Yaşlanma Karşıtı Krem Sürerken Dikkatli Olun

Yaşlanma Karşıtı, Kırışıklık Önleyici Krem Seçimi

Yaşlanma Karşıtı Krem Sürerken Dikkatli Olun

Güzellik ve estetik söz konusu olduğunda biz kadınlar zamanı durdurabilmeyi dileriz… Elbette bu mümkün değildir. Zamanın kişiyi olgunlaştırma güzelliğinin yanında, olgunluğu adeta ispata çalışır etkileri vardır.

Bu etkiler zamanla oluşan yaş alma izleridir… Önceleri kaz ayakları, mimik kırışıkları diye adlandırdığımız zararsız görünen çizgiler geçen zamanla derinleşmeye başlar.

İşte tam da bu noktada başlar arayışlar… İyi, doğru ve yaş dilimine uygun kremler seçilmeli, kırışıklıklarla mücadele edilmeli ve etkileri azaltılmalı ya da geciktirilmelidir.

Piyasada yüzlerce çeşidi bulunan, farklı marka, fiyat ve içeriklerde satışa sunulan kırışıklık karşıtı kremler içinden en doğru olanı seçilmelidir ki bu o kadar kolay değildir.

Peki, bize doğruyu bulduracak kırışıklık karşıtı kremleri nasıl seçeceğiz? Yaş alma ya da yaşlanma etkilerini, akan zamana karşı nasıl durduracağız? Bu makalemde yaşınıza uygun krem seçiminde dikkat etmeniz gereken bilgileri bulacaksınız.

Cilt bakımı hemen her yaştan kadın ve erkeklerin dikkate alması gereken bir konudur. İlerleyen zamanın izlerini durdurmak için erken önlem almaya başlamak önemlidir. Elbette erken yaşlara uygun kozmetik, krem ve bakım ürünlerini tercih ederek.

Pek çok gencin yaptığı en temel hataların başında yaşlarına uygun olmayan krem kullanımı gelir. Gençlikte çok da dikkate alınmayan bu durum ileri yaşlarda büyük sorunlara neden olur.

Etkisi yaş dilimine göre ayarlanmış kremleri yaşından önce ve bilinçsizce kullanmak, elbette gelecek olan o yaşa ulaşıldığında daha büyük sorunların yaşanmasına neden olur çünkü hatalı krem kullanımı cildi zamanından erken yaşlandırır.

Yaşlara Göre Krem Kullanımında Dikkat Edilmesi Gerekenler

Ergenlik ve ilk gençlik dönemlerinde cildin ağır kremlere gereksinimi yoktur. Bu dönemde cildi temizlemek ve nemlendirmek yeterlidir.

Makyaj yapılmaya başlanmış ise, gece yatmadan evvel makyaj mutlaka temizlenmeli ve cilt bakımı yapılmalıdır. Bu dönemde yaşa uygun hafif bir tonik kullanmak önemlidir.

Kişisel olarak tavsiyem bu yaş grubunda kimyasal bazlı ürünler yerine doğal yöntemlerin benimsenmesidir. (tonik yerine maden suyu kullanımı gibi)

25-30 Yaş Diliminde Krem Seçimi

Bu yaş diliminde göz çevresi için krem kullanmaya başlamak doğrudur. Mimik çizgileri, kaz ayaklarının ortaya çıkmaya başladığı bu dönemden en büyük etkiyi göz çevresi alır.

Göz çevresi çok hassas bir yapıdadır ve yoğun nemlendirilmeye ihtiyaç duyar. Genel cilt bakımı için iyi bir tonik seçilmesi gereklidir. Günlük makyaj, hava kirliliği, çevresel faktörler cilt için adeta birer tehdittir.

Bu tehdidi bertaraf etmek için cilt tonik ile temizlenmeli ve doğru krem ile nemlendirilmelidir.

30-40 Yaş Aralığında Krem Seçimi

30 yaş ile birlikte 20’li yaşlarda ortaya çıkan mimik kırışıklıkları, kaz ayakları kendini daha belirgin halde hissettirmeye başlar. Artık önlem almanın zamanı gelmiştir. 30 yaş cilt bakımının adeta miladıdır. Gerginleştirici kremler, derin nemlendiricilere merhaba demek bu dönem için doğru olacaktır. Krem kullanımında istikra önemlidir.

