Yüz Gençleştirme Kremleri

Ameliyatsız Yüz Germe | 2019 Fiyatı

Yüz Gençleştirme Kremleri

İleri teknoloji lazer sistemlerinden dolgu enjeksiyonlarına kadar yüzünüzden yılların izlerini silecek pek çok tedavi var. Ameliyatsız yüz germe yöntemleri hakkında bilmeniz gereken her şey…

Ameliyatsız yüz germe işlemleri, henüz ciddi bir operasyona hazır olmayanlar için yaşlanma belirtilerini hafifletecek, cilde daha genç, daha sıkı bir görünüm verecek invazif olmayan tedavilerdir.

Thermage, VShape, ClearLift, Ulthera, Scarlet, Forma gibi lazer sistemleri, mezolifting-vitamin enjeksiyonları ve dolgu enjeksiyonları yüzde daha pürüzsüz, genç bir görünüm yaratmaya, cildin elastikiyetini artırmaya yardımcı olur. 

Her ne kadar hala yer çekimine karşı uygulanan yöntemlerde neşter önceliğini korusa da, artık birçok kişi cerrahi yöntemlerin yerini tutacak basit uygulamaları tercih ediyor. Cerrahi müdahale gerektirmeyen medikal uygulamalar her geçen gün daha popüler oluyor.

Anti-aging dünyası etkisini kısa sürede görebileceğiniz, yüzdeki yaşlanma belirtilerini gözle görünür bir şekilde hafifleten lazer sistemlerinden derin kırışıklıkları yok eden, yüze hacim veren hyalüronik asit bazlı dolgu enjeksiyonlarına kadar pek çok etkili silaha sahip.

Cerrahi Müdahale Gerektirmeyen Ameliyatsız Uygulamalar

Dolgu Uygulamaları ile Yüz Germe 
Dolgu enjeksiyonları, kırışıklıkların, çizgilerin içini doldurmak, yaşla beraber kaybolan hacmi yüze geri kazandırmak, yüzde gölgeli ve yorgun bir görünüm yaratan çöküklükleri pürüzsüzleştirmek, dudaklara daha dolgun bir görünüm vermek için kullanılır.

Hyalüronik asit bazlı dolgu maddelerinin daha pek çok kullanım alanı vardır.

Gözaltındaki hacim kaybını gidermek, morlukları kamufle etmek, yüzde daha simetrik, çekici hatlar yaratmak, elmacık kemiklerini belirginleştirmek, yapısal olarak küçük ve geride duran çene hattını düzeltmek, hatta kemerli burunlara daha düz bir görünüm vermekte elimizdeki en etkili malzemelerden biri dolgu maddeleridir.

Yüzün üst bölgelerine uygulanan dolgu işlemlerinin cildi toparlamak, yüzde lift etkisi yaratmak gibi bir etkisi de vardır. Dolgu maddeleri kaş kaldırmada da başarılı sonuçlar vermektedir hastanın ihtiyaçlarına yönelik olarak botoks ile ya da tek başına kullanılabilirler. Aktif maddesi doğal olarak vücutta bulunan hyalüronik asit olan dolgu maddelerinin kalıcılığı 6 aydan 2 yıla kadar değişmektedir.

Yüz Mezoterapisi
Cildin yapıtaşı olan vitamin, mineral ve amino-asitlerden oluşan zengin bir formülün yüz, dekolte gibi yaşlanma belirtilerinin gözlendiği yerlere mikro-enjeksiyon tekniği ile verilmesidir.

Bu anti-aging tedavi ciltteki kan dolaşımını düzenler, cildin sıkılığını sağlayan elastin ve kolajen üretimini artırır, lekelerin rengini açılmasını, ciltteki ton farklılıklarının düzelmesini sağlar.

Cilde daha taze ve canlı bir görünüm veren mezoterapi, sadece yaşlanma belirtilerini geri döndürmekle kalmaz aynı zamanda cildi daha dirençli bir hale getirir. Gözaltı morlukları, pigmentasyon lekeleri ve elastikiyet kaybı gibi cilt problemlerinde etkili bir tedavidir.

Ameliyatsız Yüz Germede Ultherapy

Ultrason teknolojisi ile etki eden Ultherapy  sistemi, cildin üst katmanını etkilemeden, derinin astar tabakası dediğimiz taşıyıcı katmanına kadar inen odaklı ses dalgaları gönderir. Bu enerji cilt altında hasar yaratarak cildin yapılanma sürecini tetikler.

Cildin derin katmanında meydana gelen bu hasar, ciltte sıkılaşma ve toparlanmaya neden olur. Cilt daha genç bir cilt gibi davranmaya başlar. Bu tedavinin en büyük özelliği tek bir seansın yeterli olmasıdır.

Ancak eğer uygulama yapılan hasta ileri yaşlardaysa, arzu edilen sonuçların elde edilebilmesi için 6 ay ya da 1 sene sonra bir seans daha yapılması gerekebilir.

Thermage ile Yüz Germe

Son on yılda anti-aging tedaviler içinde oldukça popüler bir yer edinen Thermage, radyo frekans dalgaları ile etki eden bir teknolojidir. Radyo frekans enerjisi ile deri altı bağ dokusunu oluşturan kolajen ve elastin bantların ısınarak sıkılaşmasını sağlıyor.

Tedavi tek bir seans uygulanıyor ve etkisi birkaç sene sürüyor. İşlemin olumlu sonuçları bir hafta içinde gözlenmeye başlansa bile, nihai halini alması için birkaç ay geçmesi gerekiyor.

Her mevsim uygulanabilen Thermage tedavisinden hemen sonra gündelik yaşamanıza geri dönebiliyorsunuz.

Yüz Gençleştirmede VShape
VShape cerrahisiz yüz gençleştirme teknolojileri arasında en iyilerden biri olarak gösteriliyor.

