler Yönetmeliği ve Sağlık Bakanlığı düzenlemeleri ve sair mevzuata uygun olarak işlenebilecektir.

1. Kişisel Verilerin elde Edilmesi, İşlenmesi ve İşleme Amaçları

Kişisel verileriniz Acıbadem Grubu tarafından sağlanmakta olan kamu sağlığının korunması, koruyucu hekimlik, tıbbî teşhis, tedavi ve bakım hizmetlerinin yürütülmesi, sağlık hizmetleri ile finansmanının planlanması ve yönetimi amaçlarıyla ve Acıbadem Grubu şirketlerinin faaliyet konularına uygun düşecek şekilde; sözlü, yazılı, görsel ya da elektronik ortamda, çağrı merkezi, internet sitesi, sözlü, yazılı ve benzeri kanallar aracılığıyla elde edilmektedir. Sağlık verileriniz başta olmak üzere özel nitelikli kişisel verileriniz ve genel nitelikli kişisel verileriniz, Grup tarafından aşağıda yer alanlar dâhil ve bunlarla sınırlı olmaksızın bu maddede belirtilen amaçlar ile bağlantılı, sınırlı ve ölçülü şekilde işlenebilmektedir:

 • Kimlik bilgileriniz: Adınız, soyadınız, T.C. Kimlik numaranız, pasaport numaranız veya geçici TC Kimlik numaranız, doğum yeri ve tarihiniz, medeni haliniz, cinsiyetiniz, sigorta veya hasta protokol numaranız ve sizi tanımlayabileceğimiz diğer kimlik verileriniz.
 • İletişim Bilgileriniz: Adresiniz, telefon numaranız, elektronik posta adresiniz ve sair iletişim verileriniz, müşteri temsilcileri ya da hasta hizmetleri tarafından çağrı merkezi standartları gereği tutulan sesli görüşme kayıtlarınız ile elektronik posta, mektup veya sair vasıtalar aracılığı ile tarafımızla iletişime geçtiğinizde elde edilen kişisel verileriniz.
 • Muhasebesel Bilgileriniz: Banka hesap numaranız, IBAN numaranız, kredi kartı bilginiz, faturalama bilgileriniz gibi finansal verileriniz.
 • Sağlık hizmetlerinin finansmanı ve planlaması amacıyla özel sağlık sigortasına ilişkin verileriniz ve Sosyal Güvenlik Kurumu verileriniz.
 • Hastane veya tıp merkezlerimizi ziyaret etmeniz halinde güvenlik ve denetim amaçlı tutulmakta olan kamera kayıtları görüntüleriniz.
 • Otoparkı kullanmanız halinde araç plaka veriniz.
 • Sağlık Bilgileriniz: Laboratuvar sonuçlarınız, test sonuçlarınız, muayene verileriniz, randevu bilgileriniz, check-up bilgileriniz, reçete bilgileriniz dahil ancak bunlarla sınırlı olmaksızın tıbbî teşhis, tedavi ve bakım hizmetlerinin yürütülmesi sırasında veya bunların bir sonucu olarak elde edilen her türlü sağlık ve cinsel hayata ilişkin kişisel verileriniz.
 • www.acibadem.com.tr sitesine veya www.acibadem.com.tr/AcibademOnline/TR/MainPage adresine gönderdiğiniz veya girdiğiniz sağlık verileriniz ve sair kişisel verileriniz.
 • Acıbadem’e veya Acıbadem Grup şirketlerinden herhangi birine iş başvurusunda bulunmanız halinde bu hususta temin edilen özgeçmiş dâhil sair kişisel verileriniz ile Acıbadem Grubu çalışanı ya da ilişkili çalışan olmanız halinde hizmet akdiniz ve işe yatkınlığınız ile ilgili her türlü kişisel verileriniz.