Bu nedenle krem kullanımını bir alışkanlık haline getirmeye dikkat edilmelidir. Gündüz ve Gece kremleri kavramı da yine bu yaş diliminde hayata dahil olur. Gece yatmadan evvel cilt temizliğini yaparak gece kremi kullanma alışkanlığı kazanılmalıdır.

Göz çevresi için kırışıklı önleyici kremler kullanımına devam edilmeli özellikle yaşa uygun olanları seçilmelidir.

40 yaş ve Üzeri Anti-Aging Kremler

40’lı yaşlarla birlikte cilt geçen yılların etkisini üzerinde taşımaya başlar. Kalojen kayıpları, gevşeme ve sarkmalar daha derin çizgiler bu yaş için ön görülen cilt değişimlerindendir. Erken dönemlerden itibaren doğru kremlerle bugünlere gelenlerde bu etkiler daha geç görülse de artık daha kuvvetli ürünler tercih edilmelidir.

Lifting özellikli, gerginleşme ve sıkılaşma sağlayan kremler; kırışıklık karşıtı kremler, kırışıklıkları doldurucu kremler, kolajen tamamlayıcılar 40’lı yaşlardan itibaren kullanılmaya başlanmalıdır. Anti aging özellikli kremlerinizi günlük bakım kremlerinizle birlikte kullanabilirsiniz. Anti aging kremler, günlük bakım kremlerinden önce kullanıldığında, taze bir cilt görünümü elde ediliyor.

1- Revitalift Yüz, Hatlar & Boyun Kremi

Ciltteki kırışıklık ve sıkılık kaybını önlemek için güçlü aktifler içeriyor. Yüz ve boyun için özel geliştirilmiş formülü olan krem, bölgelerdeki kırışıklık görünümünü azaltarak cildi sıklaştırır.

2- Pro-Define Rich Yaşlanma Karşıtı Krem

Sıkılaştırıcı, gerginleştirici ve kozmetik lifting etkileri deneyler sonucu kanıtlanmış yaşlanma karşıtı krem.

3- Yaşlanma ve Kırışıklık Karşıtı Sıkılaştırıcı Gece Kremi

Kırışıklık azaltmaya yardımcı olan Revitalift Nuit cilt dokusunu düzenler. Cildin koruyucu katmanını güçlendirir. Her sabah ve akşam kullanabilirsiniz.

4- Kuru Ciltler için Sıkılaştırıcı ve Kırışıklık Karşıtı Yoğun Bakım Kremi

Kuru ciltler için ideal. Derin çizgiler ve cilt kusurlarının giderilmesine yardımcı olur. Cilde yoğun nem sağlayarak cilt kuruluğunu azaltır.

5- Yaşlanma Karşıtı Yağsız Nemlendirici

Erken yaşlanma belirtilerine karşı en ideali. Bu yağsız nemlendirici yüksek etkili bir ürün. Erken yaşlanma izlerini yok etmeye yardım eder. Normal ve karma ciltler için.

Gündüz ve geceye özel kremler, nemlendiriciler, temizleme tonikleri bu dönemden sonra olmazsa olmazlarınızdır. Haftada bir evde kendi başınıza uygulayabileceğiniz iyi bir peelinginizin bulunması, derin nemlendirici özelliğine sahip yüz maskeleri yine cilt bakımı için mutlaka hayatınıza dahil edilmesi gereken bakım ürünlerindendir.

Yaşlanma karşıtı krem seçiminde bu önerileri de dikkate almanızı tavsiye ederim.

ALIŞVERİŞ İPUCU: Ekstra indirim için tikokupon kullanıp fiyatları ucuzlatabilirsiniz.