Cildin derin tabakalarındaki kolajen liflerini ısıtarak cildin belirgin bir şekilde gerginleşmesini, sıkılaşmasını sağlayan VShape, destek dokuların yeniden yapılanma sürecini tetikleyerek elastikiyet kaybıyla savaşıyor. Etkili sonuçlar için 20 dakika süren 4 seanslık bir kür öneriliyor.

ClearLift Lazerle Yüz Gençleştirme
ClearLift teknolojisinin cilt gençleştirme, ince çizgiler, kırışıklıklar ve cilt rengindeki ton farklılıkları ile etkili mücadelesinin sırrı, cildin en üst tabakasına yani epidermise hiç zarar vermeden, dermisin derin tabakalarına kontrollü atış yapabilmesi.

Cilt iyileşirken kolajen üretimi artıyor ve cilt çok daha pürüzsüz, parlak ve genç görünümlü bir hal alıyor. Uygulama, fraksiyonel lazer teknolojisinin faydalarından ve cildi yapılandırıcı etkilerinden faydalanırken, tüm işlem üst derinin koruyucu tabakası altında gerçekleşiyor.

Tedavinin olumlu etkilerini gözlemleyebilmek için 2-3 hafta arayla, cildin ihtiyacına göre minimum 3, maksimum 6 seans uygulanması gerekiyor.

Scarlet S Fraksiyonel Radyofrekans ile Yüz Germe 
Scarlet S, radyo frekans dalgaları ile etki eden bir sistemdir. Cildin alt tabakalarına gönderilen enerji cildin elastikiyetini artırırken yüzde ameliyatsız bir lift etkisi yaratmak üzere tasarlanmıştır.

Scarlet S sistemini diğer teknolojilerden ayıran en önemli özellik radyo frekans enerjisinin altın mikro- iğnelerle cilt altına iletilmesi. Cilt sıkılaştırmadan gözeneklerin, çizgilerin ve yara izlerinin görünümünü hafifletmeye kadar pek çok cilt sorununda etkili olan tedavinin olumlu etkileri ilk seanstan itibaren belirgin bir şekilde gözlenebiliyor. 25 adet mikro-iğnenin cildin 3.

5 mm derinliğine yerleştirilmesi ile iletilen ısı enerjisi kolajen liflerini uyararak ciltte bir yeniden yapılanma sürecinin başlamasını tetikliyor. Tedavinin konforlu geçmesi için işlemden 30 dakika önce cilde lokal anestezik krem uygulanıyor. İşlem yaklaşık 40-60 dakika kadar sürüyor.

Ciltte açılan mikro-kanallar sayesinde işlem sonrasında topikal olarak uygulanan somon DNA’sı ekstresi, vitamin ve antioksidanlar cildin derin tabakalarına kadar nüfuz ediyor. Cildin durumuna göre birer ay arayla 3-4 seans öneriliyor.

İple Yüz Germe

Yüzde ameliyatsız lift etkisi yaratan bu teknikte çok ince iğneler içine yerleştirilmiş PDO (polydioxanone) isimli ameliyat ipine benzer yapıdaki iplikler kullanılır. Bu iplikler iğneler yardımıyla cilt altına, kırışıklık ve sarkma olan bölgelere yerleştirilir.

 PDO iplikler herhangi bir istenmeyen reaksiyona yol açmadan, uygulanan bölgede mikro kan dolaşımını artırarak, cildin tamir mekanizmalarını ve kolajen üretimini tetikler. Zaman içinde bu iplikler eriyerek yok olsa da, cildin iplikler çevresinde oluşturduğu doku yüzdeki sarkmayı toparlayan, lift etkisi yaratan bir ağ vazifesi görür.

İşlemin etkileri bu bağ dokusunun oluşum süreciyle birlikte bir-iki ay içinde optimum halini alır.

Источник: //www.drmustafakaratas.com/ameliyatsiz-yuz-germe.html

Cilt Gençleştirmek İçin En Etkili 4 Cilt Bakımı Maddesi

Yüz Gençleştirme Kremleri

Cilt gençleştirmek tüm bayanların hayalidir. Gerçekten ipek gibi yumuşak, altın gibi pırıltılı bir tene sahip olmak istiyorsak bunun bedelini ödemek zorundayız, zira iş sadece istemekle olmuyor! Sizlere ayrıntılarıyla sunacağım bilgiler doğrultusunda; ertelemeden, üşenmeden ve vazgeçmeden muhteşem bir cilt için güzellik ikliminin zümrüt tepelerinde, hep birlikte yol olacağız.

Diri, taze ve ışıltılı bir tene sahip olmak ve cilt gençleştirmek için derimizin bu 5 ihtiyacını karşılamalıyız. Nasıl ki oksijensiz bir hayat olmuyorsa derimiz için de gerekli olan bakımı yapmalıyız ki o da güzelliğini ortaya çıkararak bize teşekkür etsin.

Cilt Gençleştirmek İçin 4 Madde

 1. Süt
 2. Tonik
 3. Nemlendirici
 4. Gece kremi kullanılır.

Süt ve tonik, cildin temizlenme, tazelenme ve solunum ihtiyacını; nemlendirici, korunma ve nem ihtiyacını; gece kremi ise beslenme, yenilenme ve onarım ihtiyacını karşılar. Tüm bu işlemlerden oluşan bakım programına “sistem kozmetik” programı denir. Sistem kozmetik programında sırasıyla;

Günümüzde büyük bir ihtiyaç haline gelen ve bu 5 görevi yerme getiren kozmetik ürünleri, cildin tipleri ve farklı gereksinimleri göz önüne alınarak hazırlanmaktadır. Sistem kozmetik programını uygularken,

 1. Cildin özelliği
 2. Malzemenin kalitesi,
 3. Bilinçli tatbik çok önemlidir.

Birinci Adım Süt

İyi bir bakım her zaman iyi bir temizlikle başlar. Bu bölümde temizlik işlemini yaparken dikkat edeceğimiz hususların ayrıntılarına ineceğiz, zira güç ayrıntıda gizlidir.