Acıbadem Grubu tarafından elde edilen her türlü kişisel veriniz (Özel nitelikli kişisel veriler de dahil fakat bunlarla sınırlı olmamak kaydıyla) aşağıdaki amaçlar ile işlenebilecektir:

 • Kimliğinizi teyit etme,
 • Kamu sağlığının korunması, koruyucu hekimlik, tıbbî teşhis, tedavi ve bakım hizmetlerinin yürütülmesi, sağlık hizmetleri ile finansmanının planlanması ve yönetimi.
 • İlgili mevzuat uyarınca Sağlık Bakanlığı ve diğer kamu kurum ve kuruluşları ile talep edilen bilgilerin paylaşılması.
 • Hastane ve Tıp Merkezlerimizin iç işleyişi ile günlük operasyonların planlanması ve yönetilmesi.
 • Hastane Yönetimi, Hasta Hakları, Hasta Deneyimi bölümleri tarafından hasta memnuniyetinin ölçülmesi, arttırılması ve araştırılması.
 • İlaç temini.
 • Randevu almanız halinde randevu hakkında sizi haberdar edebilme.
 • Risk yönetimi ve kalite geliştirme aktivitelerinin yerine getirilmesi.
 • Sağlık hizmetlerini geliştirme amacıyla analiz yapma.
 • Hasta Hizmetleri, Mali İşler, Pazarlama bölümleri tarafından sağlık hizmetlerinizin finansmanı, tetkik, teşhis ve tedavi giderlerinizin karşılanması, müstehaklık sorgusu kapsamında özel sigorta şirketler ile talep edilen bilgilerin paylaşılması.
 • Araştırma yapılması.
 • Yasal ve düzenleyici gereksinimlerin yerine getirilmesi.
 • Sağlık hizmetlerinin finansmanı kapsamında özel sigorta şirketler ile talep edilen bilgileri paylaşma.
 • Kalite, Hasta Deneyimi, Bilgi Sistemleri bölümleri tarafından risk yönetimi ve kalite geliştirme aktivitelerinin yerine getirilmesi.
 • Hasta Hizmetleri, Mali İşler, Pazarlama bölümleri tarafından hizmetlerimiz karşılığında faturalandırma yapılması ve anlaşmalı olan kurumlarla ilişkinizin teyit edilmesi.
 • Pazarlama, Medya ve İletişim, Çağrı Merkezi bölümleri tarafından kampanyalara katılım ve kampanya bilgisi verilmesi, Web ve mobil kanallarda özel içeriklerin, somut ve soyut faydaların tasarlanması ve iletilebilmesi.

İlgili mevzuat uyarınca elde edilen ve işlenen Kişisel Verileriniz, Acıbadem veya Acıbadem Grubu’na ait fiziki arşivler ve/veya bilişim sistemlerine nakledilerek, hem dijital ortamda hem de fiziki ortamda muhafaza altında tutulabilecektir.

2. Kişisel Verilerin Aktarılması

Kişisel verileriniz, Kanun ve sair mevzuat kapsamında ve yukarıda yer verilen amaçlarla Acıbadem ve Acıbadem Grubu tarafından Acıbadem Grubu’na dahil olan şirketler ile, Özel sigorta şirketleri, Sağlık bakanlığı ve bağlı alt birimleri, Sosyal Güvenlik Kurumu, Emniyet Genel Müdürlüğü ve sair kolluk kuvvetleri, Nüfus Genel Müdürlüğü, Türkiye Eczacılar Birliği, Mahkemeler ve her türlü yargı makamı, merkezi ve sair üçüncü kişiler, yetki vermiş olduğunuz temsilcileriniz, avukatlar, vergi ve finans danışmanları ve denetçiler de dâhil olmak üzere danışmanlık aldığımız üçüncü kişiler, düzenleyici ve denetleyici kurumlar, resmi merciler dâhil sağlık hizmetlerini yukarıda belirtilen amaçlarla geliştirmek veya yürütmek üzere işbirliği yaptığımız iş ortaklarımız ve diğer üçüncü kişiler ile paylaşılabilecektir.