Источник: https://obilir.com/yaslara-gore-yaslanma-karsiti-krem-secimi/

Yaşlanma karşıtı öneriler | Erken yaşlanma | Genç kalmak için ne yapmalı

Yaşlanma Karşıtı Krem Sürerken Dikkatli Olun

Kategori: Anti-aging – 2.883Yorum Yazın

Yaşlanma karşıtı kavramını anlamak için yaşlanmanın ne olduğuna bakalım.

10 yıl hatta 20 yıl gençleşmek ister misiniz! Yaşlanma karşıtı öneriler ile büyük bir mucizeyi yaşamak üzeresiniz! Dünyada milyonlarca insanın yıllara meydan okumasının sırrı olarak ünlü doktorlar Genç kalmak için size özel hediye niteliğindeki önerileri iletiyorlar.

Benzersiz, gençleştirici önerileri daha geç olmadan yakalamanızı istiyorlar. Bu makaleyi okuyanların yüzde 80’i Genç kalanların tercihi olan denenmiş uygulamaları da takip ediyor! Yaşlanma hormonların azalması, yer çekimi, çevresel faktörler gibi etkenlerle yaşadığımız bir süreç.

Yaşlanma sürecini yavaşlatan hatta gerileten adımlar anti aging olarak adlandırılıyor. Anti aging yaşlanma karşıtı kelimesi ile dilimize çevriliyor. Bu süreci durdurmak elimizde mi? Elbette. Gençleşmek, genç kalmak mümkün. Genç kalmak için dua etmekten başka yapabilecekleriniz de var. Bu yazı size kaybettiğiniz yılları geri kazandırabilir.

Yaşlanma ile vücudumuzda neler değişir?

 • Vücudumuzdaki mineraller azalmaya başlar
 • Kemikler ve bağ dokularda zayıflama görülür
 • Kemik yoğunluğu azalır
 • Kıkırdak dokular elastikiyetini kaybetmeye başlar
 • Kas kuvveti azalır; Kalium ve Kalsiyum miktarları azalmaya başlar
 • Kan basıncı yükselir
 • Nabız artar
 • Ciltte kırışıklıklar meydana gelir
 • Duyu organları zayıflar

Erken yaşlanma

Erken yaşlanma bir hastalıktır. Ancak bizim anlatmak istediğimiz erken yaşlanma kötü yaşlanmadır. Elimizde olan sebeplerle kontrol edebileceğimiz halde dikkat etmeyerek yaşadığımız sorundur. Erken yaşlanma sebepleri, erken yaşlanmaya neden olan faktörler ve nasıl kontrol altına alınabileceği önemli bir konudur. Erken yaşlanma genç yaşa yazımızı bu konuya ayırdık.

Genç kalmak için ne yapmalı? Genç kalmak için neler yemeli? Hemen, kolaylıkla yapabileceğiniz yaşlanma karşıtı önerileri sıralıyoruz.

Bu önerileri uygulamaya başladığınız andan itibaren yaşlanmayı durdurup, gençleşmeye adım atacaksınız.

Yeter ki istikrarlı olun, hayata olumlu bakın, hemen sıkılıp bırakmayın, alışkanlıklarınızdan kurtulabilmeyi başarın. Genç kalmak için yapılması gerekenler listesi çok uzun değil.

Paylaşmak yaşlanmayı durduruyor

Esnek bir vücut yaşlanma karşıtı hayata atılmış bir adımdır

Genç kalmak için ne yapmalı?

İşte öneriler:

 • Mikrobik hastalıklara karşı (Grip, Hepatit, Zatürre, menenjit vb.) aşılanın.
 •  Doğrudan güneş ışığına maruz kalmayın, UV koruyucu krem kullanın. Yaşlanma karşıtı bakım için anti aging kremler önemlidir.
 • Yaşlanma karşıtı krem tavsiyelerini inceleyip size uygun olanları kullanın. Yaşlanma karşıtı krem kadınlar kulübü toplantılarında en çok konuşulan konulardan.
 • Az ve sık sık yiyin.
 • Yaşlanma karşıtı besinlerle ama doğal beslenin. Yaşlanma karşıtı bitkiler sofranızda yer bulsun.
 • Gereksiz ilaç, özellikle ağrı kesiciler kullanmayın. Yaşlanma karşıtı ilaçlar konusunda mesafeli olun.
 • Cinsel ilişkiyi ihmal etmeyin, düzenli bir seks hayatını sürdürün.
 • Yaşlanma karşıtı vitaminleri kullanın. Retinol ve Renin A gibi vitaminleri keşfedin!
 • Haftada iki kez değişik balık tüketin.
 • Doymuş ve trans yağlardan kaçının.