Geniş gözenekli, siyah noktalı ve yağlı bir cilde sahipseniz “jel tarzı temizleyici” kullanmalı ve bu işlemden önce yüz ve ellerinizi sudan geçirmelisiniz. Ardından jel tarzı temizleyiciyi cildinize yedirmeli ve birkaç saniye bekledikten sonra yüzünüzü durulamalısınız.

Cildiniz kuruysa size süt kullanmanızı öneririm. Gözeneklerin içindeki suda ve yağda eriyebilen atıkları çözecek tarzda su-yağ karışımı bir emülsiyon olan süt, .derinlemesine temizleme sağlar.

Temizleme İşlemi Nasıl Yapılmalıdır?

Elimizin üst kısmına, cildimizin beş bölgesine (alın, yanaklar, burun, çene, boyun süreceğimiz sütü dökeriz. Parmaklarımızla ürünü tamponlayarak, kas yönünde ve yumuşak hareketlerle cildimize iyice yayarız.

Tenimize yaydığımız süt sıvılaşarak, adeta sünger gibi bulunduğu yerdeki makyaj kalıntılarını ve kirleri çözer.

Bu işlemin ardından cildimizdeki çözülmüş kir kalıntılarını ıslak pamukla ciltten uzaklaştırırız, içeriğindeki bitki özleri sayesinde besleyici özelliğe sahip olan süt, ayrıca cildi dezenfekte de eder. Sadece sütle temizlik yapmak cildi gevşetir.

Süt sayesinde hem kirlerin çözündüğü gözeneği temizlemek, hem de bu gözeneklerin bir ölçüde sıkışmasını sağlamak için ikinci bir işlem yapmak şarttır. O da cildi toniklemektir. Önce süt sonra tonik kullanmak, saçı yıkadıktan sonra durulamaya benzer.

İkinci Adım Tonik

Tonik, gözeneklerin içindeki kerotinöz materyali (ölü hücre atıkları) ve çözülmüş kiri giderir. Bir ölçüde gözeneği sıkıştırır, kan dolaşımını arttırır (cildi tazeler), cildi dezenfekte eder, leke oluşmasını önler ve tenin rengini açar. Süt ve tonik ikilisi, her mevsim ve yaşta, birlikte kullanılmak zorundadır. Çünkü bunlardan biri olmazsa diğerinin işlevi hiçbir işe yaramaz.

Tonikleme İşlemi Nasıl Yapılmalıdır?

Yuvarlak temizleme pamuğu üzerine dökeceğimiz bir miktar toniği, göz ve ağzımız hariç, yüzümüzün iç kısmından dışına doğru kas istikametinde yumuşak hareketlerle uygularız. Sadece tonikle temizlik yapılırsa cilt tahriş olur.

Bu nedenle süt kullanmayı ihmal etmemeliyiz.

Kısaca özetlersek, temizleme işleminde süt su, tonik ise sabun görevini üstlenerek derinliğine temizlik sağlar, içindeki besleyici madde cildi beslerken, sıkıştırıcı özlerle de gevşemiş gözeneği toparlamaya çalışır.

Cilt tonikleri alkolsüz ve alkollü olmak üzere ikiye gruba ayırabiliriz. Alkollü olanlar, yağlı ve akneli ciltlere verilerek fazla yağ dengelenir. Alkolsüz tonikler ise kuru ve hassas, olgun ciltlere verilir. Alkolsüz toniklerin içeriğinde papatya, melisa gibi cildi yumuşatıcı, sakinleştirici ve dezenfekte edici özler bulunur. Temizleme sayesinde cilt ipek gibi berrak olur.

Üçüncü Adım Nemlendirici

Cilt gençleştirmek için en önemlisi belki de nemlendiricidir. Nemlendiriciler cildimizi dış etkenlere karşı koruyucu tıpkı kalkan gibi vazife görür. Cildin su kaybına karşı perde görevi yapar.

Cildimize oldukça esneklik kazandırır ve yeni oluşacak kırışıkları minimuma indirgeyerek, tıpkı lastik gibi elastiki bir cilde sahip olmamızı sağlar.

Makyaj için iyi bir zemin hazırlarken, onun yıpratıcı etkilerine karşı da cildi korumuş olur.

Cildimiz sürekli pH denilen nem-yağ dengesini sağlamaya çalışır. Nemlendirici içindeki etkin maddelerle, cildin bu dengeyi kurmasına yardımcı olur ve su yönünden zayıflamış hücrelere de su sağlar.

Önce sağlığımızı, sonra da güzelliğimizi ilgilendiren bir hususa dikkatinizi çekmek istiyorum. Ozon tabakası güneşin zararlı ışınlarını emerek yeryüzüne ulaşmasını engeller.

Fakat ne yazık ki ekolojik dengelerin bozulmasına bağlı olarak, ozon tabakası ciddi bir şekilde incelmektedir. Ozon tabakasının incelmesi sonucunda ise, güneşin tüm zararlı ışınları süzülmeden üzerimize gelmektedir.

Özellikle güneşin UVA ışınları camlardan da geçerek cildimizin diriliğini sağlayan lifleri koparır. Bu yüzden kanser ve katarakt riski artmaktadır. Güneşe karşı savunmasız ve yalnız kalıyoruz.

Özellikle 10:00 ila 16:00 saatleri arasında bu ışınların konser yapıcı etkileri korkunç boyutlara ulaşıyor. Modern teknolojinin nimetlerinden faydalanan bilim adamları bu konuda araştırmalar yaparak güneşin zararlı etkilerine karşı önlem almaya çalışıyorlar.