3. Kişisel Veri Elde Etmenin Yöntemi ve Hukuki Sebebi

Kişisel verileriniz, her türlü sözlü, yazılı, görsel ya da elektronik ortamda, yukarıda yer verilen amaçlar ve Acıbadem’in faaliyet konusuna dahil her türlü işin yasal çerçevede yürütülebilmesi ve bu kapsamda Acıbadem’in akdi ve kanuni yükümlülüklerini tam ve gereği gibi ifa edebilmesi için toplanmakta ve işlenmektedir. İşbu kişiler verilerinizin toplanmasının hukuki sebebi;

 • 6698 sayılı Kişisel Verilerin Korunması Kanunu,
 • 3359 sayılı Sağlık Hizmetleri Temel Kanunu,
 • 663 sayılı Sağlık Bakanlığı ve Bağlı Kuruluşlarının Teşkilat ve Görevleri Hakkında Kanun Hükmünde Kararname,
 • Özel Hastaneler Yönetmeliği,
 • Kişisel Sağlık Verilerinin İşlenmesi ve Mahremiyetinin Korunması Yönetmeliği,
 • Sağlık Bakanlığı düzenlemeleri ve sair mevzuat hükümleridir.

Ayrıca, Kanun’un 6. maddesi 3.

fıkrasında da belirtildiği üzere sağlık ve cinsel hayata ilişkin kişisel veriler ise ancak kamu sağlığının korunması, koruyucu hekimlik, tıbbı teşhis, tedavi ve bakım hizmetlerinin yürütülmesi, sağlık hizmetleri ile finansmanının planlanması ve yönetimi amacıyla, sır saklama yükümlülüğü altında bulunan kişiler veya yetkili kurum ve kuruluşlar tarafından ilgilinin açık rızası aranmaksızın işlenebilir.

4. Kişisel Verilerin Korunmasına Yönelik Haklarınız

Kanun ve ilgili mevzuatlar uyarınca;

 • Kişisel veri işlenip işlenmediğini öğrenme,
 • Kişisel veriler işlenmişse buna ilişkin bilgi talep etme,
 • Kişisel sağlık verilerine erişim ve bu verileri isteme,
 • Kişisel verilerin işlenme amacını ve bunların amacına uygun kullanılıp kullanılmadığını öğrenme,
 • Yurt içinde veya yurt dışında kişisel verilerin aktarıldığı üçüncü kişileri bilme,
 • Kişisel verilerin eksik veya yanlış işlenmiş olması hâlinde bunların düzeltilmesini isteme,
 • Kişisel verilerin silinmesini veya yok edilmesini isteme,
 • Kişisel verilerin eksik veya yanlış işlenmiş olması hâlinde bunların düzeltilmesine ve/veya kişisel verilerin silinmesini veya yok edilmesine ilişkin işlemlerin kişisel verilerin aktarıldığı üçüncü kişilere bildirilmesini isteme,
 • İşlenen verilerin münhasıran otomatik sistemler vasıtasıyla analiz edilmesi suretiyle kişinin kendisi aleyhine bir sonucun ortaya çıkmasına itiraz etme hakkını haizsiniz.

Mezkûr haklarınızdan birini ya da birkaçını kullanmanız halinde ilgili bilgi tarafınıza, açık ve anlaşılabilir bir şekilde yazılı olarak ya da elektronik ortamda, tarafınızca sağlanan iletişim bilgileri yoluyla, bildirilir.

5. Veri Güvenliği

Acıbadem, kişisel verilerinizi bilgi güvenliği standartları ve prosedürleri gereğince alınması gereken tüm teknik ve idari güvenlik kontrollerine tam uygunlukla korumaktadır. Söz konusu güvenlik tedbirleri, teknolojik imkânlar da göz önünde bulundurularak muhtemel riske uygun bir düzeyde sağlanmaktadır.

6. Şikayet ve İletişim

Kişisel verileriniz teknik ve idari imkânlar dâhilinde titizlikle korunmakta ve gerekli güvenlik tedbirleri, teknolojik imkânlar da göz önünde bulundurularak olası risklere uygun bir düzeyde sağlanmaktadır. Kanun kapsamındaki taleplerinizi, “https://www.acibadem.com.tr/acibademonline/hastaverilerinkorunmasi.html” web adresindeki “Kişisel Verilerin Korunması Kanunu Uyarınca Başvuru Formu” nu doldurarak;