Hayatınızı yaşlanma karşıtı önerilerle sürdürün, genç kalın

 • Sigara ve alkolden uzak durun.
 • Günde 8-10 porsiyon meyve tüketin.
 • Beslenmenizi çeşitlendirin, protein, karbonhidrat, yağ, şekeri dengeli alın. Yaşlanma karşıtı yiyeceklerle beslenin.
 • Şeker, un, tuz, peynir, sütten kaçının.
 • Her gün bir avuç farklı kuruyemiş tüketin.
 • Lifli tam tahılları tercih edin.
 • Beyaz ekmeği hayatınızdan çıkarın.
 • Kefir, çay (siyah, yeşil, beyaz), kaliteli su tüketin, gazlı içeceklerden uzak durun.
 • Egzersiz yapmayı ihmal etmeyin. Yaşlanma karşıtı yüz egzersizleri yapın! Genç kalmak için yüz masajı, yüz yogası konularını inceleyin!
 • Genç görünmek için her fırsatta yürüyüş yapın.
 • Cep telefonu kullanımını sınırlayın.
 • Genç görünmek sakin, yavaş bir hayatla mümkündür. Zamana yetişmeye çalışmayın, akışına bırakın.
 • Yaşlanma karşıtı doğal maskeler tercih edebilirsiniz. Yaşlanma karşıtı maske tariflerini sitemizden takip edebilirsiniz.
 • Esprili olun, gülün, eğlenin. Genç ve güzel kalmanın sırları arasında neşeli olmak birinci sıradadır.
 • Pozitif düşünün, değer yaratan işlerle uğraşın.
 • Sevin. Her şeyi otu, böceği, kurdu, kuşu sevin!
 • Paylaşın! Siz de önerilerinizi yorum yazarak paylaşabilirsiniz.

Zeytinyağı başta olmak üzere Akdeniz beslenme ve yaşam alışkanlıkları genç kalmayı sağlıyor

Ya egzersiz ya egzersiz!

Bu Yazıyı Paylaş!Paylaş!Tweetle!!Pinterest!

Источник: http://www.genckalanlar.com/yaslanma-karsiti-oneriler/

Yaşlanma ve Kırışıklık Karşıtı Mucizevi Krem

Yaşlanma Karşıtı Krem Sürerken Dikkatli Olun

Cildin uzun süre genç, pürüzsüz ve parlak görünmesi için nemlendirilmesi ve cildin gerekli hücrelerin yenilenmesi için beslenmesi gereklidir. Bunun için kırışıklık giderici, yaşlanma karşıtı kremler çözümlerden biridir. İşte, yaşlanma ve kırışıklık karşıtı etki gösteren Alicia Kremleri

Yaş ilerledikçe kırışıklıklar, ince çizgiler daha fazla dikkat çeker hale geliyor. Hal böyle olunca yaşlanma ve kırışıklık karşıtı krem arayışlarına giriliyor. Özellikle kuru ve normal ciltler daha çabuk yaşlanma etkileri ile karşı karşıya kaldığından erken yaşlarda özel bakıma ihtiyaç duyarlar.

İşte tüm bu sebeplerden küçük bir araştırma yaptım ve Alicia kremleri ile karşılaştım. Daha önce duyanlarınız, deneyenleriniz var mı bilmiyorum ama ben deneyimledim.

İşte, Nemlendirici Lipozom Jeli, Gece Kremi ve Propolis içeren Göz Kremi ile tam bir set halinde deneme şansı bulduğum Alicia kremleri özellikleri, kullanım şekli ve elbette faydaları…

Alicia Krem Nedir?