Son yıllarda titanyum dioksit ve çinkonun bu zararlı ışınlara karşı cilde siper olduğu bulunmuş ve nemlendirici ürünlere, rujlara, fondötenlere, şampuanlara SPF (güneşten korunma faktörü) konulmuştur, işte bu nedenle nemlendirici sayesinde; hem cildimizde lekeler, kırışıklıklar, benler, siğiller oluşturan ışınlardan korunurken, hem de cilt konserlerine karşı önlem almış oluyoruz.

Gün boyunca yıpranan cilt, akşam 23:00-04:00 saatleri arasında yenilenme sürecine girer. Yastık izlerinin kolayca oluşabileceği cildimizin en kuru olduğu bu anlarda tenimize, nemlendiricilere kıyasla daha yoğun hazırlanmış gece kremlerini süreriz. Bu sayede, gün boyunca yıpranan cildimiz desteklenerek onarılır ve esneklik kazanmış olur. Gece kremleri, otuz yaşından sonra kullanılır.

Kısaca özetleyecek olursak; güzel bir cilt için sabah ve akşam cildimizi tonikle temizler, gündüz nemlendirici, akşam ise gece kremi süreriz. Bu arada haftalık bakımlarımızı da aksatmamaya dikkat ederiz.

Dördüncü Adım Gece Kremleri

Gün boyunca yıpranan cilt, akşam 23:00-04:00 saatleri arasında yenilenme sürecine girer. Yastık izlerinin kolayca oluşabileceği cildimizin en kuru olduğu bu anlarda tenimize, nemlendiricilere kıyasla daha yoğun hazırlanmış gece kremlerini süreriz. Bu sayede, gün boyunca yıpranan cildimiz desteklenerek onarılır ve esneklik kazanmış olur. Gece kremleri, otuz yaşından sonra kullanılır.

Kısaca özetleyecek olursak; güzel bir cilt için sabah ve akşam cildimizi tonikle temizler, gündüz nemlendirici, akşam ise gece kremi süreriz. Bu arada haftalık bakımlarımızı da aksatmamaya dikkat ederiz.

Bu ürünleri alırken dikkat edeceğimiz en önemli hususlardan biri; “cilt yaşımıza” uygun ürünü seçmelisiniz. Bazen yaşıtlarına göre cildi daha fazla yıpranmış yirmi beş yaşındaki bir kişi, otuz beşinde gösterebilir.

Ya da otuz beş yaşındaki bir kişi yirmi beşinde gösterebilir. Bu nedenle ürün alırken sadece rakamsal yaşa değil, cilt yaşına da dikkat etmek gerekir.

Tüm bu maddelerden sonra cilt gençleştirmek için gerekli adımları yaptığınızdan artık emin olabilirsiniz.

cildi gençleştirmek için cilt güzelliği

Источник: //www.ciltbakimlari.com/cilt/cilt-bakimi/590-cilt-genclestirmek-icin/

Cildi gençleştiren maskeler | Cildi gençleştiren kremler | Yaşlanma karşıtı

Yüz Gençleştirme Kremleri

Kategori: Gençlik sırları – 2.242 viewsYorum Yazın

Cildi gençleştiren maskeler ile yılların izlerini silebilir, genç ve etkili bir cilt sağlığına her daim sahip olabilirsiniz. Üstelik vereceğimiz cildi gençleştiren maskeler evde kolayca yapabileceğiniz tarifleri içeriyor.

Kullanılan malzemelerin tümü doğal, bitkisel ve kolay bulunabilir türden oluyor.

Siz de bu yazıda vereceğimiz tarifleri uygulayın, yıllara meydan okuyun! Bu yazıda cildi gençleştiren maskeler, cildi gençleştiren botoks etkili maske, 20 yaş gençleştiren maske, 6 haftada gençleştiren maske başlıkları ilginizi çekebilir!

Cildi gençleştiren maskeler

Cilt yaş alma, çevre kirliliği, kötü beslenme, sigara, alkol gibi olumsuz alışkanlıklar, hareketsiz yaşam, makyaj ve kozmetik malzemelerinin etkileri ve de en önemlisi zararlı, yaşlandıran güneş ışınları ile yerçekiminin gücüne karşı duramaz! Bu durum sarkmalara, kırışıklıklara ve lekeleri neden olabilir.

Cildiniz kuru, cansız ve yaşlanmış görünebilir. Bu durumda cildi gençleştiren kremler de bazen beklediğiniz etkiyi yapmayabilir. Sizin ihtiyacınız cildi gençleştiren doğal maskeler!

Cildi gençleştiren doğal maskeler

Cildi gençleştiren maske tarifleri hayatınızda yeni bir dönüm olacak. Çünkü arkadaşlarınız sizdeki değişimi fark edecek ve övücü sözlerle sizi taltif edecekler.

Nar ile cildi gençleştirmek için maske tarifi

Nar müthiş bir yaşlanma karşıtı besindir. Bu harika meyveyi cildiniz için adeta bir iksire çevirebilirsiniz. Nasıl mı? Nar ile gençleştirici doğal maskeler hazırlamak! İşte müthiş bir tarif!

Nar ile cildi gençleştirmek için maske gerekli malzemeler:

 • İki çorba kaşığı nar taneleri
 • Bir bardak yulaf unu
 • İki yemek kaşığı bal
 • İki yemek kaşığı ayran

Yaşlanma karşıtı maske

Yaşlanma karşıtı doğal maskeler yaparken iki madde cildinizdeki sarkmaları toparlar ve cildi ihtiyacı olan nem dengesine kavuşturur. Bu iki evde bulunan madde yumurta ve salatalıktır.

Yaşlanma karşıtı maske için gerekli malzemeler:

 • Bir yumurta beyazı
 • Bir yemek kaşığı limon suyu
 • Bir büyük boy salatalık
 • Bir ota boy elma
 • Birkaç tane nane yaprağı

Yaşlanma karşıtı maskeler tarifi

İşte bu yaşlanma karşıtı yüz maskesini evde yapmak için kolay adımlar! Yaşlanma karşıtı maskeler arasında yer alan yumurta akı ve salatalık maskesi dünyada yüz binlerce yaşlanma karşıtı kişi tarafından uygulanıyor.