 • (i) Fahrettin Kerim Gökay Cad. No: 49 Altunizade, Istanbul, Türkiye adresine kargo ile ıslak imzanızı taşıyan bir dilekçe ile “Kurumsal Sekretarya” departmanı dikkatine Zarfına “Kişisel Verilerin Korunması Kanunu Kapsamında Bilgi Talebi” yazılarak gönderebilirsiniz,
 • (ii) Noter kanalıyla gönderebilir,
 • (iii) acibademsaglik@hs02.kep.tr adresine güvenli elektronik ya da mobil imzalı olarak, kayıtlı elektronik posta adresi veya sistemimizde kayıtlı elektronik e-posta adresiniz aracılığıyla ve/veya
 • (iv) Acıbadem’e hitaben yazdığınız “word veya pdf.” formatındaki bir dosyayı güvenli eimza ile imzalayarak kisiselveri@acibadem.com ‘a e-posta’nın konu kısmına “Kişisel Verilerin Korunması Kanunu Bilgi Talebi” yazarak iletebilirsiniz.

Kanun kapsamındaki taleplerinizi, https://www.acibadem.com.tr/acibademonline/hastaverilerinkorunmasi.html web adresindeki “Kişisel Verilerin Korunması Kanunu Uyarınca Başvuru Formu” nu doldurarak ve formda belirtilen usullerle tarafımıza iletmenizi rica ederiz.

Daha iyi bir deneyim için konum izni vermelisiniz.

Источник: https://www.acibadem.com.tr/

IBM’in en prestijli akademisyen ödüllerini kazananlar arasında 15 Türk

Prof. Dr. Serap Erdine’ye IBM’den Ödül

IBM Üniversite İlişkileri kapsamında yürütülen önde gelen girişimlerden biri olan ve tüm dünya genelinde yapılan değerlendirme sonucunda 7 üniversiteden 15 Türk akademisyen 12 projeyle ödül almaya hak kazandı.

Her yıl birden fazla kategoride, dünyadan çeşitli akademisyenlere verilen ödüllerden 15 tanesine bu yıl Türk akademisyenler layık görüldü. 5 Aralık tarihinde IBM Türk ofisinde gerçekleştirilen ödül töreninde aralarında sağlık, akıllı şehirler, yeşil iletişim, çağrı merkezleri yönetimi, akıllı enerji ve akıllı İstanbul gibi projeler bulunan 12 proje ödül kazandı.

Projelerin yakından tanıtıldığı törende Öğretim Üyesi Ödülü, Ortak Araştırma Destek Ödülü (SUR), Açık İşbirliği Ödülü (OCR) ve Akıllı Dünya İnovasyon Ödülü kategorilerinde ödül kazanan isimler arasında Türkiye’nin önde gelen 7 üniversitesinden akademisyenler yer aldı. Akademisyenlere ödüllerini IBM Türk Genel Müdürü Michel Charouk ve IBM Türk, Orta ve Doğu Avrupa Üniversite İlişkileri Lideri Jale Akyel verdi.

IBM’in yıllardır IT sektörünün katma değerli bir sektör olarak büyümesine katkıda bulunmak hedefiyle paralel olarak yürütülen Üniversite İlişkileri kapsamında yer alan girişimlerden biri olan Akademisyen ödülleri geliştirdikleri çeşitli projelerle dünyadaki akademisyenlerin katılıp yarıştığı ve IBM tarafından sunulan en prestijli ödüllerden biri olarak dikkat çekiyor.

Ödül kazanan isimleri ve projelerinin tam listesini ekte bulabilirsiniz. IBM Türk Üniversite İlişkileri girişimleriyle ilgili daha fazla bilgi edinmek için http://www-05.ibm.com/tr/industries/education/ adresini ziyaret edebilirsiniz.