Eğer aranızda Küba’ya gidenleriniz olduysa Alicia kremleri ile karşılaşmış olabilirsiniz. Aslında Küba’nın eşsiz yaşlanma karşıtı kremi tanımlaması oldukça doğru. Sadece Küba’da üretiliyor ve yakın zamanda resmi olarak alınan Türkiye distribütörlüğüne kadar sadece Küba’da satılıyordu.

Küba’da 6 ayda bir üretilen, propolis (ki detaylarını aşağıda verecğim), plasenta ve aloe vera, lipozomlu özel kremlerden bahsediyoruz.

Bir tanesi günlük kullanabileceğiniz lipozomlu nemlendirici jel, biri yaşlanma karşıtı plasentalı gece kremi ve bir diğeri de göz çevresi için yine yaşlanma karşıtı göz kremi.

Alicia krem içerisindeki birazdan detaylandıracağım maddeler, hassas yüz bakımı ve yaşlanma etkileriyle savaş konusunda oldukça etkilidirler. Ayrıca yağlandırmadan nemlendiren özellikleri sebebiyle makyaj astarı olarak dahi kullanabilirsiniz.

Alicia Kremi Nerede Satılır, Nereden Bulabilirim?

Detaylara girmeden önce belirtmeliyim ki internette tek resmi distribütör garantisi veren ve kredi kartınızla taksitli olarak dahi alabileceğiniz tek yer www.aliciacosmetica.com

Alicia Kremlerinin Özellikleri ve Yararları Neler?

Öncelikle cilt bakımının temizleme, nemlendirme gibi adımlarından oluşan tam bir bütün olduğu unutulmamalıdır.

Özellikle uzun süre pürüzsüz ve genç görünen cilt için cildin nemlendirilmesi ve hücre yenilemesi sağlayacak bakımların yapılması şarttır.

İşte Alicia kremleri ile derinlemesine cilt temizliği ardından gerekli olan tüm bakımları yapmanız mümkün. Gelin ürünlerin içerikleriyle birlikte faydalarına geçelim,

1- Nemlendirici Lipozom Jeli

İçlerinde en sevdiğim ve adeta çantamdan asla eksik etmediğim ürün bu nemlendirici lipozom jeli. Bildiğiniz bir jel kıvamı var. Derinlemesine temizlediğiniz cildinize sürüyorsunuz.

Sürdüğünüz andan itibaren cildinizdeki hafif gerilmeyi de hissediyorsunuz ama bir yandan da yumuşacık ve sağlıkla parlayan bir cildiniz oluyor.

Bu ürünü sabah cildinizi temizledikten sonra makyaj öncesi baz gibi sürüp üzerine makyajınızı yapabilirsiniz.

Böylesi anında bir sonuç almanızın sebei hızlı şekilde cilt tarafından emilip, hücre yenilenmesini harekete geçirmesi aslında. Lipozom açısından zengin olan bu krem, yukarıdaki resimde de gördüğünüz gibi cilt hücrelerinin içerisine nüfuz eden nemlendirici jel içerisinde kapsül halde bulunuyor.

Lipozomlar, besleyici içerik açısından zengin hücrelerden ve kolaylıkla emilen metabolik enzimlerden elde edilen bileşiklerdir. Bileşenleri arasında hücre metabolizmasını besleyen etken maddeler bulunduğu için cildinizde hızlı sonuç vermektedir.

2- Plasenta ve Aloe Özlü Gece Kremi

Alicia kremleri içerisinde adından en çok söz ettiren krem, yumurta akı gibi plasenta ve aloe özlü gece kremi aslında. Açıkçası bu kremlerin ünü de biraz bu kremden geliyor. Özellikle böylesi yaşlanma karşıtı, gençleşme etkisi sunan pek çok kremin içerisinde plasenta kullanılıyor.

Plasentanın özellikleri ve cilde etkileri neler derseniz; Cilt fonksiyonlarını düzenliyor, onarım etkisi var, yağ bezlerinin kontrolüne yardım ediyor ve cildin elastikiyetini arttırıyor (ki kırışıklıkların oluşmaması için esas gerekli olan budur), özündeki enzimler ve diğer önemli maddeler aracılığıyla epitel hücreleri gençleştiriyor. Aslında bildiğimiz yumurta akı da aynı özelliklere sahip. Yumurta akını kullandığınız zaman da benzer sonuçlar alırsınız.