Bir küçük boy salatalık al ve sonra rendeleyin, bu 1 yumurta beyazı, 1 yemek kaşığı limon ve limon suyu, yeterli miktarda elma ezmesi, birkaç nane yaprağı ekleyin.

Bundan sonra, yüzünüze tamamen uygulayın ve yaklaşık 20 dakika sonra suyla yıkayın. Özellikle, salatalıkta bulunan enzimler cildinize bakım yapar ve daha fazla hücre üretimini artırır.

Pirinç bal süt maskesi

Pirinç bal süt maskesi kullananlar bu maskeye cildi genç gösteren maskeler arasında özel bir yer ayırıyorlar. Pek çok malzeme ile cildi genç gösteren maskeler yapılabilir ama pirinç bal süt maskesi kullananlar özellikle kırışıklıkların açılmasından büyük mutluluk duyuyor.

Pirinç bal süt maskesi için malzemeler:

 • Bir yemek kaşığı bal
 • Yarım bardak süt
 • Üç yemek kaşığı pirinç unu
 • Bir orta boy muz

20 yaş gençleştiren maske tarifi!

Muz, yaşlanma karşıtı proteinlerle dolu harika bir meyvedir. Özellikle, E ve A gibi zengin vitaminler, yaşlanma elementleriyle mücadelede yardımcı olur ve cildi gençleştirir. Pirinç unu cilt beyazlatma, nem dengesini sağlama ve cilt kırışıklıklarının açılmasında etkili oluyor. Ayrıca kolajen üretimini artırıyor, cilt lekeleri ile mücadele ediyor.

Sütün cilde faydaları ise neredeyse saymakla bitmiyor. Bu tarif o kadar ilgi görüyor ki 20 yaş gençleştiren maske olarak ün salmış durumda. Elbette 20 yaş gençleştiren maske çok iddialı bir tanımlama ama haklılık payı da yok değil elbette!

Bir orta boy muz alın ve püre haline getirin, üzerine bal, süt (krema da olabilir) ve pirinç unu ilave edin.

Daha sonra, bu bileşenlerin hepsini bir arada karıştırın ve sürülebilir bir macun oluşturun.

Daha sonra, cildinize uygulayın ve yarım saat bekleyin ve ılık su ile durulayın. Bu yüz maskesi, kırışıklıkları ve ince çizgileri de azaltabilir. Cildin nem dengesi üzerinden inanılmaz etkileri olabilir!

Cildi gençleştiren botoks etkili maske tarifi

Cildi gençleştiren doğal maskeler arasında şimdi vereceğimiz tarif ile gençliğiniz ve enerjiniz katlanacak! İngilizcede pick-me-up olarak bilinen kavramda olduğu gibi cildi gençleştiren botoks etkili maske tarifi sizi yukarıya çekecek, yılları geriye saracak! Bu cildi gençleştiren doğal maskeler tarifleri başka yerde yok!

Cildi gençleştiren botoks etkili maske gerekli malzemeler:

 • Bir çorba kaşığı akçaağaç şurubu (Aktar ve marketlerde bulabilirsiniz)
 • Bir çorba kaşığı ılık süt
 • Üç yemek kaşığı yulaf unu

Cildi gençleştiren botoks etkili maske yapımı

Saf akçaağaç şurubu, serbest radikal hasarını onarmaya ve yaşlanma belirtilerini tersine çevirmeye yardımcı olabilecek antioksidan yüklü bileşiklerle yüklenir. Akçaağaç şurubu tam bir yaşlanma karşıtı maddedir.

Yüzünüzü gençleştiren doğal maskeler arasında yer alan bu tarif kolay hazırlanabiliyor. Büyük etkisi yanında kolay yapımı yüzünüzü gençleştiren doğal maskeler arasındaki akçaağaç şurubu maskesini benzersiz kılıyor.

Bir çorba kaşığı ılık süt ve 1 çorba kaşığı akçaağaç şurubu karıştırın. 3 yemek kaşığı ince öğütülmüş yulaf ekleyin; tekrar karıştır. Yüzünüze hafifçe masaj yapın, 20 dakika kadar bekletin, durulayın ve bir nemlendirici ile devam edin.

10 yaş gençleştiren maya maskesi

10 yaş gençleştiren maya maskesi yapmak için yanınızda bir kişi bulunması işinizi kolaylaştırabilir.

10 yaş gençleştiren maya maskesi için gerekli malzemeler:

 • Bir paket yaş maya
 • Bir çay kaşığı limon suyu
 • Bir bardak dolusu buz
 • Bir bardak su
 • Bir kesilebilecek tülbent
 • Sıcak kompres için havlu

10 yaş gençleştiren maya maskesi tarifi

Bu makalede yüzü genç gösteren maskeler ve yaşlanma karşıtı evde yapılan maskeler tarifleri veriyoruz. Şimdi okuyacağınız tarif her iki segment için de kullanılabiliyor. Yani yaş maya maskesi, yaşlanma karşıtı evde yapılan maskeler ve yüzü genç gösteren maskeler arasında yer alıyor.

Bu maskeyi uygulamak için iki aşama gerekiyor. Birinci aşamada yüzü cilt için en gerekli bileşikler arasında yer alan B vitamini, potasyum ve protein yönünden besleyip doygunluğa ulaştırmak hedefleniyor.

Bunun için öncelikle arıtılmış su ve limon suyu karışımı ile cilt temizliği yapılıyor. Daha sonra yaş maya yine bir miktar arıtılmış su ile krem kıvamına getiriliyor. Krem kıvamına gelen yaş maya maskesini dekolte, göz çevresi, boyun, göz altı dahil hassas bölgeler dahil sürün. Bu maskenin göz çevresinde kullanılması yüzü gençleştiren doğal maskeler arasında popüler olmasını sağlıyor.