ÖdülAkademisyenÜniversiteProje
Öğretim Üyesi ÖdülüAssoc. Prof. Zeynep AkşinKoç Univ.Demand Analysis for Enhanced Service Design: Call Centers and Emergency Departments
Öğretim Üyesi ÖdülüAssist. Prof. Serdar KozatKoç Univ.Smart Data Analytics with Adaptive Signal Processing for Smarter Cities
Öğretim Üyesi ÖdülüProf. Adnan YazıcıODTÜEfficient Localization and Tracking of Multiple Objects in Wireless Multimedia Sensor Networks
Öğretim Üyesi ÖdülüAssoc. Prof. Fatih AlagözBoğaziçi Univ.On the Path to A Smarter Network: Smart Femtocell Infrastructure for Cognitive Radios and Cognitive Radios for Femtocells
Araştırma Destek Ödülü (SUR)Assoc. Prof. Neşet HikmetÖzyeğin Univ.Assessing the Current State of the Network, Identifying the Key Security Issues and Making Recommendations for Improvement.
Araştırma Destek Ödülü (SUR)Prof. Serap Erdineİstanbul Univ.A Prospective Web-Based Observational Study to Assess the Critical Situation in Hypertension and Related Cardiovascular Diseases
Araştırma Destek Ödülü (SUR)Prof. Ali YazıcıAtılım Univ.Developing a Network Security Service Management Training Environment
Araştırma Destek Ödülü (SUR)Dr. Murat KoyuncuAtılım Univ.Developing a Network Security Service Management Training Environment
Araştırma Destek Ödülü (SUR)Assist. Prof. Atilla BostanAtılım Univ.Developing a Network Security Service Management Training Environment
Araştırma Destek Ödülü (SUR)Dr. Erhan GökçayAtılım Univ.Developing a Network Security Service Management Training Environment
Araştırma Destek Ödülü (SUR)Assoc. Prof. Neşet HikmetÖzyeğin Univ.Center for Business Analytics and Performance Management
Araştırma Destek Ödülü (SUR)Assoc. Prof. Özgür AkanKoç Univ.Fundamentals of Green Communications and Networking
Açık İşbirliği Ödülü (OCR)Assoc. Prof. Necati ArasBoğaziçi Univ.Integrated Optimization of Container Terminals
Akıllı Dünya İnovasyon ÖdülüProf. Mustafa Pınar MengüçÖzyeğin Univ.Coherent Teachings of Energy, Environment and Economy to Build Smarter Istanbul 2050
Akıllı Dünya İnovasyon ÖdülüDr. Pınar ÖzuyarÖzyeğin Univ.Coherent Teachings of Energy, Environment and Economy to Build Smarter Istanbul 2050
Akıllı Dünya İnovasyon ÖdülüAssist. Prof. Ahmet Bulutİstanbul Şehir Univ.Applications of Wireless Embedded Sensor Networks

Etiketler: ibm

DIŞ TİCARET

Gana ile ticaret yapmak ya da orada yatırım yapmak için bilmeniz gerekenler, Kültürel farklarımız, dikkat etmeniz gerekenler… Bölgede yıllardır iş geliştiren Didem Aydoğan yazdı.

OFİS VE İNSAN

Ofislerde, aydınlatma ihtiyacı, mekanda yapılan işin gerekliliğine göre farklılık gösterir. İhtiyacımız olan aydınlatma, iki yol ile sağlanır: doğal ışık ve yapay ışık. Yeşil binaların arttığı ve enerji tasarrufunun çok önemli olduğu günümüzde doğal aydınlatmanın önemi büyüktür.

Yüzyılın devrim yaratan aydınlatma teknolojisi ile elektrik harcamalarında yüksek tasarruf sağlanıyor. Rengarenk ışıklar ile elde edilen görsel efektler de cabası.

İŞ DÜNYASI

Yaygın olan görüşün aksine, strateji belirsizliği belirli olana dönüştürmek değildir. Bürokratik olarak böyle düşünmeye meyilli olan birçok üst düzey yönetici ve amir, söz konusu kavramın bu şekilde anlaşılmasını ister ve beklerler.

HUKUK / MUHASEBE

Mal ve hakların kiraya verilmesinde emsal değerlerden düşük, ya da bedelsiz kiralama yapılırsa ne olur? Vergi Kanunu bu konuda ne gibi yükümlülükler getiriyor?

Источник: https://kobitek.com/ibmin_en_prestijli_akademisyen_odullerini_kazananlar_arasinda_15_turk

Поделиться:
Нет комментариев

  Bir cevap yazın

  Ваш e-mail не будет опубликован. Все поля обязательны для заполнения.