Plasenta, cilt için birçok önemli besini içerdiği için aslında önemlidir. Düzenli kullanılmasıyla ciltteki yorgunluk belirtileri ortadan kalkar, kırışıklıklar azalır, cilt derinlemesine onarılır ve böylece cilt daha yumuşak ve pürüzsüz bir görünüme kavuşur.

Gece kremi içerisinde bulunan bir diğer önemli içerik aloe özüdür. Cildin tüm katmanlarına nüfus eder, yağı ve kiri uzaklaştırır, içeriğindeki besleyici öğelerle hücre yenilenmesini harekete geçirir.

Ayrıca çok iyi bir iyileştiricidir. Düzenli olarak kullanıldığında, erken kırışıklıkları önler ve bu kırışıklıkları yaşa uygun olarak geciktirir.

Aynı zamanda harika bir güneş kremidir ve güneş sebebiyle oluşan lekeleri ortadan kaldırır.

Aslında elimden geldiğince sizlere bu gece kremini ve yaptıklarını özetlemeye çalıştım. İyi bir kırışıkları geciktiren, yaşlanma karşıtı bir krem arıyorsanız seçeneklerinizden biri bu krem olabilir. Bu kremi ve bir önceki kremi sadece yüzünüzde değil boyun bölgenizde de kullanmanızı öneririm. Çünkü çabuk kırışan ve yaşı ortaya çıkarak önemli bölgelerden biri de boyun bölgesidir.

3- Propolis İçeren Göz Kremi

Göz çevresi çabuk kırışan, ince çizgilerin genç yaşlardan itibaren belli olmaya başlayabileceği bir bölgedir. Çünkü göz çevresindeki deri oldukça ince ve hassas bir yapıya sahiptir. Bu yüzden de cilt temizliği de dahil olmak üzere cilt bakımının tüm adımında daha iyi bir özen gerektirir.

İşte Alicia kremleri içerisinde yer alan ve propolis içeren göz kremi de aslında bu hassas göz çevresi bakımı için geliştirilmiştir. Öncelikle oldukça yumuşatıcı, gözler etrafındaki derinin elastikiyetini ve sıkılığını sağlayan, nemlendiren ve cildi yeniden yapılandıran bir etki göstermektedir.

Propolis nedir diyenler için küçük bir açıklama da eklemek isterim;

Propolis arılar tarafından değişik bitki tomurcuklarından, yaprak ve gövdelerinden toplanıp biriktirilen reçinemsi bir madde aslında. Arılar propolisi kavak, meşe, kayın, okaliptus ağaçları ve çalılıklardan toplarlar. Cilt için önemi aslında propolisin doku ve hücre yenileyici etkisi olmasından kaynaklanmaktadır.

Normalde bunlar gibi kırışıklık ve yaşlanma karşıtı kremler küçük kutular içerisinde satılır, özellikle de göz kremleri. Ancak bunlar resimden de gördüğünüz gibi onların yanında büyük sayılır.

Ayrıca özellikle göz kreminden küçük miktarlarda kullanacağınız için oldukça uzun süre dayanacaktır. Benzer durum diğer kremler için de geçerli. Küçük miktarlarda yüzünüze uygulamanız yetecektir.

Bir de bu üç kremin de çok hoş kokuları olduğunu son olarak ekleyebilirim.

Источник: https://www.esraninportresi.com/guzellik/yaslanma-ve-kirisiklik-karsiti-mucizevi-krem/

50 yıl sonra yüz kremi. Yaşlanma karşıtı kremlerin derecesi

Yaşlanma Karşıtı Krem Sürerken Dikkatli Olun

Genellikle “elliden sonra” bir yaş konjugattır.Menopoz gibi rahatsız edici durumdaki kadınlar. doğrudan değil görünümü ile ilgili bu zor dönemde, bütün öteki “hediyeler” ek olarak, meraklı gözlerden gizlemek zordur tane var. Cilt hızla yaşlanmaya başlar, bu da kadınlarda pek çok hoş olmayan duyguya neden olur.