Yüzü gençleştiren doğal maskeler arasında yaş maya maskesi ile 10 yaş gençleşme arayışı bulunuyor. Etkilemesi istenilen tüm cilt bölgelerine sürün. Maskenin üzerini gazlı bez veya bir tülbentle kapatın. Daha sonra sıcak suya sokup sıktığınız havluyu yaklaşık 20 dakika boyunca defalarca yüzünüze yaş maya maskesinin üzerine bastırıp kaldırın.

Cildi 10 yaş gençleştiren maya maskesi tarifinin ikinci aşamasında ise buz kompresi yapılıyor. Buzları cilt sıkılaştırma, gözenek küçültme ve sarkmaları toplama amacıyla dekolte, boyun, göğüs dahil maske uyguladığınız bölgelere dairesel hareketlerle sürün. Buzu doğrudan cilde uygulayabileceğiniz gibi bir gazlı beze sararak da kullanabilirsiniz.

Son olarak cildi gençleştiren kremler kullanabilirsiniz. Bu aşamada cildi gençleştiren kremler, zeytinyağı veya susam yağı kullanarak cildinize masaj yapın.

Maskeyi 15 günlük sürelerle tekrarlayabilirsiniz.

Cildi gençleştiren Japon maskeleri ve anlamları

Cildi gençleştiren Japon maskeleri ve anlamları kavramında temel olarak kullanılan malzeme pirinçtir. Pirinç ve pirinç unu maskeleri ile Japonlar cilt gençleştiriyor.

Cildi gençleştiren Japon maskeleri ve anlamları arasında pirinç kullanarak elde edilebilecek faydalar şunlardır:

 • Cilt temizleme etkisi
 • B vitamini açısından zenginlik
 • İçeriğindeki inositol maddesi ile kırışıklıkları açması, ince ve narin ciltlerde bile pürüzsüz bir cilt vat etmesi
 • Ciltteki ölü derileri temizlemesi
 • Sivilcelerle ve cilt lekeleri ile mücadele etmesi

6 haftada gençleştiren maske

Yaşlanma karşıtı bitkisel maskeler yaparken etkisini ısrarlı takiple gösteren maskeler de bulunuyor. Şimdi vereceğim maskeyi haftada bir olmak üzere uygularsanız 6 haftada gençleştiren maske etkisini tam olarak görebilirsiniz.

6 haftada gençleştiren maske için malzemeler:

 • Bir avuç olgunlaşmış kiraz
 • İki çay kaşığı kil
 • 3 damla gül suyu

6 haftada gençleştiren maske yapımı

Cildi gençleştiren bitkisel maskeler arasında bu maskenin ayrı bir yeri bulunuyor. Çünkü cildi sıkılaştıran bu maske anti aging özelliğiyle uygulanmaya devam edildikçe etkisini artırıyor.

Yaşlanma karşıtı yüz maskesi için cildi gençleştiren bitkisel maskeler arasında yine kolay uygulanabilen bir formülü veriyoruz.

Olgun kirazları alın ve daha sonra bir öğütücüde alın. Bu bir macun haline geldiğinde, onu bir küçük kap içine dökün ve daha sonra dolu 2 çay kaşığı kil ekleyin.

Bundan sonra, çözeltiye 3 damla gül suyu ekleyin. Sonra iyice karıştırın ve yüzünüze uygulayın.

Bu maske yaklaşık 20 dakika bekletilmeli ve en son olarak soğuk su ile çıkarılmalıdır. Yüzünüzdeki siyah noktalardan kurtulmanın yanı sıra cildin canlanmasına yardımcı olan harika bir cildi gençleştiren bitkisel maskeler serisidir.

The post Cildi gençleştiren maskeler appeared first on Genç Kalanlar.

Etiketler: Cildi gençleştiren maskeler Bu Yazıyı Paylaş! Paylaş! Tweetle! ! Pinterest!

Источник: //canankarataydiyet.com/cildi-genclestiren-maskeler/

Yüz gençleştirici krem: derece, eleştiriler. En iyi yüz kremi

Yüz Gençleştirme Kremleri

Fuar seks temsilcileri birçok kişiden korkuyorlar.Şeyler, ama en büyük korku tüysüz ve kırışık cilttir.

Bu problem her kadına aşinadır ve cildi canlandıran, kırışıklıkları ve sivilceleri uzun süre rahatlatan yüz kremi en iyisini yapacaktır.

Modern üreticiler oldukça etkili ilaçlar satıyorlar ancak belirli kremi belirlemek genellikle zor. Bunu anlamak ve tüm şüphalardan kurtulmak için bu yazı yardımcı olacaktır.

Yaşlanma karşıtı kremlerin hedefleri

Kendiniz için en iyi kremi seçmeden öncekişi için, bunun veya bu kozmetik ürünün dilek ve imkânlarını anlamak gerekir. Her şeyden önce, bu türden bir krem ​​deriyi gençleşmelidir, ancak buna ek olarak, eşit derecede önemli görevler de vardır:

 • epidermis tabakasının nemlendirilmesi;
 • Mevcut kırışıklıkların düzeltilmesi ve yenilerinin ortaya çıkmasının engellenmesi;
 • kılcal damarlardan kan akışı sürecinin normalleştirilmesi;
 • yaş lekelerinin giderilmesi;
 • melanositlerin kontrolü üzerinde kontrol;
 • mimik kas tonusunu düşürme;
 • ultraviyole ışınlarına karşı koruma.