Yaş süreçlerinin cilt durumuna etkisi

Bunun nedeni ana maddeler,Cildin, elastin ve kollajenin sağlık ve güzelliğinden sorumlu, neredeyse vücutta üretilmeyi durdurur. Östrojen seviyesi azalır, bu da sebase bezlerin aktivitesinde azalmaya ve cildin kurumasına neden olur.

Elastikiyetini kaybeder, yanakları ve çenesi kapanır, yüzü şekil değiştirir, “yüzer”. Birçok kırışıklık var. Daha önce olanlar, daha derin ve daha dikkat çekicidir. Göz kapakları düşer.

Gözlerin altında şekillendirilmiş veya genişlemiş çemberler veya torbalar vardır.

Ne yapmalıyım? Bir şeyden vazgeçmek ve bir şekilde yaşamak mı? Bu seçenek, özellikle görünüm hakkında endişe duymuyorsanız ve yaşlanma süreciyle ilgili endişeleriniz varsa mümkündür.

Ancak gençliği ve güzelliği korumak için mümkün olan en uzun süre isteyenler, çaresiz kalmazlar. Tabii ki, gençliği geri getiremezsin. Ama evde, hatta kendiniz için çok şey yapabilirsiniz. Biz hakkında konuşmayacağız:

 • plastik cerrahi (bu yaşta kısa bir etkiye sahiptir);
 • güzellik salonlarını ziyaret edin (her yerde değil).

İyi bir sonuç 50 yıl sonra bir yüz kremi. Bu ürünlerin reytingi çeşitliliğini göstermektedir. Ama kremin kendisi durumu kurtaramayacak.

Cildiniz için çok doğru bakım yapabilir. İşte 50-60 yaş arası kadınlar için bazı ipuçları.

Yüz bakımı

 • Soğuk su ile yıkayınız. Sabun, yıkamak için köpük ile değiştirmek daha iyidir.
 • Tonik yıkandıktan sonra 50 + muamele yüzünü işaretledi. PH asitliği dengesini yeniden kurar, cildi antioksidanlar ile zenginleştirir.
 • Yüzünüze asla dekoratif kozmetik bırakmayın.
 • Cildi losyonla temizleyebilir, bir mağazada satın alabilir veya bağımsız olarak pişirebilirsiniz.

  Sudan veya şifalı bitkilerin kaynatılmasından hazırlanan buz küpleri.

 • Periyodik olarak (her üç günde bir) meyve, sebze, maya, yulaf gevreği, baldan yüz maskeleri kullanın. Bu maddeler gençleştirici bir etkiye sahiptir.
 • Yüz masajı yapmayı öğrenin.
 • Agresif hava koşullarından (güneş, don, yağmur) koruyun.
 • Her gün temizlenmiş cildi kremlerle besleyin.

Hangi krema gereklidir

50 yıl sonra yüz bakımı için kremler gece ve gündüz olarak kullanılmalıdır. Farklı kompozisyonları ve işlevleri var.

Gündüz vakti hafif bir yapıya sahip olmalı, koruyucu işlevler yapmalı ve makyaj için bir temel oluşturmalıdır.

Gece kremi, gece cilt hücrelerini besler.Biz uyurken aktif olarak güncellenir. Şifalı bitkiler ve esansiyel yağların özlerini içermelidir. Deniz yosunu ve mineraller, amino asitler ile tamamlanmaktadır. Ginseng ve plasenta kökünü kullanarak etkili krem.

Molodilny Krem kendi elleriyle

Satın aldığınız kremlerle yüzünüze güvenmiyorsanız ve hala bununla ilgilenmeniz gerekiyorsa, kendi ellerinizle yaşlanma karşıtı bir krem ​​yapabilirsiniz.

Bunu yapmak için su banyosu maddesini eritintemel (balmumu, katı yağ). bal, gliserin, lanolin, (gençleştirme) sıvı eter ve kozmetik yağlar ile karıştırın. Vitamin kapsülleri ekle. Su ile seyreltin. Su banyosundan çıkarın, pürüzsüz olana kadar iyice çırpın. Kremayı kavanoza koyun ve en fazla bir ay saklayın.

Gördüğünüz gibi, birçok malzeme eczanede satın almak gereklidir oluşturun. bu dikkate değer, fakat bitmiş bir ürünü satın almak için değil daha kolaydır çünkü.

Mağazadan krem

50 yıl sonra yüz kremi için uygun mevcut cephanelik seçebilirsiniz. Bu ürünün reytingi, verimini ve fiyatını dikkate alır.

Ayrıca güneş koruyucu içerir. Her şeyden önce, güneş yanığı, bir cilt rahatsızlığının gelişmesini desteklemez. Bu nedenle, koruma elemanları en iyi yaşlanma karşıtı yüz kremlerine dahil edilir.

Reyting Japon krem ​​Kanebo Sensai tarafından yönetiliyorHücresel Performans Kremi. Uygulama başladıktan birkaç gün sonra yüz kırışıklıklarının sayısında ve büyüklüğünde bir azalma göreceksiniz. Her cilt için uygundur. Günde iki kez uygulanır, 50 yıl sonra ciltte yağlı iz bırakmaz.

Reyting, tanınmış ve güvenilir üretici Nivea Sun SPF 20'nin güneş koruyucusuna devam ediyor. Antioksidanlar içeriyor. Nitel koruma için 2-3 saat içinde güncellemeniz gerekiyor.

Ve Chanell firması tavsiye edilmez ve daha da fazlası.

Ürün çeşitliliğinde ayrıca yüz kremi de vardır.50 yıl. Değerlendirme, CC Krem Komple Düzeltme aracı SPF 30 / PA +++'yi vurgular. Aynı anda beş işlevi yerine getirir: kırışıklıkların görünümünü önler, nemlendirir, rahatlık hissi yaratır, güneş ışığına maruz kalmadan korur, eşit bir ton oluşturur.

Göz altındaki kırışıklıkların giderilmesi için krem

Cildi diğer bölgelerden daha kötü nemlendirir vekırışıklıkların oluşumuna daha duyarlı. 22 yaşını doldurduktan sonra bir kadının cephanesinde bu sorunlu bölgeyi önemsemek için bir aracı olması gerekmiyor.

Ve 50'den sonra durum kötüleşiyor. Krem sadece yorgunluk izlerini değil, aynı zamanda şişlik ve pürüzsüz kırışıklıkları da gidermelidir. Ayrıca, gözlere zarar vermeyin. Bu nedenle, bu kremi seçerken, göz doktorları tarafından onaylanmış ürünlere tercih verin.

Göz altındaki kırışıklıklardan en iyi kremlerin reytingi Mizon “Marine Collagen” tarafından yönetilmektedir. Cildi sıkılaştırır, çemberleri çıkarır ve şişlikleri azaltır. Cilt esnekleşir.

Japon Göz Kremi Shiseido Benefiance istenilen sonucu almanızı ve korumanızı sağlar.

Ucuz ama oldukça etkili krem ​​”Cora”, mısır çiçeği, maydanoz gibi bitki özlerini içerir. İçinde kafein, shea yağı ve zeytin bulunur. Ama koruyucu yok.

yüz bakımı için basit ama etkili kurallar ve uygunluk uygun bir krem ​​kalıcı genç bir cilt korunmasına yardımcı olabilir geçerlidir.

Vücut için krem. Çeşitleri ve amaçları

VV-krem “Meibelin”. Müşteri Yorumları

BB-Cream Garnier: açıklamalar ve eleştiriler

Bir vakıf kremasını nasıl doğru bir şekilde uygulayabilir ve

Ulusal parfümeri hakkında gerçeğin tümü: krem

Masaj yapan yüz için – nazik ve etkili

Источник: https://tr.ruarrijoseph.com/krasota/64368-krem-dlya-lica-posle-50-let-reyting-antivozrastnyh-kremov.html

Поделиться:
Нет комментариев

  Bir cevap yazın

  Ваш e-mail не будет опубликован. Все поля обязательны для заполнения.