En iyi seçenekler

Müşteriler her zaman ciltleri için uygun olan ürünleri arıyor ve iyi bir sonuç verecek. Gençleştirici yüz kremlerinin derecesi hangi araçların daha popüler ve inanılmaz bir etkiye sahip olduğunu size söyleyecektir. Koşulsuz liderlerin listesi şunları içerir:

 1. Doktorlar Youtcell. Çare yeterli derecede etkilidir, ancak aynı zamanda uygun bir fiyatı vardır. Öğrenmesi imkansız olan özel bir teknoloji kullanılarak üretilmiştir. Yapı mutlaka bitki kök hücreler içerir ve bu krem ​​hücresel seviyede etkiler.
 2. Decleor'dan Prolagene Kaldırma. İnanılmaz başarı sırrını oluşturan L-prolin molekülüyle farklılık gösteren seçenek, daha az layık bir yer değildir. Molekül kolajen sentezinin geliştirilmesine katkıda bulunur. Düzenli kullanımdan sonra, epidermis tonu önemli ölçüde artacaktır.
 3. Eveline. Biraz daha düşük maliyetle, ancak yüksek kalite seviyesinde, bu markanın canlandırıcı kremleri rejeneratif işlemleri başlatabilir ve aynı zamanda cildi dış zarardan korur.
 4. Güzellik Hattı. Bu seçeneğin avantajı, kremin ana fonksiyonunu yerine getirmesi değil, gençleşmesi değil aynı zamanda cilde daha dinlendirilmiş ve taze bir görünüm kazandırmasıdır. Mutlaka Güzellik Hattı'nın bir parçası olan şifa bileşenleri, gözenekleri kontaminasyondan temizler ve sonraki toz girmesini önler.
 5. Ixxi. Bu markanın araçları hiperpigmentasyon için nazik bakım ve bakım garanti eder. Buna ek olarak, bu kremler cilde mat bir renk verir.
 6. Vichy'den Liftactive Retinol. Krem karmaşık bir koruma. Bu seri, gündüz ve gece kremleri kadar göz çevresinde bir araç olarak üç ürünü de içerir. Ortak ve düzenli uygulama ile, istenilen sonuçlara yakın gelecekte ulaşılacaktır.
 7. Bio2You. Derin kırışıklıklar ve yumuşaklık Argireline ile kremden kurtulmanıza yardımcı olur. Maliyeti çok yüksek değildir, bu nedenle herkes bu aleti kesinlikle herhangi bir kişiye satın alabilir.
 8. Olay'dan yeniden yaratıcı. Krem, cildi nemlendirmeye yardımcı olur ve daha elastikiyet kazandırır. Bir aylık düzenli kullanımda epidermisin hücreleri yenilenir ve yüz sıkılaşır ve daha cazip hale gelecektir.
 9. Hydra Beauty Creame. Sevilen tüm markanın Chanel kremleri yüz cildine sağlıklı bir görünüm katıyor ve kısa sürede akne, kara lekeler ve pigment lekelerini yok ediyor.

“Kollajen-Libriderm”

Diğer popüler araçlar dışında, gereklidir”Kollajen-Libriderm” kremini not edin, son derece olumlu olan incelemeler. Başlıca avantajı sadece yüz cildi için değil, aynı zamanda çene, boyun, dekolte bölgesi için de kullanılabilmesidir.

Birçok kişi,parabenler içermeyen formülle yapılır. Etkili kaldırma etkisi “Collagen-Libibridm” kremi ile garanti edilmektedir. Bu konuda yapılan incelemeler, yüksek kalite ve mükemmel sonuç hakkında şüphe uyandırmaz. Kısa sürede, kozmetik yaşlanmayı önleyebilir ve en küçük kırışıklıkları rahatlatabilir.

Uygulama yöntemi çok basit:

 1. Cildi tonik veya özel bir köpük ile temizleyin.
 2. Hafif bir krem ​​tabakasını dikkatle uygulayın.
 3. Bir havlu ile yıkamayın veya yıkamayın, çünkü ürün kendiliğinden emilmelidir.

Yapı aşağıdakileri içerir:

 • Kolajen – ana bileşen, ayrıca insan derisinde bulunan yapısal bir proteindir;
 • Pal-GHK;
 • Pal-GQPR;
 • elastin;
 • E vitamini

Nivea liderleri

Şirketten cilt bakımı için araçlar “Nivea” daima popülerlik kazandı. Birkaç kullanımdan sonra eylemleri farkedilir ve maliyeti o kadar da yüksek değildir. Bu ürünün en iyi ürünleri:

 1. Nivea Bakımı. Hafif doku ve nemlendirici ve besleyici etkisi bu kremayı daha popüler hale getirir. İdeal formül ajan hemen emilir. Ayrıca, krem ​​herhangi bir cilt türü için uygundur ve bir kavanozun hacmi uzun bir süre yeterlidir.
 2. Q10 +. İkinci sırada yalnızca ciltte bulunan doğal aktif bileşenleri içeren bir dizi krem ​​bulunur. Bildiğiniz gibi, her geçen gün kendi seviyesi düşer ve kendinizi koruma kabiliyeti kaybolur. Bu tip nemlendirici ve canlandırıcı krem, yüz cildindeki sorunlu bölgelere ilk uygulandıktan sonra belirgin bir sonuç garanti eder.
 3. Yaşlanma karşıtı krem. Düz ve elastik bir cildin garantisi yoğun nemlendiricidir. Cildin her gün güneş ışınlarından korunması gerekiyor; bu da kurtulamıyor. Çare kullanıldığında, kırışıklıklar kaybolur, cilt pürüzsüzleşir ve yüz daha sağlıklı ve gençleşir.
 4. Saf ve Doğal. 24 saat boyunca nemlendirme, yalnızca cildi gençleştirmekle kalmaz aynı zamanda doğal dengesini korumak için de bir günlük krem ​​verir. Sadece genç kızlar için değil, aynı zamanda daha tecrübeli kadınlar için de önemli olan bu krem ​​sayesinde yüzün cildi yumuşak ve nazik hale gelecektir.

Vichy Idealia

Dikkat olmadan, bir seri krem ​​”Vichy Ideal” bırakamazsınız. Oldukça önemli işlevleri yerine getirdiklerini belirtmek gerekir:

 • epidermisin yapısının iyileştirilmesi;
 • gözeneklerin daralması;
 • hidrasyon;
 • tazelik ve parlaklık vermek.

Gece kremi “Vichy-Idealia” genç anneler veya ofis bayanlar için, büyük stres içinde çalışan idealdir. O cildi düzgünleştirir ve sağlıklı rengini veren ve aynı zamanda şişkinliği giderir ve ince çizgileri, düzensiz tonu ve grimsi tonu kaldırır. Gece bileşimi içerir şu anlama gelir:

 • hiyalüronik asit;
 • adenozin,
 • gliserol;
 • kafein;
 • termal su;
 • kayısı çekirdeği yağı.

Uygulamanın sonucu kesinlikle herkesi şaşırtacakalıcılar. Cilt hızla dinlenmiş bir görünüm bulacaktır, uzun süre yorgunluk belirtisi olmayacaktır. Erken yaşlanma konusunda endişelenmek gerekmeyecek, çünkü önlenecek ve ilk tezahürleri yakında ortaya çıkmayacaktır.

Gündüz kremi “Vichy-Idealia” gece aynı cilt geliştirmelerine katkıda bulunur, ancak ana hedeflerinin listesi aynı zamanda kızarıklık ve sedasyonun giderilmesini de içerir. Aşağıdaki bileşenler mevcuttur:

 • Kombucha;
 • B vitamini;
 • polifenoller
 • lipo-hidroksi asit;
 • termal su;
 • siyah çayın mayalanması.

Sonuçlar, gece çare kullanırken olduğu gibi tam olarak garanti edilir. Ayırt edici özellik, gündüz kreminin yağlı ciltlerde bile anında emilmesidir.

Ev Kremleri

Çoğu zaman insanlar bakım ürünleri almaktan korkarcilt, çünkü gerekli sonuçtan emin olamazlar. Soruna mükemmel bir çözüm, kremin kendi kendine üretimi olacaktır. Cildinizi canlandıran ve nemlendiren herhangi bir ev kremi mutlaka kanıtlanmıştır, çünkü kanıtlanmış doğal içeriklerden oluşur.

havuç

En basit ve ucuz ama etkili krem ​​aşağıdaki gibi hazırlanabilir:

 1. Küçük boyuttaki havuçlar, ince bir rende üzerinde temizlenmeli ve ovulmalıdır.
 2. Sonra bir tencereye koyun, zeytinyağı ile koy.
 3. Yavaş ateşte, sürekli karıştırarak, sarımsı bir renk elde edene kadar havuçları saklamanız gerekir.
 4. Isıdan çıkarın, 15 g balmumu ile mümkün olduğunca çabuk karıştırın ve eriyebilmesini sağlayın.
 5. Köknar esansiyel yağını ekleyin ve iyice karıştırın.

konyak

Birçok erkek için en iyi kremBir kişi brendi seçeneği. Bu nedenle, sadece kadınlar için değil, aynı zamanda cilt tonunu düzeltebilecek ve birazcık gençleşecek olan erkekler için de kullanılması önerilir. Yemek tarifi:

 1. Bebek kremi birkaç yemek kaşığı aloe özü bir çay kaşığı ile karıştırılır.
 2. Karışımı birkaç dakika için infüze edin ve 20 ml konyak ekleyin.
 3. İyice karıştırdıktan sonra, A ve E sıvı vitaminleri ekleyin (her biri 5-7 damla).
 4. İstenirse, bir gül eteri ve taze sıkılmış limon suyu ekleyebilirsiniz.

tavsiyeler

Bir yüz kremi kullanmadan önce (gençleştirici), daha iyi bir sonuç elde etmenize yardımcı olacak önerileri daha çabuk okumalısınız.

Ürünü elle veya özel olarak uygulayınspatula, tüm yüzeye eşit olarak yayılır. Bundan önce, cildi her zaman temizleyici bir tonik veya balsamla tedavi etmelisiniz, böylece ürün tozu ve diğer kirleticilerden arındırmak için daha derine nüfuz edebilir.

Satın alınan kremler üzerinde önlemlertalimatlarda açıklanmalıdır, ancak ev yüz kremi (gençleştirici), bileşimin bir parçası olan belirli bir bileşene alerjisi varsa dikkatli kullanılmalıdır.

yorumlar

Müşteri görüşleri her zaman farklıdır.Her bir organizmanın, kurucu unsurlara kendi yollarıyla nasıl tepki verdiğini. Yukarıdaki kremlerin hepsinin olumsuz bir yorumu olmadığına değmez.

Benzersiz teknolojiler tarafından geliştirilirler ve cildin veya alerjilerin bozulmasına neden olmazlar. Birçoğu tüm cilt tipleri için uygundur, bu yüzden endişelenmenize gerek yoktur. Alıcılar için her zaman uygun olmayan tek nüans maliyettir.

Sonuçta, araç ne kadar iyi olursa o kadar pahalı olur ki, en etkili sonuç için biraz daha fazla para harcamanız gerekecektir.

Источник: //tr.ilovevaquero.com/krasota/67180-krem-dlya-lica-omolazhivayuschiy-reyting-otzyvy-samyy-luchshiy-krem-dlya-lica.html

Поделиться:
Нет комментариев

Bir cevap yazın

Ваш e-mail не будет опубликован. Все поля обязательны для заполнения.

×
Рекомендуем посмотреть
Yüzmek Kaslara Olduğu Kadar Beyine de Faydalı
Yüzmek Kaslara Olduğu Kadar Beyine de Faydalı
Zinde kalmak için.. Her mevsim mor tüketmeye dikkat edin..
Zinde kalmak için.. Her mevsim mor tüketmeye dikkat edin..